نحوه نمایش منو مخفی در تلویزیون ال جی

راهنمای مطالعه مطلب» نمایش دادن

منو مخفی تلویزیون ال جی 

تلویزیون‌های دیجیتال مدرن، به همه خدمات تجهیز شده‌اند. این تلویزیون‌ها منوهای خاصی برای تکنسین‌ها و تعمیرکاران دارند. این منوها معمولا پنهان هستند و تنها با استفاده از ترکیب خاصی از دستورات و توابع ظاهر می‌شوند. ما در این مطلب روش‌های ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی و منو نصب تلویزیون‌های ال جی را به شما آموزش می‌دهیم و همچنین در مورد منو فارسی در تلویزیون‌ ال جی نیز توضیحاتی را برای شما قرار دادیم. پس اگر شما هم تلویزیون ال جی دارید این مطلب را حتما مطالعه فرمایید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

دلیل استفاده از منو مخفی

در برخی از تلویزیون‌ها با کنترل معمولی خود تلویزیون نمی‌توانید به منو مخفی تلویزیون دسترسی پیدا کنید و باید از کنترل مادر برای ورود به منو مخفی کمک گرفت. از طریق منو مخفی شما می‌توانید تنظیمات خاصی را اعمال کنید مثلا می‌توانید رنگ، ارتفاع و عرض تصویر و تعدیل سطح صدا را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید ویژگی‌های مختلف را فعال و غیرفعال کنید.

منو مخفی تلویزیون ال جیروش اول : دسترسی به منو مخفی

1. مطمئن شوید که ریموت کنترل اصلی تلویزیون (کنترل مادر) را دارید.

البته با ریموت‌های دیگر ال جی مثلا ریموت universal (ریموت کنترل چندمنظوره و هوشمند) نیز می توان برای دسترسی به منو مخفی تلویزیون ال جی استفاده کرد، اما بهتر است از ریموت کنترل اصلی تلویزیون ال جی استفاده فرمایید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

2. نوع کانال تلویزیونی (منبع ورودی) خود را انتخاب کنید.

برای تعیین منبع ورودی تلویزیون دکمه INPUT روی ریموت خود را فشار دهید، سپس منبع ورودی تلویزیون خود را انتخاب کنید. توجه کنید اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است نتوانید به منو مخفی دسترسی پیدا کنید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

3. همزمان دکمه MENU ریموت و دکمه MENU تلویزیون را فشار دهید و نگه‌ دارید.

این کار را همزمان انجام دهید.در بعضی از مدل‌های ریموت و یا تلویزیون‌ها، به جای دکمه MENU، دکمه SETTINGS یا دکمه HOME جایگزین شده است و باید با استفاده از این دکمه ها این مراحل را انجام دهید. در برخی از ریموت‌ها نیز باید دکمه OK را فشار داده و نگه دارید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

4. هر دو دکمه را همزمان رها کنید سپس از شما رمز عبور درخواست می‌کند.

پس از مشاهده قسمت ورود رمز در صفحه تلویزیون خود، می توانید دکمه های MENU روی ریموت و تلویزیون را رها کنید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

5. رمز تلویزیون خود را وارد کنید.

برای شروع رمز 0000 استفاده کنید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

6. دکمه ENTER را فشار دهید.

برای این مرحله منو مخفی تلویزیون ال جی دکمه enter را بزنید. این دکمه در وسط ریموت است. با این کار رمز عبور خود را تایید می کنید. به جای آن ممکن است لازم باشد دکمه OK را فشار دهید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

7. در صورت لزوم کلمه عبور دیگری را امتحان کنید.

اگر رمز “0000” کار نمی کند، یکی از کد‌های زیر را امتحان کنید:

 • 0413
 • 7777
 • 8741
 • 8743
 • 8878

منو مخفی تلویزیون ال جی

8. حال منو مخفی تلویزیون را مشاهده می‌کنید.

هنگامی که به منو مخفی دسترسی پیدا کردید، حال می توانید به صورت دلخواه تنظیمات تلویزیون را بررسی کنید. مثلا می‌توانید از منو مخفی برای تغییر تنظیمات از قبیل انتخاب USB تلویزیون، سطح میزان صدای تلویزیون و نسخه سیستم عامل استفاده کنید.

نکته بسیار مهم 

در نظر داشته باشید که تنظیمات منو مخفی بسیار حساس است و در صورتی که بدون اطلاع تنظیماتی را تغییر دهید ممکن است تلویزیون شما کلا از کار بیفتد پس در تغییر تنظیمات آن بسیار دقت فرمایید. بهتر است قبل انجام هر تغییری قبلش از صفحه‌نمایش عکس بگیرید یا تنظیمات فعلی را یادداشت کنید تا در صورت تغییر تصادفی یک تنظیم مهم، بتوانید تلویزیون خود را در حالت پیش فرض آن تنظیم کنید.

روش دوم : دسترسی به منو نصب

منو مخفی تلویزیون ال جی

1. مطمئن شوید که ریموت کنترل اصلی تلویزیون را دارید.

البته با ریموت‌های دیگر ال جی مثلا ریموت universal (ریموت کنترل چندمنظوره و هوشمند) نیز می توان برای دسترسی به منو مخفی تلویزیون ال جی استفاده کرد، اما بهتر است از ریموت کنترل اصلی تلویزیون ال جی استفاده فرمایید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

2. نوع کانال تلویزیونی (منبع ورودی) خود را انتخاب کنید.

در این مرحله از منو مخفی تلویزیون ال جی  باید منبع ورودی را انتخاب کنید. برای تعیین منبع ورودی تلویزیون دکمه INPUT روی ریموت خود را فشار دهید، سپس منبع ورودی تلویزیون خود را انتخاب کنید. توجه کنید اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است نتوانید به منو مخفی دسترسی پیدا کنید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

3. دکمه MENU ریموت را فشار دهید و نگه‌دارید. 

معمولاً باید بین 5 تا 7 ثانیه دکمه MENU را نگه دارید. در بعضی از مدل‌های ریموت به جای دکمه MENU، از دکمه SETTINGS یا دکمه HOME استفاده می شود.

منو مخفی تلویزیون ال جی

4. هنگامی که از شما رمز عبور درخواست می‌کند، دکمه MENU را رها کنید.

این کار را به سرعت انجام دهید زیرا ادامه نگه داشتن دکمه MENU ممکن است باعث شود تلویزیون شما یک منو متفاوت را باز کند.

منو مخفی تلویزیون ال جی

5. رمز 1105 را وارد کنید.

 حال در این مرحله از منو مخفی تلویزیون ال جی رمزی را باید وارد کرد. این کدی است که تمام تلویزیون های LG برای دسترسی به منو نصب از آن استفاده می‌کنند.

منو مخفی تلویزیون ال جی

6. دکمه ENTER را فشار دهید.

این دکمه در وسط ریموت است. با این کار رمز عبور خود را تایید می کنید. به جای آن ممکن است لازم باشد دکمه OK را فشار دهید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

7. حال منو نصب تلویزیون را مشاهده می‌کنید.

در منو نصب، ممکن است شما بخواهید حالت USB را برای تلویزیون خود فعال کنید. همچنین ممکن است بخواهید گزینه‌های دیگری مانند “Hotel Mode” را فعال کنید که در نحوه کار تلویزیون شما تأثیر می گذارد.

 • حالت هتل یا Hotel Mode از ویژگی‌هایی است که می توان در تلویزیون‌های LG فعال کرد، که گزینه‌های تنظیم و جستجوی کانال را از تنظیمات معمولی تلویزیون حذف می‌کند.

نکته بسیار مهم 

در نظر داشته باشید که تنظیمات منو نصب بسیار حساس است و در صورتی که بدون اطلاع تنظیماتی را تغییر دهید ممکن است تلویزیون شما کلا از کار بیفتد پس در تغییر تنظیمات آن بسیار دقت فرمایید. بهتر است قبل انجام هر تغییری قبلش از صفحه‌نمایش عکس بگیرید یا تنظیمات فعلی را یادداشت کنید تا در صورت تغییر تصادفی یک تنظیم مهم، بتوانید تلویزیون خود را در حالت پیش فرض آن تنظیم کنید.

ویدیو نحوه ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی

تنظیماتی که می‌توانید در منو مخفی اعمال کنید

 • منو مخفی تلویزیون ال جی به شما امکان تنظیم یک سری ویژگی‌ها را می‌دهد مثلا شما  می‌توانید تنظیمات صوتی و تصویری، تنظیمات ارتقاء رنگ تلویزیون و موارد دیگر را دستکاری و تعدیل کنید.
 • در قسمت تنظیمات استاندارد تصویر، شما می‌توانید روشنایی و کنتراست، رنگ، وضوح و رنگ یا سایه رنگ‌ها را کنترل کنید. در تنظیمات تعدیل رنگ سفید شما می‌توانید مقدار رنگ و درجه آن را تغییر دهید.
 • در قسمت تنظیمات صدا، شما می‌توانید صدای زمینه،  حداقل و حداکثر حجم صدا را تغییر دهید و یا تنظیمات صوتی را برای صدای خروجی تعدیل کنید.
 • در قسمت General (عمومی یا معمولی) شما می‌توانید فرکانس نور پس زمینه و روشنایی، تست رنگ و مجموعه دستورالعمل حالت مصرف برق را تغییر دهید که تلویزیون بعد از قطع شدن برق چه عملی را انجام دهد. (این گزینه به طور خاص برای افرادی که تجربه مکرر از جمله نوسانات برق و قطع برق را دارند کاربردی است).
 • در قسمت Upgrade شما می‌توانید سیستم عامل تلویزیون خود را ارتقاء دهید که این کار عملکرد دستگاه را بهبود خواهد بخشید. بروزرسانی سیستم عامل به طور عمومی هر دو ماه یک بار در دسترس شما قرار می‌گیرد.

نکته:

هنگامی که شما در منو مخفی تلویزیون ال جی یک ویژگی را تغییر می‌دهید، تنظیمات جدید را تا زمانی که نمی‌دانید این تغییر روی چه مواردی تاثیر می گذارد را ذخیره نکنید. اگر شما نتیجه تغییرات را دوست نداشته باشید می‌توانید دوباره امتحان کنید و یا می‌توانید تلویزیون را خاموش کنید تا به تنظیمات اصلی و پیش فرض خود برگردد و دوباره امتحان کنید.

منو مخفی تلویزیون ال جی

فارسی سازی منو تلویزیون‌های ال جی

بیشتر افراد زمانی که تصمیم دارند تلویزیون‌های اصل رو خریداری کنند در ابتدا نگران این هستند که ایا تلویزیون منو فارسی دارد یا خیر؟ وجود منو فارسی در تلویزیون های ال جی جزو سوالاتی است که هر روزه مشتریان از ما می پرسند. متاسفانه تلویزیون های وارداتی و اصل برند ال جی منو فارسی ندارند و در حال حاضر راه حل مناسبی برای افزودن زبان فارسی به این تلویزیون ها وجود ندارد. و تلویزیون‌هایی که منو فارسی دارند از تلویزیون های مونتاژ ایران هستند و جزو تلویزیون‌های وارداتی نیستند. البته کار با تلویزیون‌های ال جی بسیار آسان است و با منو انگلیسی هم مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

در این مطلب به بررسی روش‌های ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی پرداختیم. اگر در این زمینه سوال یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع : wikihow

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 25 میانگین: 3.2]
دیگران خوانده اند:
483 نظرات
 1. فرهاد می گوید

  سلام قربان با تشکر از سایت خوبتون
  بنده ۷ سال پیش از بانه تلویزیون ال جی مدل ۵۵ub950t خریدم و هر بار که بروزرسانی می اومد انجام میدادم تا اینکه یک ماه پیش آخرین بروزرسانی نسخه 05.06.10 را دریافت کردم تغییر که حاصل نشد بماند الان هیچ کلیپ 4k پخش نمیکنه در صورتی که قبلا پخش میکرد
  الآنم تصویر کانالهای hdو 4k صدا و سیما را جستجو میزنم پیدا می‌کنه ولی بصورت صدا وارد منو مخفی منطقه های اروپایی از جمله اتریش و…….کره هم شدم صدا داره و تصویر ندارن احتمال داره از نسخه بروز باشه؟ چطور میتونم به نسخه قبلی برگردم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ارمان نویدی می گوید

   سلام و عرض ادب و احترام
   این کار احتیاج به تعمیر حضوری دارد پس لطفا به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

 2. سهیل می گوید

  سلام خسته نباشی
  من در ساختن اکانت الجی ب مشکل خوردم تلویزیون ما از سری اولیهsmart tvهست و رسیور وnfcهم داره بدون زبان فارسی و حتی اسم ایران در لیست موقعیت مکانی برای خدمات رسانی نیست.من اول روی کشورهای دیگر گذاشتم ک روی این گزینه هیچ هیچ آپشن و خدماتی نمیده و و از هیچ برنامه ای نمیشه استفاده کرد مدتی ک برای استفاده از برنامه کَست موقعیت مکانی روی کشور های دیگه گذاشتم تمامی مراحل ساخت اکانت بدون مشکل رفتم فقط قسمت آخر برای تایید از صحت ایمیل باید ایمیل از طریق خود تلویزیون باز کنم چون لینک تاید فقط اونجوری نمایش میده هر کاری کردم نمیشه با استفاده ابرنامه کروم دستگاه وقتی روی قسمت ورود حساب یا سینگین اکانت میزنم کیبورد تلویزیون برای وارد کرد نام کاربری رمز باز نمیشه

  1. مهرانmehransadeghix می گوید

   سلام منم همین مشکل دارم اگه راه حلی پیدا کردید لطفاً زیر همین کامنت ب منم اطلاع بدید احود

 3. Ramin می گوید

  با سلام خسته نباشید
  من یه تلوزیون ۴۲LB552V-ZA
  دارم خاموش که میکنم دوباره برمیگرده به تنظ کارخانه که باید ز اول تنظیم کنی اول زبان مورد نظر بعد کشور مورد نظر بعد هم روی گزینه ی ماهواره رو میزنم شبکه رو جستو جو مسکنه بعد خاموش کردن همان اش و مان کاسه کمکم کنید لطفا

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   با یک سرویس کار مشورت کنید قربان

 4. اسماعیل می گوید

  سلام من برای دریافت تصویر شبکه هایHD کد area option را عوض کردم ولی نه تنها HD نشد بلکه منوی فارسی هم از کار افتاد الان چه کدی وارد کنم تا درست بشه ؟ مدل تلویزیون LG 55ec93000 لطفا راهنماییم کنید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   در مطلب زیر شرح داده شده دوست عزیز
   https://www.salambaba.blog/57724/iran-hd-tv/

 5. محسن می گوید

  با درود و سپاس
  من بتازگی یک تلویزیون ال جی مدل 65NANO86 خریدم که بعد راه اندازی و اتصال به اینترنت هر کار کردم نه اکانت ال جی رو میشه ساخت و نه هیچ کدام از آپ ها APPS کار نمی کنه و پیغام CHECK ETWORK CONNECTION می ده،(ارور 7- و بیشتر 100-) فقط مرورگر گوگل و آب و هوا کار می کنه آپدیت هم کردم و درست نشد.
  ریست فکوری هم می کنم و فقط خاورمیانه و آفریقا رو میشه انتخاب کرد و هر کشوری رو هم انتخاب می کنم همین مشکل پابرجاست. لطفاً راهنمایی بفرمایید؟ با تشکر

  1. سردبیر می گوید

   با ادمین اینستاگرام در ارتباط باشید تا راه‌حل رو در قالب ویس ارائه بده خدمتتون

 6. پویانمهر می گوید

  سلام وقت بخیر
  من یک ال جی 32 ایچ دارم.مدل32LF550U-TA . از وقتی که بک لایش سوخت و دادم برای تعمیر .دیگه گیرنده رو شناسایی نمیکنه.
  لطفا راهنمایی بفرمایین.
  ممنون.

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   در این زمینه با یک نصاب مشورت کنید دوست عزیز

 7. un7340 می گوید

  سلام
  چطور میشه گزینه های مختلف رو توی منوی سرویس تغییر داد چون همشون غیر قابل تغییر هستن(خاکستری رنگ هستن و نمیشه تغییرشون داد)
  آیا روش خاصی داره؟؟

 8. حامد می گوید

  با سلام
  بنده مدل اسمارت 32LK610BPVA خریداری کردم و کنترل عادی دارد، آیا کنترل هوشمند قابل استفاده هست؟
  اگر اره کدوم مدلش و چجوری میشه تهیه کرد؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   خیر دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم.

 9. حسین می گوید

  سلام خسته نباشید
  من برای دریافت کانال های جدید HD شده کد area option در تنظیمات مخفی رو تغییر دادم والان دیگه زبان فارسیش تبدیل شده به زبان کوردی
  مدل تلوزیونم هست lg ۴۷lb56100‍
  اول اینکه ایا شبکه های اچ دی جدید قابل دریافت هست؟
  دوم اینکه چجوری تنظیمات مخفی یا همون area option رو دوباره به قبل برگردونم تا زبان منوی تلوزیون فارسی بشه؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   در بخش مشخصات سایت ال جی به قابلیت hevc اشاره‌ای نشده است؛ در منو مخفی هم توصیه می‌کنم یک سرویس کار این مورد رو انجام بده ولی باید عدد قبلی رو مجدد در بخش area option وارد کنید دوست عزیز

 10. سعيد می گوید

  سلام خسته نباشيد. چطور مي تونم كنترل مادر ال جي رو تهيه كنم؟ اين كنترلها همه تلويزيونهاي اسمارت و 4K ال جي رو هم پشتيباني ميكنند؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   از لینک‌های قرار داده شده در مطلب زیر استفاده کنید دوست عزیز
   https://www.salambaba.blog/29760/magic-tv-remote/

 11. مرتضی می گوید

  سلام..چطوری میتونم کانالهای کارتی رو باز کنم…شبکه هارو دارم ولی قفله..جای کارت که داره ..خرید کارت یا اکانتی یا راهی هست؟

 12. ذبیح الله می گوید

  باسلام،
  آیا میشود در تلویزیونهای اصلی که گیرنده دارند، بیس کد وارد کرد؟
  روی کنترول این تلویزیونها دکمه های زرد و سبز وسرخ وجود دارد اما کار برد آنها را ندانستم. لطفا رهنمایی بفرمایید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   کاربرد این دکمه‌های رنگی در منو بخصوص در هنگام ویرایش کانال است؛ گاهاً برنامه‌های مختلف نیز از این دکمه‌ها به عنوان دسترسی سریع استفاده می‌کنند.

 13. سالار می گوید

  سلام وقت بخیر
  تلوزیون من مدل LGsm8100 هستش و من ورژن تلوزیون و ارتقا دادم از 4 به 5.0.0.2
  اما بعد از آپدیت دیگه تو قسمت Home Dashbord گزینه Airplay نیست
  چیکار باید بکنم که دوباره Airplay بیاد ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   هنگام آپدیت موقعیت مکانی شما تغییر کرده به همین دلیل این قابلیت غیرفعال شده است دوست عزیز(این قابلیت به دلیل تحریم‌ها برای ایران غیرفعال است)
   با راه‌انداری مجدد موقعیت مکانی را به کشورهایی اروپایی یا کره تغییر دهید.
   پیروز و سربلند باشید

 14. میعاد می گوید

  سلام، خسته نباشید بنده از مدل uj66000 استفاده میکنم، متأسفانه فقط کنترل جادویی روی تلویزیون هست. در ویدئو که قرار دادید با نرم افزار کنترل در گوشی به منوی مخفی دسترسی پیدا میکنه
  آیا امکانش هست؟ و چطور

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   بله میتونید از طریق گوگل پلی نسبت به نصب برنامه اقدام کنید یا از ریموت‌های ساده ال جی استفاده کنید.

 15. Ali می گوید

  با سلام مجددوخسته نباشید خدمت شما
  تلوزیون مدل lk5730 هستش سوال من این هست که میشه ف ی ل ت ر ش ک ن نصب کرد ؟
  اگه میشه روش فعالسازی چگونه هست ؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه بنابر اعلام کمیته فیلترینگ مطالب مربوطه حذف گردید و امکان راهنمایی در این رابطه نیز وجود ندارد.
   پیروز و سربلند باشید

 16. Ali می گوید

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما وسایت خوبتون
  تلوزیون ما مدل49lk5730 هستش . چند روز پیش که تلوزیون روشن میکردم مثل همیشه آرم الجی موقع روشن شدن بالا می آمد . ولی حالا روشن که میکنم آرم بالا نمیاد و موقعی که تصویر میاد خودبه خود منو هم میاد بالا منظورم دکمه home هستش .
  مشکل چیست؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   یکبار تلویزیون رو در منو به حالت کارخانه بازگردانید دوست عزیز
   پیروز و سربلند باشید

 17. matin می گوید

  سلام من برای دریافت تصویر شبکه هایHD کد area option را عوض کردم ولی همه ی کانال ها قطع شد و منوی فارسی هم از کار افتاد الان چه کدی وارد کنم تا درست بشه ؟ مدل تلویزیون LG 55UB85000 لطفا راهنماییم کنید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   از کد 4800 استفاده کنید دوست عزیز
   پیروز و سربلند باشید

   1. matin می گوید

    ممنونم وارد کردم زبان فارسی اومد ولی در قسمت لوکیشن کشور ایران نیومد

 18. علی می گوید

  ال ای دی من الجی۴۲ هست کانال یابی میکنی میادبعدتلوزیون روخاموش روشن میکنی کانالها میپره ذخیره نمیکنه چکارکنم

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   باید با یک سرویس کار مشورت کنید تا تلویزیون شما رو از نزدیک بررسی کند.
   پیروز وسربلند باشید

  2. Pejman می گوید

   با سلام
   من تلویزیون ال جی مدل 47LM86000-TA هست وقتی به نت وصل میشم صفحات رو باز میکنه ویدئویی پخش نمی کنه مثلا در سایت فیلیمو سایت باز میشه وقتی دکمه ورود رو میزنم میره صفحه بعد و روی آیکون فیلیمو میمونه، در آپارات هم همینطور
   میخواستم اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنید
   ممنونم

   1. سردبیر می گوید

    سلام و درود
    این مدل رو به شخصه ندیدم ولی خوب دلیل عرضه اپلیکیشن‌های مختلف در تلویزیون‌های هوشمند حل چنین مشکلاتی است.

    1. Pejman می گوید

     مشکل اینجاست که اپلیکیشن نصب نمیشه و این تلویزیون فقط هوشمند است و اندروید نیست متأسّفانه

 19. محمود می گوید

  باسلام. صفحه اینستا گرام داخل مرور دستگاه باز نمیشه .
  مدلuf69000 لطفا راه نماییی کنید .باتشکر

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   در حالت عادی نباید مشکلی داشته باشد ولی بنده سعی می کنم با مدل هایی که در دسترس بنده قرار دارند این موضوع رو امتحان کنم دوست عزیز

 20. حسین درویشی می گوید

  سلام من lg 43uf640t 4k دارم منطقه رو از منو مخفی برا گرفتن شبکه hd به اتریش تغییر دادم شبکه hd بالا اومد و منو هم مثل قبل فارسی بود ولی یکبار تنظیم کارخانه زدم وقتی بالا اومد دیگه منو فارسی نداشت‌. ورفته بود… چطوری میتونم ممطقه قبلی بزنم منو فارسی برگرده؟یا کد خاورمیانه چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   میتونید از کد 4800 استفاده کنید فقط باید این کته رو متذکر بشم که با این کار شبکه های HD مجدد از دسترس خارج می شوند.
   پیروز و سربلند باشید

   1. رضا می گوید

    باسلام وخسته نباشید،ببخشین قربان من تلویزیونم ال جی b820t،42هستش،برا دربافت کانالهای hdوارد منومخفی شدم کداشوکه تغیر دادم دیکه کلا کانالهارونمیاره،امکان ریست منومخفی هست یا باید تعمیرکار بیارم؟ممنون مبشم راهنماییم کنین

    1. سردبیر می گوید

     سلام و درود
     به نظر بنده حضور و بررسی توسط یک سرویس کار عاقلانه تر هستش؛ اگر فقط کد کشور رو تغییر دادید میتونید از عدد 4800 استفاده کنید.
     پیروز و سربلند باشید

 21. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید .من مدل تلویزیون ال جی 49LH51300GIهستش الان شبکه های hdرا پیدا کرده اما بدون تصویر هستش فقط صدا داره .می خاستم بدون اگه بروزرسانی بشه تصویر هم ایجاد میشه ؟ممنون میشم جواب بدین

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   اطلاع خاصی یافت نشد ولی احتمالش کمه دوست عزیز چون مدل ایرانی هستش توصیه می کنم با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 22. ابراهیم می گوید

  باسلام کنترل مادر همون کنترل است که موقع خریدتلوزیون تو کارتو اکوندبود هست

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   خیر اگر به لینک های قرار داده شده در مقدمه مراجعه کنید میتونید عکس های مربوط به اون رو مشاهده کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 23. مهرداد می گوید

  سلام خسته نباشید،تلویزیون من ال جی مدل 43uh651vهستش تمام کیفیت ها وکدک های 4kروپخش میکنه،بعضی فیلم ها خطای this file cannot be recognized رو میزنه،دلیلش چیه قابل رفع هست مشکلش؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام مجدد
   تنها دلیلی که برای نمایش این ارور ذکر شده عدم پشتیبانی تلویزیون از آن فرمت می باشد؛ چون در سایت اصلی به فرمت های تصویری پشتیبانی شده اشاره ای نشده نمی توان به طور قطع در مورد نوع فرمت مورد نظر بحث کرد اما شما می تونید سیستم عامل تلویزیون خود را به نسخه 05.50.95 آپدیت کنید.

 24. مهرداد می گوید

  سلام خسته نباشید،تلویزیون من ال جی مدل 43uh651v هستش تمام کیفیت هاو کدک ها رو پخش میکنه،ولی بعضی فیلمهارو خطامیزنه و this file cannot be recognized میزنه دلیلش چی میتونه باشه،قابل رفع کردن هست مشکلش؟؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   ممکنه کیفیت تصویر فیلم ها بیشتر از 4k باشد یا فرمت آنها توسط تلویزیون قابل شناسایی نباشد؛ فرضاً برخی مدل ها قابلیت پخش فیلم های mkv را ندارند

   1. مهرداد می گوید

    آخه چندفیلم قبل ازاین دقیقا باهمین فرمت پخش کرده برام سوال شده که چرااینجوری شده

 25. میترا می گوید

  روی تلوزویون ال جی من اصلا دکمه منو نداره، فقط پاور داره. میشه راهنمایی کنین چطوری وارد منوی مخفی بشم؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   میتونید از کنترل مادر استفاده کنید دوست عزیز

 26. وحید می گوید

  ممنون از اطلاعات خوب و کاملتون. یه مشکلی که توی تلویزیون ما هست وقتی وارد منوی مخفی میشم نمیتونم country group رو تغییر بدم. البته بگم قبلا میشد و یک بار این رو تغییر دادم. اما بعد از اون دیگه این قسمت غیر قابل تغییر شده. مدل تلویزیون : LG 50LB582T-TB

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   از اونجایی که به کنترل مادر نیاز دارید به همین دلیل توصیه می کنم به یک سرویس کار معتبر مراجعه کنید.
   پیروز و سربلند باشید

  2. حسین می گوید

   سلام مشکل شما حل شد؟

 27. آرش می گوید

  سلام ببخشید تلویزیون ال جی 4k Uf64000 2015 از فرمت hevc جدید صدا وسیما پشتیبانی میکند؟ چون کانالهای جدید رو آورده فقط صدا دارن سپاسگزار میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
   با توجه به سیل عظیم نظرات در مورد HD سازی کانال های صدا و سیما و سراسری بودن این مشکل، در ادامه تمام راه حل های موجود را به صورت جامع برای شما شرح می دهیم:
   1. آن دسته از دوستانی که در مورد پشتیبانی کردن تلویزیون یا گیرنده خود از فرمت HEVC مطمئن نیستند می توانند به بخش مشخصات در سایت اصلی برند تلویزیون خود مراجعه کنند ولی این نکته را بدانید که اغلب تلویزیون های 4K از این قابلیت پشتیبانی می کنند و آپدیت کردن سیستم عامل در برخی مدل های محدود می تواند در پشتیبانی کردن از فرمت HEVC تأثیر گذار باشد.

   2. دسته دوم مشکلات مربوط به کسانی می شود که تلویزیونشان قادر به دریافت شبکه های HD می باشد اما عملاً تصویری وجود ندارد و فقط صدا دریافت می کنند؛در ادامه باید ذکر کنم که در ابتدا و طبق گفته های منابع رسمی قرار بود هر دو نوع محتوای SD و HD از طریق گیرنده ها قابل دریافت باشد یعنی پخش شبکه های SD ادامه داشته باشد اما طبق گفته روابط عمومی صدا و سیما افرادی که با چنین مشکلی مواجه هستند باید تلویزیون یا گیرنده خود را عوض کنند.

   3.با این وجود و طبق تجربه ی شخصی در چند روز اول تعدادی از گیرنده ها و تلویزیون ها قادر به دریافت بخشی از شبکه ها نبودند که با گذشت چند روز و کانال یابی مجدد، این مشکل رفع شد؛ لذا توصیه می کنم چند روزی در این مورد صبر داشته باشید سپس به خرید محصول اقدام کنید.
   چون مطلب جداگانه در این خصوص در سلام‌ بابا به رشته تحریر درآمده به همین دلیل از شما دعوت می کنم چنانچه در این خصوص نظر و یا پیشنهادی خاصی دارید در اینجا کلیک کرده تا به مطلب مربوطه راهنمایی شوید تا هم نظر خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و هم کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند
   مطلب ⬅آموزش رفع مشکل شبکه های HD صدا و سیما
   پیروز و سربلند باشید

 28. بهزاداسدی می گوید

  سلام
  تلویزیون من ،LG 49UK6400PVC هست.که کنترل جادویی داره.لطفا روش ورود به منو مخفی اونو برام توضیح بدهید.چون با این روشهایی که گفتین وارد نمیشه.
  سپاسگزارم

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   بخشی از آموزش ها در این مطلب توسط کنترل مادر انجام می شود که با ریموت عادی تلویزیون از نظر عملکردی تفاوت دارد. معمولاً منو مخفی بیشتر تلویزیون های ال جی به وسبله کنترل مادر در دسترس قرار می گیرند. در صورتی که از کنترل مادر استفاده کرده اید و منو مخفی برای شما ظاهر نشده باید با یک سرویس کار در این زمینه مشورت کنید تا تلویزیون شما به صورت میدانی تست شود.

  2. هادی می گوید

   سلام و عرض ادب
   تلویزیون LG مدل ۴۳lm6300pvb دارم که هر چی تلاش میکنم کانالهای رادیویی را حذفش کنم نمیتونم میشه راهنماییم بکنیداز اینترنت خیلی تلاش کردم یاد بگیرم نتونستم

   1. سردبیر می گوید

    سلام و درود
    متأسفانه بنده نیز تا به حال این مورد رو بررسی نکردم؛ این کار شما دلیل خاصی دارد؟!

 29. امیدرضاباقری می گوید

  سلام الجی 43Lgk510 کانال ها از 100 شروع میشه باید چکار کنم از 1 شروع بشه

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   وارد بخش ویرایش کانال شوید ئ از آنجا اقدام کنید.
   البته در بعضی مدل ها این قابلیت وجود ندارد.

 30. سروش می گوید

  سلام
  روش ورود به منوی مخفی UK6300 رو آموزش میدید؟ این روشی که آموزش داده شده قابل اجرا واسه این مدل نیست.

  1. ارمان می گوید

   سلام و درود
   بیان بفرمایید دقیقاً در کجا مشک دارید؟!

 31. یاسین می گوید

  سلام من تلویزیون ال جی 42LF560T دارم ورودی دیجیتال رو نمیاره و نامریی نشون میده تو پورت ها چی کار کنم ؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   پورت مربوط به ورودی دیجیتال یا وصل نشده است یا در حالت خاموشی آن را به نمایش نمی گذارد.
   پیروز و سربلند باشید

 32. مهدی موسوی می گوید

  سلام، بنده تلویزیون ال جی sm8100 اینچ 55 دارم، قبلا با حرکت موس به سمت پایین صفحه تلویزیون خودکار منو تلویزیون نمایش داده می‌شد، الان دیگه ظاهر نمیشه و حتما باید کلید Home بزنی تا بیاد
  به نظرتون مشکل کجاست؟
  چطور دوباره این قابلیت فعال کنم؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   مورد خاصی نیست و می تونید با انتخاب گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه این مورد رو دوباره فعال کنید
   پیروز و سربلند باشید

 33. بهنام می گوید

  سلام.
  قیمت تلویزیون سامسونگ 55 اینچ در چه حدوده؟
  با توجه به نداشتن گارانتی این تلوزیون ها چقدر میشه به این تلوزیون ها امیدوار بود

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   چون نمایندگی های رسمی سامسونگ و ال جی در ایران فعالیت ندارند نمی توان زیاد به خدمات پس از فروش امیدوار بود ولی برخی از فروشگاه ها این قبیل محصولات را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند که در صورت معتبر بودن می توان به آنها اعتماد کرد.
   در مورد قیمت ها هم می توانید به مطلب” قیمت تلویزیون سامسونگ 55 اینچ” مراجعه کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 34. کاووسی می گوید

  سلام تلویزیون ال جی مدل (Mez66842334(revoo هرچی تلاش میکنیم با وجود انتن کانال یابی خودکار و دستی کانالی یافت نمیشه در حالی که تمامی مراحل انتن رعایت شده و بطور یهویی کل کانال ها قطع شد میخواستم راهنماییم کنید چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم (انتن و همان سیم متصل به تلویزیون با یک تلویزیون دیگه تست شده و هیچ مشکلی نداره) ممنون

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود فراوان
   ابتدا سعی کنید تلویزیون را به حالت کارخانه بازگردانید و یک بار دیگر مراحل کانال یابی را مطابق دستورالعمل های ارائه شده در مطلب” کانال یابی تلویزیون ال جی ” اجرا کنید.
   در صورتی که مشکل رفع نشد سعی کنید به وسیله کانال یابی دستی سعی کنید یک شبکه را بیابید تا از سلامت گیرنده اطمینان حاصل کنید. در صورتی که مطمئن هستید در تنظیمات منو مخفی تغییراتی ایجاد نکرده اید پس از گذشت 24 ساعت بعد از اینکه دوباره کانال یابی انجام نشد باید با یک سرویس کار مشورت کنید.(ممکن است مشکل از امواج فرستنده کانال باشد که معمولاً پس از 24 ساعت رفع خواهد شد).
   پیروز و موفق باشید.

 35. محسن می گوید

  سلام ، خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید. من میخواهم تلویزیون را به اسپیکر با فیش 3/5 میلیمتری وصل کنم. روی هیچکدام از پورت های hdmi هم کلمه arc نوشته نشده 1- چطور میتوانم بفهمم پورت hdmi قابلیت arc دارد؟ وآیا سوکت تبدیل hdmi به 3/5 وجود دارد؟
  2-با پورت کامپوننت یا کامپوزیت چطور؟
  مدل تلویزیون : 55UN8060PVB

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   مدل UN8060 ال جی دارای قابلیت ARC می باشد ولی اینکه در روی پورت های hdmi شما نوشته نشده ممکن است در مرور زمان پاک شده باشد؛ ولی در حالت عادی پورت HDMI شماره 2 آن دارای این قابلیت است.
   سوکت hdmi به فیش 3/5 هم نداریم. در مورد اتصال از طریق کامپوننت یا کامپوزیت نیز در صورتی که اسپیکر شما از این ویژگی پشتیبانی کند این قابلیت وجود دارد.
   البته اگر اسپیکر شما دارای بلوتوث باشد؛ اتصال از این طریق به مراتب آسان تر می باشد.
   پیروز و موفق باشید دوست عزیز

 36. محسن می گوید

  سلام ، خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید. من میخواهم تلویزیون را به اسپیکر با فیش 3/5 میلیمتری وصل کنم. روی هیچکدام از پورت های hdmi هم کلمه arc نوشته نشده 1- چطور میتوانم بفهمم پورت hdmi قابلیت arc دارد؟ وآیا سوکت تبدیل hdmi به 3/5 وجود دارد؟
  2-با پورت کامپوننت یا کامپوزیت چطور؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   جهت پاسخ دهی دقیق لطفاً مدل کامل تلویزیون خود را همراه با سؤالات ذکر بفرمایید.
   با تشکر

 37. محسن می گوید

  سلام،خسته نباشید1-درتلویزیون الجی8060چطورمیتوان تلتکست راآورد.2-آیااین تلویزیون DLNA دارد؟واگرداردچطورمیتوان از آن استفاده نمود.3-غیرازخروجی صدای اپتیکال خروجی دیگری دارد که بتوان آن را به سیستم صوتی وصل نمود

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   از کلید میانبر موجود بر روی ریموت(AD/ASP) که به صورت سه نقطه می باشد استفاده کنید. البته ممکن است در کشور ما به دلیل تحریم ها این قابلیت محدود شده باشد.
   2.خیر فاقد این قابلیت می باشد
   3. بسته به سیستم صوتی خود می توانید از پورت های کامپوننت و کامپوزیت استفاده کنید؛ مدل هایی هم هستند که حتی با کابل HDMI نیز قابلیت اتصال دارند.
   ولی کیفیت صدا با اپتیکال بسیار بهتر خواهد بود.

 38. حسین می گوید

  سلام وقت بخیر ایا تلویزیون ال جی mu7660 55 اینج منو رکورد داره؟چون روی کنترل دکمه رکورد نداره لطفا راهنمایی کنید
  درضمن قصد ظبط برنامه ای دارم که توسط گیرنده دیجیتال که توسط کابل معمولی به تلویزیون وصل شده

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   جهت ضبط برنامه ای که توسط گیرنده پخش می شود باید خود گیرنده دارای قابلیت ریکورد باشد.

 39. مهدی می گوید

  سلام ودرود من تلویزیون ۳۲ ال جی وارداتی دارم که ماهواره وگیرنده دیجیتال داره روی ریموت کنترل هم نوشته LGTVAKB73715603 لطفا بفرمایید۱) ایا فارسی میشه چطور؟
  ۲)کابل مودم میخوره به غیر از اون میشه با استفاده از گوشی سامسونگ به اینترنت وصل بشه ؟سپاس

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   اغلب تلویزیون های ال جی از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند.
   در مورد دومی چنانچه تلفن همراه شما دارای هاتسپات باشد می توانید به کمک آن تلویزیون را به اینترنت متصل کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 40. حسین می گوید

  تلوزیون ما ال جی مدل UN8060هست و زبان فارسی نداره چیکار کنیم

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر
   هیچ راهی برای فارسی سازی تلویزیون وجود ندارد.
   موفق باشید

 41. مهران زارعی می گوید

  تلوزیون فارسی نداره چیکار کنم لطفا راهنمای کنیدمدل تلوزیون ال جی43UJ434VTD

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود قربان
   در چه زمینه ای نیاز به راهنمایی دارید؟

 42. Behnam می گوید

  سلام.من تلویزیون lg 49lh549v دارم و شبکه های ماهواره رو هم میگیرم.یه سری شبکه ورزشی هست که احتیاج به کد بیس دارن.میشه کد ها رو داخل تلویزیون وارد کرد یا نه؟مرسی

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   جهت اطلاع از کد های دقیق با یک نصاب مشورت کنید
   موفق و پیروز باشید

 43. میلاد می گوید

  تلویزیون الجی ۴۲اینج اسمارت هستش وقتی دیش ماهواره به رسیور هستش نشون میده وقتی جدا میکنی به رسیور تلویزیون وصل میشه سیگنال نداره میشه راهنمایی کنید چرا سیگنال نمیاره

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   جهت تنظیم باید با یک نصاب مشورت کنید.
   با تشکر از نظر شما

 44. محمد مهدی سلیمیان می گوید

  سلام من یک تلوزیون ال جی 49 دارم آیا ریسور دارد یا نه

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   لطفاً مدل کامل تلویزیون خود را ذکر کنید
   با تشکر

 45. علی حیدری می گوید

  سلام من یه الجی ۴۹ اینچ دارم ، میخوام برنامه هارو رو فلش رکورد کنم ولی وقتی فلشو میزنم و بعدش دکمه رکورد رو میزنم اینو بهم میگه hdd drive وصل کن

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   باید usb خود را به درگاهی که روی آن hdd نوشته وصل کنید.

 46. Mohamad می گوید

  سلام خسته نباشید چند تا سوال داشتم از خدمت شما عزیزان
  1.اگر تلویزیون رو اپدیت نکنیم براش مشکلی پیش میاد یا تو روند کار اختلال ایجاد میشه؟
  2.تلویزیون های وارداتی ک زبان فارسی ندارن و دارای ریسیور هستند ایا شبکه ها دیجیتال ایرانی رو میگیرن؟ یعنی دارای دیجیتال و شبکه های فارسی هستن؟
  3.میشه روی تلویزیون های وارداتی ک زبان فارسی نیستن و نمیشن اپلیکیشن فارسی مثه اپارات نصب کرد
  4. بنظر شما تلویزیون وارداتی اصل ک زبان فارسیم نداره بهتره تهیه کنیم یا همون مونتاژ ایران؟
  خیلی ممنونم از کمک شما دوست عزیز

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   1- خیر مشکلی پیش نمیاد
   2- بله می تونید
   3- بله می تونید اگر در استور تلویزیون باشد
   4- تلویزیون های اصل بهتر است
   موفق باشید

 47. امیر می گوید

  سلام وقت بخیر مارک تلویزیون من 49lj610v-ta هستش و اصلا نمیتونم منو مخفی رو بیارم
  کلید ok ریموت و تلویزیون رو که نگه میدارم تلویزیون خاموش میشه
  ریموت از این هوشمندها هستش و برای زدن ok اسکورول رو فشار میدم
  پنل هم کلا یه کلید وسط داره که همون رو میزنم
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   برای نمایش منو مخفی باید از کنترل مادر استفاده کرد که همراه تلویزیون نیست.
   البته توصیه می کنم این کار توسط یک سروس کار انجام شود چون بعضی از تغییراتی که در منو مخفی اعمال می شود غیر قابل بازگشت هستند.

 48. محمدرضا می گوید

  سلام
  من یه ۴۹ اینچ الجی 510V اصلی وارداتی دارم
  کسی میتونه بهم کمک کنه
  میخوام از گوشی سامسونگ با تلوزیون ال جی فیلم ببینم
  آیا میتونم بیسیم ببینم این مدل این قابلیت داره ؟
  یا باید با کابل حتما ببینم و چ کابلی ؟
  لطفا راهنمایی کنید
  09125678396
  پیامک هم اگ تونستید بفرستید ممنون میشم

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   تلویزیون شما این قایلیت را ندارد و باید حتما از قطعه ایی به نام کروم کست استفاده نمایید ، می تونید اون رو دربازار بخرید و خیلی راحت به تلویزیونتون متصل نمایید
   موفق باشید

 49. مهرداد می گوید

  سلام
  بنده یک تلویزیون ال جی ۵۵ اینچ اسمارت دارم میخوام هدفون بلوتوث بهش نصب کنم ولی خروجی صدا برای هدفون بی سیم داخل منوی تلویزیون وجود نداره .
  ممنون میشم کمکم کنید

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   برای این کار ابتدا هدفون خود را روشن کنید بعد وارد قسمت اتصالات و بخش بلوتوث تلویزیون خود شوید
   بعد از روشن کردن بلوتوث تلویزیون، از بین دستگاه های نمایش داده شده هدفون خود را انتخاب کنید تا صدا از طریق هدفون پخش شود.

 50. مهدی زینلی می گوید

  سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۳LX310c-TA شبکه تماشا فقط صدا دارد تصویر ندارد مشکل چیست راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

  1. محمدعلی می گوید

   ســلام و درود
   آیا فقط این شبکه به این صورت است یا بقیه هم بدون تصویر هستند؟

 51. علیرضا می گوید

  سلام دوستان هر کاری که خواسته باشید روی تلویزیون انجام بدهید تلویزیون های اسمارت گزینه help دارد اول دقیق مطالعه کنید و بعد در قسمت توافقنامه تیک گزینه موافقم را بزنید بعد شروع به نصب کرده و بعدا هر کاری خواستید انجام بدهید به مشکل نمی خورید

 52. ستار می گوید

  باسلام بنده یک تلویزیون ال جی sj80065 دارم کسی اطلاع داره قابلیت تصویر در تصویر چطور فعال میشه

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   تلویزیون شما قابلیت اتصال به موبایل رو داره ولی تصویر در تصویر با این قابلیت تفاوت داره و این ویژگی در لیست قابلیت های آن ذکر نشده است.

 53. Reza می گوید

  سلام آیا میشه استور ایران رو روی تلوزیون uh850v راه اندازی کرد؟ در حال حاظر ریجن تلوزیون روی other تنظیم شده و فقط ۴ تا برنامه توی استور میاره و ایران هم توی کشچر ها نیست. اگه عزیزی راهی رو میدونه لطفا راهنمایی کنه تشکر

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام و درود بر شما
   خیر ریجن ایران وجود نداره.و شما امکان استفاده از موقعیت مکانی ایران‌رو در تلویزیون ال جی مدل های سفارش اروپا ندارید.
   تلویزیون را در حالت دیجیتال تی وی تنظیم کنید.
   برای تنظیم کردن این مورد تلویزیون را نکنید و در مرحله اول تنظیمات گزینه دیجیتال تی وی را انتخاب کنید

 54. Peyman می گوید

  سلام مجدد ،بالاخره تونستم کنترل ست کنم مجدد اما مشکل موس همچنان هست اکثر مواقع نیست ( با چندسری باتری نو امتحان کردم ) و مواقعی نیست پیغام this app will now restart to free up more memory نمایش داده میشه و ریاستارت میشه تلویزیون و تا خاموشش نکنی پشت هم ریست میشه ،و این مشکل بعد از اپدیت پیش اومد اما مواقعی که موس میاد هیچ مشکلی نداره و اینکه تمامی برنامه ها حذف شدن و میزان حافظه خالی 577 مگ از 623 مگ هست ،ایا مشکل از کنترله ؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   بله ، لطفا دکمه های back و home را باهم به مدت 10 ثانیه نگه دارید و ببینید درست میشه اگر نشد باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید تا از نزدیک بررسی شود.
   موفق باشید

 55. Peyman می گوید

  سلام وقت بخیر ،تلویزیون ال جی 49lj610v دارم ،اکثر مواقع نشانگرش نمیومد و یک ارور میداد و تلویزیون ریست میشد ،بعد از اون تلویزیون اپدیت کردیم دیگه اون ارور نمیاد یک ارور جدید میاد و تلویزیون خیلی کند شد ارورش هم ریست برای ازاد سازی مموری هست اما حافظه تلویزیون خالی و تمام نرم افزارها پاک شدن اما همچانان این ارور میاد اما تلویزیون روشن خاموش نمیشه فقط اون نرم افزار live tv ریست میشه که گاها خیلی طول میکشه ،از طرفی زمانی که نشانگر میاد دیگه مشکل ارور و ریست ندارم ،دیروز خواستم مجیک ریموت ریست کنم ،دکمه هوم و بک ده ثانیه نگه داشتم دکمه پاور سه چشمک زد و تلویزیون پیغام داد دکمه ok بزنید که ست بشه اما دکمه ok که میزنم ارور بلوتوث میده و چراغ دکمه پاور حدود ۱۵ ثانیه روشن میمونه ،نلویزیون با یک کنترل دیگه چند بار ریست کردم اما مجیک کنترل ست نمیشه و ارور بلوتوث میده ،از طرفی دکمه هوم و بک که نگه میدارم هیچ عکسالعملی نشون نمیده کنترل ،خواهش میکنم راهنمایی کنید کلافم کرده

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   تلویزیون خود را ریست نمایید و اگر باز هم ایراد داشت باید به سرویس کارمعتبر مراجعه نمایید تا از نزدیک بررسی شود چون دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد.
   موفق باشید

 56. فرهاد می گوید

  سلام خسته نباشید ۲ تا سوال داشتم
  من تلویزیون lg 55sm8100Pva دارم
  اول میخواستم بدونم راهی برای دسترسی به منو مخفی هست با نه؟
  دوم اینکه خود سایت الجی گفته مدل تلویزیون من از air play پشتیبانی میکنه ولی متاسفانه من توی داشبورد این گزینه رو ندارم و تلویزیون هم اخرین آپدیت رو دارم

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   هردوی این کارها حتما باید توسط تکنسین و سرویس کار ماهر انجام شود چون قابلیت aire play را باید توی منو مخفی فعال کرد و احتمال دارد برای ایران هم کار نکند
   موفق باشید

 57. مهدی می گوید

  سلام بزرگوار جسارتا تلویزیون بنده sj800v میباشد کنترل مجیکشو راه اندازی کردم که متاسفانه دختر یکساله ام نمیدونم چیکارش کرده که نشانگرش دیگه نمیاد طبق دستورات ریست گردم کنترولو هوم+ستینگ بمدت۵ ثانیه دکمه پاورش چشمک زن شد و پیغام نشناختن و یا ایراد بلوتوث میاد خواستم ریت فکتوری کنم خوده تی وی رو میرم روی ستینگ و سمت راست پایین علامت سه نقطعه رو میزنم متاسفانه منوی ستینگ باز نمیشه که برم ریست کنم راهنمایی میفرمایید؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا دکمه ی back و home رو به مدت 10 ثانیه نگه دارید و دوباره متصل میشه
   موفق باشید

 58. علی می گوید

  آیا امکان فعال سازی Google Assistant روی تلویزیون های OLED ال جی در حال حاضر در ایران وجود داره؟
  از طریق منوی Account Management امکان Login به اکانت LG خودم رو هم ندارم. راهی هست برای عوض کردن کشور؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   لطفاً موقعیت مکانی تلویزیون خود را عوض کنید. به طور مثال آن را روی اروپا یا امریکا قرار دهید

 59. عرفان می گوید

  با سلام
  تلویزیون مدل LG 50um751 از cccam پشتیبانی میکنه یا نه ؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   خیر این قابلیت را ندارد
   موفق باشید

 60. علی می گوید

  سلام تلویزیون من OLED55C9PVA هست و مشکلی که دارم اینه که دستیار صوتی که استفاده می کنم به جای اجرای دستور (مثلا Turn TV off و خاموش شدن تلویزیون ) ، یه پنجره مرورگر باز میشه و اون دستور رو تو گوگل جستجو می کنه. چطور میشه دستیار صوتی ال جی رو فعال کنم؟
  ممکنه از این باشه که این تلویزیون برای کشور ایران نیست؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   در تنظیمات فرمان صوتی تلویزیون زبان شناسایی را به کشور بریتانیا یا انگلیس تغییر دهید
   موفق باشید

 61. امین می گوید

  تلویزون الجی اسمارت دارم منو انگلیسی فارسی نمیشه
  بعد میخوام گوشیم نصب کنم به تلوزیون فیلمی ببینیم وصل نمیشه فقط عکسا گوشی پخش میشه

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   متاسفانه فارسی نمیشه
   برای اتصال موبایل هم به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/6679/how-to-connect-android-phones-to-tv/
   موفق باشید

 62. ارش می گوید

  سلام خسته نباشید .مهندس من به تازگی یه 65sm8100 گرفتم که فارسی نمیشه. وقتی هم که به گوشی وصل میکنم تیکه تیکه نشون میده یعنی هم صدا و هم تصویر خیلی خم تیک میزنه میشه بدونم مشکل از چیه ممنون میشم

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   این مدل زبان فارسی نداره ، مشکل از گوشی است و فاصله را با تلویزیون کمتر نمایید
   موفق باشید

 63. mehrshad می گوید

  سلام مهندس ما تلویزیونمون قدیمیه یه خرده ۴۲انچ هست گوشیم باکابل یو اس بی بهش وصل نمیشه نمیدونم چجور وصلش کنم دنبال وای فای و بلتوث گشتم هم نداشت

  1. ارمان می گوید

   دورد برشما
   متاسفانه این امکان وجود ندارد چون خیلی قدیمی است
   موفق باشید

 64. مهدی می گوید

  سلام من تلوزیون ۸۱۰۰ ال جی نانو سل ۴۹ خریدم آیا میشه به طریقی تو قسمت انتخاب زبان فارسی بهش اضافه کرد

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   خیر نمیشه
   موفق باشید

 65. علی می گوید

  سلام خسته نباشید.
  مدل تلوزیون من lg ۴۹j800v هست
  وایفا خود به خود خاموش میشه و باعث میشه کنترل موسش کار نکنه دائم این اتفاق میوفته اپدیت کردم ریست کردم کنترلم ریست کردم.تعمیر کار گفت تو منو مخفی ریست میکنم شاید درست شه گفت هزینش ۲۵۰ تومنه..راهایی ک شما گفتید انجام دادم منو مخفی نیومد چیکار باید کنم.

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   خیر متاسفانه ایراد سخت افزاری می باشد
   موفق باشید

 66. وحيد می گوید

  سلام
  تلويزيون به hdmi و اينترنت وصل ميشه ولي شبكه هارو نشون نميده not programmed
  ميشه راهنمايي كنيد 🙏

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   در هنگام کانال یابی یا دیدن شبکه های داخلی دیگر ورودی ها به تلویزیون مانند رسیور و یا دی وی دی و… را خاموش کنید
   موفق باشید

 67. sadegh می گوید

  سلام مهندس خسته نباشید من تلویزیون مدل 43UM7340PVA دارم چگونه میتوانم منو فارسی کنم کلافه شدم

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   این مدل کیبورد فارسی دارد ولی نمیشه زبان دستگاه را به فارسی نمیشه تغییر داد
   موفق باشید

 68. اعظم می گوید

  باسلام تلویزیون من ۴۲ اینچ ال جی هستش دچار مشکل شده نه با کنترل کار میکنه نه خود دکمه های تلویزیون حتی خاموش وروشن نمیشه فقط با کابل که به پریز میزنیم روشن میشه ولی هیچ دکمه ای کار نمیکنه میشه راهنماییم کنید مشکل چیه؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   برد تلویزیون ایراد دارد و باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

 69. حسام می گوید

  سلام
  تلویریون من مدل ال جی 49UX960H هست توی قسمت SETTING . ریز شاخه شبکه یا NETWORK وجود ندارد تا بشه به اینترنت وصل شد همچنین در قسمت SETTING زیر شاخه GENERAL هیچ قسمتی مربوط به ABOUT SYSTEM و UPDATE وجود ندارد ممنون میشم اکر راهنمایی بقرمایید.
  باتشکر

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

 70. محمدامین می گوید

  تلوزیون من مدل۲۰۱۹ هستش اما فارسی نداره گفتن با اپدیت حل میشه منم تو سایت ال جی مدلمو سرچ کردم نداشت از طریق تنظیمات اپدیتش کردم اما هنوز فارسی نداره

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا مدل خود را ذکر فرمایید
   موفق باشید

 71. جواد می گوید

  تعمیر کار گفت پروگرام میخواد خواستم ببینم چرا به این صورت میشه این دومین بار هستش که به این صورت شده

 72. جواد می گوید

  با سلام مدل تلویزیون من LH UH850V میباشد که خود به خود برنامه اش پاک شده (یعنی تلویزیون روشن میشه آرم الجی میاد بعد صفحه سیاه میشه علامت موس هم بعد از چند دقیقه میاد یه پنجره هم کنارش باز میشه ولی دیگه هیچی کار نمیکنه ) میخواستم ببینم با ریست مخفی درست میشه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   احتمالا با بروزرسانی حل بشه، فایل نرم افزار تلویزیون مشکل دارد .
   موفق باشید

 73. امیر محمدی می گوید

  محمدی سلام ودرودبشما راهنمای عزیز تلویزیون ال جی رسیورداردارم به تازگی دیش گردان نصب کردیم ولی اصلا تصویرنداریم رسیورپرتابل زدیم تصویر دارد لطفا منو راهنمای کنیدامیر

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   تلویزیون های ال جی برای دیش گردان مشکل دارد و توانایی کمی در ساپورت دارد
   موفق باشید

 74. عباس می گوید

  سلام.یه تلوزیون ال اف ۵۵ دارم که تنظیماتشو ریست کردم الان گزینه ماهوارش اصلا نمیاد.بی زحمت راهنمایی میکنید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

  2. عباس می گوید

   برادر من خودم سرویس کارم.گزینه ماهوارش اصلا نیست

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    مدل تلویزیون خود را دوباره بفرمایید
    موفق باشید

 75. حسین می گوید

  سلام آقا نوید لطفا راهنمایی کنید من هر چه قدر کانال یابی میکنم اصلا شبکه تماشا را پیدا نمیکنه علت چیه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   موقعیت مکانی تلویزیون را در حالت tv digtal بگذارید و ورودی های تلویزیون را خاموش نمایید مثلا رسیور ، دی وی دی و… و بعد سرچ نمایید
   موفق باشید

 76. علی می گوید

  سلام لطفا بفرمایید دسترسی به منوی مخفی تلویزیون ال جی مدل 47LM86000-TA چگونه است . با هیچ کدام از روش هایی که بیان فرمودید میسر نشد . این مدل مربوط به 7 یا 8 سال پیش است . بطور مشخص میخواستم به بلوتوث تلویزیون دسترسی داشته باشم . بلوتوث با گوشی موبایل شناسایی میشه ولی پیر نمیشه .سپاس

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   این مدل چون مونتاژ داخل است اطلاعات کاملی در دسترس نیست
   موفق باشید

 77. زهره می گوید

  سلام
  تلویزیون مدل 49LG55 از بانه خریداری شده اما کنترل ان کار نمی کند با انواع کنترل چک شده اما با هیچ کنترلی کار نمیکند. لطفا راهنمایی فرمایید.

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   باید کنترل را ست نمایید و برای این کار دکمه ی back و home را باهم به مدت 10 ثانیه نگه دارد و دوباره متصل می شود
   موفق باشید

 78. محمد می گوید

  سلام
  ببخشید آقای نویدی میشه بگید چطور زبان فارسی روی تلوزیون الجی نصب کنم

  متاسفانه تلوزیون هوشمند نیست

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بستگی دارد تلویزیون شما این قابلیت را داشته باشد اما بهتر است به سرویس کار معتبر مراجعه نماید.
   موفق باشید

 79. حمید پارسا می گوید

  سلام عزیز وقت بخیر
  مدل تلوزیون ما 47LA 620V
  هرکاری میکنیم تلوزیون ایران رو نشون نمیده چیکار کنیم درست بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   این کار باید توسط سرویس کار معتبر انجام شود
   موفق باشید

  2. کریم می گوید

   برو تو منو مخفی عدد ۱۲ رو بجای عدد ۱۶ بزار درست میشه

 80. محمد ایوب می گوید

  سلام تلویزیون الجی 49 رسیور دار دارم اما رسیور کانال ها رو سرج نمیکنه نصاب هم میگه برق روی ال ان بی نمیره

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

 81. meysamtak353 می گوید

  سلام من میخوام tv توسط فلش بروز رسانی کنم آپدیتهای قبلی را باید انجام بدم یا مستقیم میتونم اخرین اپدیت رو نصب کنم باتشکر

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   می تونید به صورت مستقیم انجام دهید
   موفق باشید

 82. مهدی ابوالمله می گوید

  سلام وقت بخیر
  ی سوال دارم :چرا وقتی کابل اچ دی ام را از رسیور ب تلویزیون میزنم شبکه سراسری ایران خیلی از شبکه هاش قطع میشه وقتی در میارم درست میشه؟دلیلش چیه؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   این مشکل عادی هست و نمیخواد کابل رو دربیارید فقط رسیور رو خاموش کنید کافیه
   موفق باشید

 83. مهدی عابدینی می گوید

  سلام کنار صفحه تلویزیون حالتی مثل تبلیغ میاد و میره تو تنظیمات هم رفتم نشد راهنمایی ام میکنید لطفا

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   در تنظیمات تلویزیون قسمت زیرنویس ها را غیر فعال نمایید
   موفق باشید

 84. حمیدرضا می گوید

  سلام فایل نصبی مدل uf850 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ می‌خوام استور ایران روش بریزم ولی سایت الجی مدل دستگاه من رو نداره

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   به سایت ال جی برید و در قسمت support درایور را پیدا و نصب نمایید
   موفق باشید

 85. مصطفی می گوید

  آیا تلوزیون ال جی مدلLM6300 ۲۰۱۹ مونتاژ مصر فیک است

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   خیر ، قطعات اصلی و مونتاژ مصر، پس اصلی است
   موفق باشید

 86. حمیدرضا می گوید

  سلام آقای آرمان نویدی تلویزیون lg uf850 4k 3d میخواستم استور ایران رو نصب کنم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   باید فایل نصبی را از طریق فلش مموری به تلویزیون انتقال دهید و نصب نمایید
   موفق باشید

 87. reza sh می گوید

  سلام.با سپاس از جواب شما.پشت تلویزیون ورودی lnb دارد ولی چون شهرستان کوچک هست تعمیرکار ماهری ندارد اگر گیلان آدرس کسی را دارید راهنمایی کنید با سپاس..

  1. ارمان نویدی می گوید

   خیر متاسفانه آدرسی نداریم.
   موفق باشید

 88. reza sh می گوید

  سلام.من تلویزیون مدل 42Lf651v دارم رسیور داخلی دارد از بانه گرفتم.مشکل اینجاست که رسیور را غیرفعال کردن یعنی داخل تنظیمات منو فقط کشور ایران هست و در منو کانال یابی فقط دیجیتال هست به صورت دستی یا خودکار.ایا امکانش هست من ماهواره را فعال کنم در ضمن هر کجا سرچ میکنم همچین مدلی نیست.لطفا راهنمایی کنید.باسپاس

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   پشت تلویزیون را نگاه بندازید اگر ورودی LNB داشته باشد ،در این صورت باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید پون احتمال ایراد در برد تلویزیون را دارد
   موفق باشید

  2. علیرضا می گوید

   تلویزیون من هم همین مشکل را داشت آدرس کشور را از ایران به عربستان سعودی تغییر دادم درست شد

 89. رضا می گوید

  با سلام
  من يك تلويزيون ال جي سي 7 از نوع اولد دارم متاسفانه چند وقت اثر برنينگ روي صفحه ظاهر شده و كماكان داره بيشتر ميشه ايا ميشه رفع عيب كرد البته پيكسل ريفرش هم بارها امتحان كردم ولي تاثيري نداشته

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   تلویزیون را مدتی خاموش کنید اگر درست نشد باید به سرویس کار مراجعه نمایید.
   موفق باشید

 90. حمید می گوید

  سلام آقای آرمان نویدی اگه ممکنه بگید چطور میشه استور ایران رو رو تلویزیون های بانه راه اندازی کرد هیچ جا پیدا نکردم هزینش هم پرداخت میکنم ممنون

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   تلویزیون شما چه برند و دقیقا چه مدلی است؟

 91. سعید می گوید

  با سلام.
  متاسفانه من با این مشکل روبرو شدم:
  سرویس بلوتوث باید دوباره مقدار دهی شود
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا مدل دقیق تلویزیون خود را ذکر فرمایید.
   موفق باشید

 92. عباس می گوید

  دوست عزیز سلام
  ممنون از اطلاعات مفیدی که در این پیج قرار دادین.تلویزیون من پلاسما 42 اینچ هست که مدلشو خدمتتون عرض میکنم .من با شرکت ال جی مکاتبه کردم و در پاسخ اعلام نمودند از شبکه های دیجیتال پشتیبانی می کند ولی متاسفانه نمیتوانم وارد منوی مخفی شوم میشه لطفا راهنمایی کنین.
  42PJ650R

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   چون تلویزیون شما مونتاژ داخل است و حیطه ی کاری ما در زمینه های برند اصلی و خارجی می باشد بدین دلیل اطلاعاتی در مورد تلویزیون شما در دسترس نیست.
   موفق باشید

 93. حمید می گوید

  سلام وقت بخیر
  من تلویزیون uf850 الجی دارم آیا میتوان استور ایران رو روش تنظیم کرد؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بله
   موفق باشید

 94. saeed می گوید

  باسلام و خسته نباشد خدمت شما چگونه باید با گوشی سامسونگ به تلویزیون lg LM66 وصل بشم چون هر کار میکنم وصل نمیشه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا به مطلب آموزشی ما در لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/6679/how-to-connect-android-phones-to-tv/

 95. سعید می گوید

  با سلام تلویزیون من مدل sk 7900 هستش، که شیش ماه خریداری کردم، حدود یک ماه است که هشدار unknown device is disconnected میدهد و کنترل هر چن ثانیه از کار می افته و دوباره وصل میشود، تلویزیون رو ریست کردم و کنترل رو چن بار ریجستر کردم اما مشکل حل نشد لطفا راهنمایی کنید

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. باتری کنترل رو عوض کرده اید.؟
   اگر بله احتمالا کنترل خراب باشه .

 96. رضا می گوید

  سلام ضمن عرض تشکر و خسته نباشید من تلویزیون ال جی مدل sm8100 دارم ولی مرورگر کروم روش نصب نمی شه چطور می تونم گوگل کروم را روی این تلویزیون نصب کنم

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر.گوگل کروم نسخه ای برای سیستم علمل ال جی ندارد. و فقط باید ار مرورگر داخلی تلویزیون استفاده کنید.

 97. عارف می گوید

  سلام
  من ریست فکتوری کردم رسیور خود تلویزیون پاک شد چطور میتونم برشگردونم؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر لطفا در انجمن تلویزیون ال جی سوال خود را مطرح کنید مشخصات دقیق تلویزیون را نیز درج نمایید.

 98. Ali می گوید

  سلام خسته نباشید
  من تلوزیون LG 49UM7340 رو خریدم اما نمیدونم چطوری برای جستجو تو گوگل کیبوردشو فارسی کنم
  اگر ممکن هست لطفا بگید این تلوزیون هوشمند با فلش ویروسی ، ویروسی میشود یا نه
  ممنون

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   در تنظیمات قسمت زبان ها به تنظیمات زبان نوشتاری مراجعه نمایید.
   خیر ویروسی نمی شود
   موفق باشید

 99. رسول می گوید

  سلام‌خسته‌نباشید‌من‌تلویزیون‌‌ال‌جی‌مدل‌۴۹lh600tهوشمند‌دارم‌‌که‌دست‌به‌تنظیمات‌مخفی‌زدم‌الان‌صدای‌ورودی‌۳فیشی‌قطع‌شده‌‌وهرکاری‌کردم‌وصل‌نشد‌‌فقط‌ورودیHDI صدا‌داره‌‌قسمت‌تنظیمات‌صداش‌کدومه‌راهنمای‌بفر‌ماید‌ممنون

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   تلویزیون را به حالت تنظیم کارخانه برگردانید اگر درست نشد به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشبد

 100. ارش می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من تلوزیون الجی مدل UH850V خریدم .از عسلویه گرفتم و گارانتی نداره .الان هر کاری میکنم دیجیتال داخلی وصل نمیشه
  کنترلشم جادویی هست و با اموزش های شما نتونستم وارد منو مخفی بشم
  اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم
  نمیشه یه شماره تماس بدین؟
  این شماره تماس منه ۰۹۳۷۹۲۵۷۳۸۹

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   شماباید به سرویس کارمعتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

 101. سعید می گوید

  سلام .تلویزیون ال جی مدل ۴۳lj510v رسیوردار خریدم ..شنیدم فعال کردن رسیور و ماهواره باعث میشه بعد یه مدت ic تلویزیون بسوزه و در ایران استفاده نشه و از رسیور جدا استفاده کرد بهتره. آیا واقعیت دارد؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   خیرواقعیت ندارد .
   اما برای کیفیت بهتر، درست آن است که از دستگاه جدا استفاده نمود .
   موفق باشید

 102. عارف نظری می گوید

  اقا من چه مدلی میتونم از رو انتن بیام رو ماهواره کانالای انتن میارم ماهواره کانالش میره انتن میارم ماهواره میپره کانالاش اصلا چه زوری با کدوم دکمه تغییر بدم

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   سوال شما متاسفانه واضح نیست ،لطفا سوال خود را بیشترتوضیح دهید
   تشکرازشما

  2. ای اف می گوید

   روی کنترل زیر دکمه صفر را نگاه کنید، اگر نوشته QUICK ACCESS, کنترل شما قابلیت کوییک اکسس را دارد و شما میتوانید کانل ۱ تلوزیون ایران را روی دکمه ۱ کنترل ثبت کنید و یکی از کانالهای ماهواره را روی دکمه ۲ کنترل ثبت کنید سپس هنگامی که دکمه ۲ کنترل را چند ثانیه نگهدارید تلوزیون به روی کانالهای ماهواره میرود و برای برگشت به کانالهای دیجیتال، باید کلید ۱ را چند ثانیه نگهدارید. برای ثبت کردن کانال ۱ تلویزیون دیجیتال روی دکمه ۱ کنترل، باید ابتدا روی شبکه ۱ تلویزیون دیجیتال رفته تا شبکه ۱ درحال پخش باشد سپس دکمه صفر کنترل را چند ثانیه نگهدارید تا یک پنجره یا کادر حاوی شماره های ۱ تا ۹ نمایان شود، سپس روی شماره ۱ رفته و کانال یک روی آن ثبت کنید، حال یکی از شبکه های ماهواره را بزنید تا آن شبکه درحال پخش باشد سپس کلید صفر را چند ثانیه نگهدارید و سپس یکی از کانالهای ماهواره را روی کلید ۲ ثبت کنید.

 103. علی می گوید

  سلام
  تنظیمات رسیور تلوزیون ال جی L 540 اگه درست نوشته باشم ۴۲ اینچ هست خود به خود به هم خورده می توانید کمکم کنید ؟؟
  البته احتمال ۹۹٪از داخل تلوزیون به هم خورده چون توی قسمت ستینگ ستلایت اون قسمتی که قدرت و کیفیت رو میاره هیچ چیزی نیست !!

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   اگر به هیچ وجه نتوانستید مشکل را حل نمایید ،تنظیمات را به کارخانه برگردانید
   موفق باشید

  2. قایمی می گوید

   سلام
   میشه بفرمایید چجوری میتونم با کنترل های جادویی ال جی یه گروه کانالی favorite ایجاد کنم قبلا چند تا نصاب ایجاد کرده بود میتونم اونارو ویرایش کنم منتها یه favorite جدید نمیتونم ایجاد کنم.
   ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود بر شما
    در درست کردن لیست علاقه مندی ها شما محدودیت دارید و تا 6 لیست می توانید البته بعضی تلویزیون ها کمی بیشتر هستند ولی در کل تعداد لیست علاقه مندی ها محدود می باشند.
    موفق باشید

 104. ایوب بوکانی می گوید

  وقت بخیر، مدل تلویزیون LG 55UV761H در قسمت تنظیمات گزینه اینترنتش مخفی هستش، طبق مقاله شما پیش رفتم ولی متاسفانه برام فعال نشد، اصلا منوی مخفی رو باز نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا به لینک زیر برید و با واتس آپ شماره نوشته شده ارتباط برقرار نمایید و ایشون راهنماییتون میکنن:
   https://www.salambaba.blog/page/53-whatsapp
   موفق باشید

 105. علی منصوری می گوید

  با سلام یه تی وی 65اینج ال جی s8100
  گرفتم هر کاری میکنم شبکه های ایران سرچ نمیشه علت چیه
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  ممنون میشن

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. لطفا مطلب کانال یابی تلویزیون ال جی را مطالعه بفرمایید.

 106. رضا می گوید

  سلام خاستم بدونم تلویزیون ال جی510vوای فای یا بلوتوث داره ک بخایم با گوشی بهش متصل بشیم اگه هست چطور باید انجام بدم ممنون میشم کمک کنید.

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   خیرمتاسفانه تلویزیون ال جی LJ510V قابلیت اسمارت ندارد و برای اتصال به تلویزیون باید حتما قطعه ایی به نام میراکست رو بخریدکه روش ستفاده از آن هم در لینک زیر براتون میزارم و محدودیتی ندارد:
   https://www.aparat.com/v/n3fmN
   موفق باشید

 107. سید مهدی می گوید

  سلام ببخشید رمز مادر تلویزیون ال جی مدل ریسیوردار 32LJ510U-ZA رو می خواستم. چون رمزی که خودم گذاشته بودم فراموش کردم. ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر لطفا از صفحه سوالات متداول جستجو کنید. https://salambaba.blog/client/faqs/password/

 108. بهزاد می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  یه تلویزیونlj sm8600 دارم ماهواره یاه ست نداره چطوری باید اضافه کنم راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر لطفا مطلب کانال یابی تلویزیون ال جی را مطالعه نمایید.

 109. مهدی صالحی می گوید

  باعرض سلام وادب
  چند روزی هست که تلویزیون ال جی, ال ای دی 42 ما هر دفعه که روشن وخاموش میکنیم رو منو اصلی برای تنظیمات میره وهمه کانالهارو کانالیابی میکنه چکار کنم که باروشن وخاموش کردن رو تنظیمات نره باتشکر از شما

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر . مشکل خیلی عجیبی است.تا الان پیش نیومده ایا میتوانید.بازگردانی کنید به تنظیمات کارخانه؟اگر بله این کارو انجام بدید . یا شاید مشکل نرم افزاری برای تلویزیون شما ایجاد شده است.که باید اپدیت بشه.

 110. محمد می گوید

  سلام. چطور میشه شبکه سه و ورزشو از طریق رسیور تلویزیون اورد
  مدل sm9000 الجی

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر . باید فرکانس مورد نظر رو در تلویزیون وارد کنید.

  2. محمدرضا می گوید

   سلام وقت بخیر
   من یه مدته میرم که بازگشت به کارخانه بزنم
   ولی دیگه اون گزینه کمرنگ شده یعنی غیر فعال شده
   بنظر شما از چیه؟
   منو مخفی میشه درست کرد؟
   در ضمن چند تا گزینه های دیگه هم اینطوری شدن
   و کلا برخی امکاناتش مثل ضبط کردن نیز غیز فعال شده

   لطفا راهنمایی بفرمایید

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    احتمالا ایراد از برد اصلی تلویزیون است و باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید.
    موفق باشید

 111. مسلم دهقان می گوید

  سلام.من تلوزیون 49LGSM8100 رو خریداری کردم.هرکار میکنم نمیتونم از ريسيور خود تلوزیون استفاده کنم.کسی تجربشو داره درميون بذاره باهام.ممنون

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر مطلب کانال یابی تلویزیون ال جی را مطالعه بفرمایید و فیلم ها را مشاهده کنید.

 112. ابوالفضل می گوید

  سلام میخواستم
  شیوه معین دسترسی به منو مخفی تو مدل Lg webOs
  بهم بگین
  میخام هزینه نکنم برای خرید گیرنده
  چون میگن خود تلویزیون مجهز به گیرنده داخلی

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر برای فعال سازی گیرنده داخلی نیاز به دسرسی به منو مخفی نیست. تلویزیون ال جی جدید متاسفانه راه کار دقیق برای ورود به منو مخفیش وجود ندارد.مگر با کنترل مخصوص

 113. سورنا می گوید

  درود
  تلویزیون ال جی SM8100 دارم و با کنترل مادر RM-L930 نمیتونم به منوی مخفی دسترسی داشته باشم! باید کنترل خام لرنینگ بخرم؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . بله باید کنترل مادر را تهیه کنید .

 114. ارمین نصری می گوید

  سلام تلویزیون من در بین فیلم ها ۴یا ۵ ثانیه وایمیستد و با تندی به جای خود میرسد مشکل آن چیست

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. برد تلویزیون احتمال زیاد ایراد دارد.

 115. ناشناس می گوید

  با سلام ابتدا تلویزیون الجی 49 uk رو راه اندازی کردم و تونستم کانال های خارجی رو راه اندازی کنم ولی بعد مدتی از کار افتاد بررسی دیش و کابل ماهواره رو هم ازمایش کردم درست بود خواستم راهنمایی کنید.

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . تلویزیون رو ریست کنید و دوباره کانال یابی کنید ببینید چی میشه . اگر درست نشد باید از تعمیرکار کمک بگیرید شاید گیرنده مشکل داشته باشه .

 116. ستاره می گوید

  سلام
  یک تلویزیون ال جی مدل ال ای دی خریدم منوش انگلیسی هست کانالهاش از صد هستن چطوری شبکه های 1و 2 و 3و …. رو خود کانالها تنظیم کنیم ؟

  با تشکر

  1. رضا سعیدی می گوید

   > برای حل این مشکل از قسمت تنظیمات تلویزیون کشور سرویس دهنده را عراق و یا ایران انتخاب کنید.و سپس با استفاده از فیلم و اموزش بالا دوباره کانال یابی کنید.

   > راه حل دوم:دلیل این مسئله به خاطر جستجوی کانال یابی خودکار یا کانال یابی اتوماتیک هنگام راه اندازی تلویزیون است در صورتی که شما فرکانس استانی و خودتون رو می دونید می توانید با حذف کانالها و یک بار ریستارت کردن تلویزیون و جستجوی دستی هنگام کانال یابی اضافه کردن فرکانس مربوط به استان خودتون تمامی کانال ها مرتب و بدون هیچ پس و پیشی میاد و اعدادم از یک به بالا خواهد بود

  2. علی می گوید

   سلام
   ی تلویزیون 55b7 دارم که شبکه های قفل رو باز نمی کنه مثه شبکه ۳ و ورزش چطور باز میشه؟

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    اگر از طریق dvb-s است باید لایسنس را بخرید
    موفق باشید

 117. Milad می گوید

  با سلام وخسته نباشید
  میخواستم در مورد تلوزیون lg مدل sm8100 مدل ۲۰۱۹ سوال کنم رسیور دار هست میخواستم بدونم که این تلوزیون قابلیت باز کردن شبکه های کارتی یا گرفتن کد cccam رو داره یا خیر
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . بله رسیور دار است و مثل رسیورهای جدا عمل می کند .

 118. علی می گوید

  بعد منظور از ریسرور داخلی یعنی داخل خود دستگاه یانه روی تلویزیون میدن اخه فروشنده یک دستگاه داد وگفت به پشت تلویزیون وصل کنید بعد من پرسیدم گفت همین جوره لطفا پاسخ

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . بله رسیور داخلی یعنی داخل تلویزیون است و مانند ریورهای جدا میشه از اون استفاده کرد .
   مدل تلویزیون شما چیه ؟

  2. نبی اله می گوید

   سلام من یه تلویزیون ال جی نانو سل مدل 55SM8100Pvi خریدم پشت تلویزیون هیچ آرم برجسته ال جی حک نشده آیا این تلویزیون اصلیه ؟وآیا رسیور داره؟

   1. ارمان می گوید

    درود برشما
    اصلی است اما برای رسیور باید ببینید اگر جای سیم ماهواره در پشت تلویزیون داشته باشد یعنی رسیور دار است
    موفق باشید

 119. Salma می گوید

  سلام من تلویزیون استارست دارم فورکی اسمارت لطفا طریقه اتصال ریسرور رو بگید تو هیج جا نیست

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . دوست عزیز برای این کار باید از نصاب کمک بگیرید .

   1. Salma می گوید

    ببخشید یازم سوال میپرسم تلویزیون استارست منو مخفی داره فورکی اسمارت اندروید ۸

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . اگر اسمارت و از مدل های بالارده باشه بله منو مخفی هم داره . بازم برای دریافت اطلاعات دقیق از نمایندگی کمک بگیرید .

 120. محسن می گوید

  من جدیدا تلویزیون ال جی مدل SM9000 خریداری کرده ام . اکثر شبکه های داخلی رو به صورت HD دریافت میکنم ولی شبکه های نمایش و شبکه سه رو به صورت HD دریافت نمیکنم . چند بار سرچ کردم حتی آنتن رو هم عوض کردم ولی باز هم مشکل حل نشد . علت چیه و این مشکل رو چطوری میتونم رفع کنم ؟
  با سپاس فراوان

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. شما مطمنئن هستید که اون شبکه ها رو hd نمیاره؟ زمانی که ایراد از تلویزیون باشه هیچ شبکه ی رو نمیاره برای شما. لطفا یک بار دیگر کانال یابی کنید.

 121. ناشناس می گوید

  سلام..چند وقتی هست وقتی تلویزیون را خاموش میکنم ومجدد روشنش میکنم تمام کانالها رفته وباید از نو کانال یابی کنم مشکلش چیست البته هر بار که خاموش روشن کنیم همین مشکلا داریم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. اختمالا ایراد از گیرنده دیجیتالی باشه. متوانید از گیرنده دیجیتالی اکسترنال استفاده کنید.

  2. وحید می گوید

   داداش شاید بتونم راهنماییت کنم ولی باید تلفنی صحبت کنیم تا بتونم دقیق مشکلت رو متوجه و راه حل بدم. 09308883090

 122. محسن می گوید

  من جدیدا تلویزیون ال جی مدل SM9000 خریداری کرده ام . برخی از شبکه ها مثل نمایش و شبکه سه رو به صورت دیجیتال دریافت نمیکنم . این مشکل رو چطوری میتونم رفع کنم ؟
  با سپاس فراوان

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. باید انتن را بررسی نمایید یا باید کانال یابی دستی انجام دهید. موفق باشید

 123. حسین می گوید

  سلام چطوری میتونم روی تلویزیون ال جی مدل 49lk6100 فیلتر شکن نصب کنم که بتوانم از یوتیوب داخل تلویزیون استفاده کنم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . برای فیلتر شکن به لینک زیر مراجعه کنید https://www.salambaba.blog/34130/ موفق باشید .

 124. قا دری می گوید

  سلام تلویزیون هوشمند ۵۵ الجی ضبط میکنه اما روی یواس پی ودستگاه دیگر وقتی میزاری نشون نمیده چرا

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . شما روی تلویزیون ضبط می کنید بعد روی فلش میزارید ؟ یا زمانی که روی فلش ضبط می کنید نمایش نمی دهد ؟

 125. آبتین می گوید

  سلام
  از امروز هر فایل صوتی یا تصویری که با usb یا برنامه smart share میخوام تو تلویزیون 43uj634v اجرا کنم ارور this file cannot be recognized تا دیروز هیچ مشکلی نداشت ریست فکتوری هم کردم درست نشد خود شبکه های تلویزیون مشکل نداره لطفا راهنمایی کنید

 126. وحید قاسمی می گوید

  البته کانال 4k رو هم به صورت دستی اضافه کردم بسیار عالی نشون میده من که عاشق ال جی شدم بخاطر کیفیت فوق العاده طبیعی ؛ در کل من خیلی از تلویزیون های نسل جدید 4k Super UHD الجی راضی هستم

 127. وحید قاسمی می گوید

  با سلام و خسته نباشید ؛
  یه تجربه جدید از تلویزیون های ال جی رو براتون میگم که شاید خیلی به دردتون بخوره ولی نحوه رفع مشکل رو هنوز پیدا نکردم ؛ من یک ماهی میشه تلویزیون ال جی LG SUHD 49Sk8100 رو خریدم و دارم استفاده میکنم ؛ مشکل اینه که کانال های م.ا.ه.واره هنگام جابجایی به گیرنده داخلی پاک میشن !! من همچنان سعی میکنم این مشکل رو با خود سایت رسمی ال جی در میون بزارم شاید زودتر به نتیجه برسم . هر کی این مشکل رو داره و راه حلی پیدا کرد اینجا اعلام کنه .
  ممنون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . ممنون که تجربون رو ما در میان گذاشتید. اگر به دلیل این مشکل پی بردیم حتما این جا اعلام می کنیم .

 128. Bahram می گوید

  ممنون که جواب دادین چون میخواستم بفروشم به خاطر این مشکل

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام. خواهش میکنم موفق باشید .

  2. م.د می گوید

   سلام منم چند سالی ال جی دارم همه کانال های م.ه.واری تلویزیونم کلا پاک شده کسی نمی تونه درست کنه چه کار کنم بنظرتون ریست کنم درست میشه

   1. رضا سعیدی می گوید

    سلام وقت بخیر. احتمالا گیرنده ان خراب شده باشه. این مورد رو بررسی نمایید. ریست کردن هم ارزش امتحان کردن داره.انجام بدید. موفق باشید

 129. Bahram می گوید

  سلام و خسته نباشید من تلوزیون lgمدل Sm8100 رو تازه خریدم یه مشکل خیلی بدی که داره اونم تو تماشای فیلم وقتی یه جای فیلم سیاه باشه و یه نور کم یا زیاد که توفیلم باشه از پاین صفحه نور سفید به بالا میاد این مشکله یا طبیعی فکنم اگه بگم نشت نور بهتر منظورم رو بفهمید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . این مساله در تلویزیون های با پنل ips عادی است .

 130. ناشناس می گوید

  کد تلویزیون کجاست لطفا سریع جواب بدید😓😓

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . برای ورود به منو مخفی این روش ها را دنبال کنید و اگر با این روش ها نتوانستید وارد منو مخفی شوید باید از کنترل مادر استفاده کنید ، موفق باشید .

 131. مهرداد مقدم می گوید

  واقعا گیر کردم
  نمیدونم ساندبار الجی بگیرم یا سامسونگ ؟
  تلویزیونم الجی ۶۵ اینچ هست
  بی طرف راهنمایی کنید لطفا
  ممنون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . دوست عزیز بدون شک اگر ساندبار هم از همان برند تلویزیون باشد بهتر است و هماهنگی بهتری با هم دارند و کیفیت بهتری را به شما ارائه می دهد . برای راهنمایی بیشتر در مورد ساندبار ال جی با بخش فروش تماس بگیرید https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us موفق باشید .

 132. مهرداد مقدم می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  تلویزیون بنده ال جی هست
  ب دلایلی ساندبار سامسونگ میخوام بگیرم
  خواستم بپرسم آیا ساندبار سامسونگ با تلویزیون الجی باهم جفت میشن یا مثلا باید با ریموته الجی شبکه عوض کنم با ریموته سامسونگ صدا رو کم و زیاد کنم
  منطورم اینه ک با ریموت الجی هم میشه ولوم ساندبار سامسونگ کم و زیاد کرد؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . دوست عزیز بدون شک اگر ساندبار هم از همان برند تلویزیون باشد بهتر است و هماهنگی بهتری با هم دارند و کیفیت بهتری را به شما ارائه می دهد . در مورد ساندبار سامسونگ هم بله با تلویزیونتون جفت میشه و هیچ مشکلی نداره . اما برای ریموت باید از ریموت خود دستگاه استفاده شود .
   برای راهنمایی بیشتر در مورد ساندبار ال جی با بخش فروش تماس بگیرید https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us موفق باشید .

 133. مهدی ترابی می گوید

  سلام ببخشید تلویزیون من ۴۳ ال جی از بانه خریدم ریسیوردار هست تنضیمات رادست زدم الان قسمت تنظیمات میری بعضی هاشون کمرنگه روش میزنم عمل نمیکنه میخوام ریست کنم کمرنگه روش میزنم عمل نمیکنه میخوام ریست کنم اما نمیشه چکار کنم راهنمایی کنید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . تلویزیون رو یک باز کامل از برق بکشید و دوباره وصل کنید ببینید چی میشه . اگر درست نشد باید از نزدیک بررسی بشه .

 134. عیسی می گوید

  سلام و خسته نباشید من میخاستم نرم افزار فیلیمو رو در تلویزیون 55sm8600 lg نصب کنم با سیستم webos 4.6 ولی توی lg store پیداش نکردم چیکار باید بکنم و اینکه شما میگین بریزیم تو فلش بیاریم تو تلویزیون نصب کنیم ، نرم افزارهای آندروید روی این سیستم عامل نصب میشه؟ چه جور فایلی باشه فایل فیلیمو تا بشه نصبش کرد؟ از کجا پیداش کرد؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . تلویزیون رو به اینترنت وصل کنید و در مرورگر تلویزیون، اپ فیلیمو رو برای تلویزیونتون سرج کنید یا لینک پایین رو در مرورگر تلویزیون سرچ کنید و ان را نصب کنید https://help.filimo.com/fa/article/-gknd05/ موفق باشید .

  2. فرهاد می گوید

   سلام دورود من یه مدل الجی ۴۹sm8100 دارم میخوام برنامه روش نصب کنم.مثلا اینستا و …ومهمترینش فیلتر شکن میخوام.میشه راهنمایی کنید

   1. ارمان می گوید

    درود برشما
    در استور تلویزیون فیلترشکن وجود دارد ولی نرم افزار اینستا نمی توانید نصب نمایید
    موفق باشید

 135. جواد می گوید

  سلام تلویزیون من مدل ال جی oled55b6gi-t یک رده پایین صفحه جای گذاری تصویر داره چه طوری میتونم رفع کنم گارانتی هم تموم شده روشی هست خواهش میکنم راهنمایی کنید.

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. متاسفانه متوجه سوال شما نشدم.

 136. ناشناس می گوید

  سلام چطور میتونم برنامه های وب رو دانلود کنم مثل فیلیمو؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . در فروشگاه تلویزیون برنامه رو سرچ کنید و دانلود کنید . اگر موجود نباشه میتونید روی فلش بریزید و سپس نصب کنید .

 137. سجادیادحق می گوید

  عرض سلام و ادب.بنده یه تلوزیون ال جی 55uj7700خریدم ولی هرچی میخوام کانال ای دیجیتالو بزنم کانال نمیاد اصلا از آنتن هم اطمینان دارم.دس بوستون میشم اگه راهنماییم کنین.09149142598

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . شما یک بار تلویزیون رو کامل از برق بکشید و کانال یابی کنید ببینید پی میشه . اگر درست نشد تلویزیون رو ریست کنید و دوباره کانال یابی رو انجام بدید https://www.salambaba.blog/7187/ موفق باشید .

 138. ناشناس می گوید

  سلام ببخشیید تلویزیون من کانال ها رو تا شبکه پیدا می کنه دلیلش چیست

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . ببخشید متوجه سوالتون نشدیم لطفا واضح بفرمایید .

 139. kayvan می گوید

  سلام تلویزیون 49LK5730PVC چجوری منو رو فارسی کنم؟؟!

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . متاسفانه تلویزیون های ال جی منو فارسی ندارند و نمیشه فارسیش کرد .

 140. Sirous می گوید

  سلام تلویزیون sk8000 LG دارم اپدیت کردم دیگه زیرنویس فارسی رو برعکس مینویسه چیکارباید کرد

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . برای زیر نویس در منوی تنظیمات زبان زیر نویس – زبان عربی را انتخاب کنید در بسیاری از مدل ها بدو هیچ مشکلی زیر نویس فارسی پخش می شود ، موفق باشید .

  2. مهدی می گوید

   سلام . تلویزیون 42la66000دارم . درحال پخش فیش انتن رو در اوردم و دوباره زدم که تصویر و صدا قطع شد و کانال یابی هم انجام دادم نتیجه ای نداشت و پیغام no signal میده . مشکل از سوکت انتنه یا اینکه مشکل نرم افزاری داری لطفا راهنمایی کنید ممنون

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . یک بار کامل تلویزیون رو از برق بکشید و دوباره کانال یابی کنید ببینید چی میشه . اگر درست نشد باید از تعمیرکار کمک بگیرید تا از نزدیک مشکل رو بررسی کنه ، موفق باشید .

 141. جلال می گوید

  سلام، بچه های من از درس و مشق دور افتادند به خاطر فراموشی قفل تلویزیون
  لطفا هر کس کد مادر lg 55uf850 سری tb را میدونه یا میتونه پیدا کنه، محبت کنه بگه، من خیلی کدهایی را که اقا یا خانم زارعی و سایرین نوشته بودند امتحان کردم ولی جواب نداد
  ممنونم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . اگر نمی تونید وارد بشید تلویزیون رو به حالت کارخانه برگردانید ببینید چی میشه .

 142. mr.raahim می گوید

  سلام تلویزیون من ال جی UM73هست نمیتونم به اینترنت وصل بشم
  موضوعات رو میاره ولی باز نمیکنه

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام و درود . به مطالب پایین مراجعه کنید
   https://www.salambaba.blog/3094/
   https://www.salambaba.blog/34520/ .

 143. اگرین می گوید

  سلام روز خوش ببخشید تلوزیون ما ال جی هست خودشم قدیمی نیس 4ساله داریم ولی تو بخش منو اصلا اینترنت نداره خیلی گشتم پیدا نکردم احساس میکنم اصلا نداره

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . مدل دقیق تلویزیون را بفرمایید .

 144. وحید می گوید

  سلام من یک دستگاه تلویزیون LG 42 lbدارم میخواستم بدونم ایا خود تلویزیون دیجیتال داره که بشه بدون انتن راه اندازیش کرد اگه داره میشه نحوه نصب کردن و راه اندازیش رو به بنده توضیح بدید ممنون میشم

  1. سانیا زارعی می گوید

   س.لام وقت بخیر . مدل دقیق تلویزیون را بفرمایید . اگر از مدل های منتاژ ایران است باید از نمایندگی کمک بگیرید .

 145. وحید می گوید

  با سلام:
  تنظیمات مخفی که گفتین برای مدل 49SK8100 کاربرد داره ؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . ابتدا باید بگم که دستکاری منو مخفی به هیچ کاربری توصیه نمی شود و این تنظیمات برای تعمیرکار ها است چراکه در بیشتر مواقع کاربر با دستکاری منو مخفی تنظیمات تلویزیون را به هم می زند و نمی تواند ان را درست کند .
   بله برای 49SK8100 هم کاربرد دارد .

 146. ناشناس می گوید

  سلام ، ۴۹ اینچ ۷۵۳۰ که منو فارسی نداره را چطور به کانالهای خارجی وصل کنم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . احتمالا تلویزیون lk5730 است . تلویزیون های ال جی کلا منو فارسی ندارند و فارسی هم نمیشن . اگر منظور شما رسیور است بله این تلویزیون رسور دارد و برای راه اندازی رسیور باید از نصاب کمک بگیرید ، موفق باشید .

 147. ناشناس می گوید

  سلام میشه منوی مخفی تلوزیون ال جی مدل 5730 49 اینچ رو بفرمایید ممنون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . اگر با روش هایی که در این مطلب توضیح دادیم نتونستید وارد منو مخفی شوید باید کنترل مادر را تهیه کنید .

   1. پرهام می گوید

    سلام
    زمانی تلویزیون در حالت power onlyقرار گیرد چگونه تلویزیون راازاین حالت خارج کنیم

    1. رضا سعیدی می گوید

     سلام وقت بخیر. لطفا بفرمایید مدل تلویزیون را ؟

 148. حسین می گوید

  سلام
  کنترل جادویی AN- MR600 کنترل مادر نیست مگه ؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . خیر کنترل اصلی تلویزیون با کنترل مادر فرق داره .

 149. ناشناس می گوید

  سلام ، تلویزیون ال جی ۵۵ اینچ oled خریدم . وقتی از طریق اینترنت فیلم میبینیم هر دو دقیقه تصویر میره وباید کنترلو تکون بدم تا تصویر بیاد .هر دو دقیقه تصویر که میره ، کلمه ی web browser میاد .

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست گرامی . تلویزیون رو کامل از برق بکشید و دوباره وصل کنید و مودم رو هم ریستارت کنید ببینید چی میشه. اما احتمالا این به خاطر اینه که اینترنتون ضعیف است و قطع و وصل می شود .

 150. بهزاد می گوید

  سلام.و تشکر.از شما که با حوصله پاسخ عزیزان رو داده اید..تلویزیون ال جی .دارم.چند روزی هست یه خط نیم سانتی سبز و.آبی رنگ بصورت عمودی کنار صفحه دیده میشه..علتش چی میتونه باشه..بفکر یه تل دیگه باشیم.. 42 l 4500

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . تلویزیون را به حالت کارخانه برگردانید . اگر درست نشد باید تلویزیون از نزدیک بررسی شود و از تعمیرکار کمک بگیرید .

 151. ناشناس می گوید

  سلام تلويزيون ال جي مدل42LB56100GI دارم خواستم بدونم نحوه فعال سازي ديجيتال به چه صورت.ممنون

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر . مدل خیلی قدیمی است در اون زمان ما تلویزیون عرضه نمیکردیم و متاسفانه اطلاعاتی در دست نیست. باید با سرویس کار در تماس باشید.

 152. سید می گوید

  سلام
  country group تلویزیون ما بسته است نمیشه تغییر داد
  یعنی باز بود عددشو تغییر دادم بعد بسته شده
  چطور میشه بازش کرد
  مدل تلویزیون lg 43lf570a هستش

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . تلویزیون را کامل از برق بکشید و دوباره وصل کنید اگر درست نشد تلویزیون را به حالت کارخانه برگردانید .

 153. داود می گوید

  باسلام من یه تلویزیون جنرال دارم که هرکاری میکنم نمیتونم وارد منو سرویسش بشم منو 1147 میزنم نمیره آیا راه دیگری برای ورد به منو سرویسش هست ؟اگه توضیح بدی ممنون میشم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . برای ورود به منو مخفی باید از کنترل مادر استفاده کنید . این کنترل در بازار پیدا میشه و سرویس کارها هم این کنترل رو دارند .

  2. محمد می گوید

   باسلام من تلویزیون سمارت ال جی مدلlj550vخریدم درابتدا راحت به مودم وای فای وصل میشدهمچنین باگوشی ازطریق smart view
   می توانستم عکس وفیلم های گوشی را به تلویزیون بفرستم.ولی چندمدتی هست که اصلا نه وافای راشناسایی می کنه ونه گوشی مشکل از چیست؟ممنون میشم اگه جواب بدهید.

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . تلویزیون و مودم رو ریستارت یا کامل از برق بکشید و دوباره وصل کنید ببینید چی میشه . اگر درست نشد هم تلویزیون و هم گوشی رو ریست کارخانه کنید، موفق باشید .

   2. ناشناس می گوید

    سلام. لطفا تنضیمات تصویر (کالیبراسیون) تلویزیون مدل 49um7340 را هر بصورت کارشناسی میدونه. اطلاعات بده

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام و درود . دوست عزیز تنظیمات این تلویزیون بطور پیش فرض انجام شده .

 154. علیرضا می گوید

  سلام تلوزیون lg 4k رو ریست کارخونه کردم منو ماهوارش رفته دیگه نیست فقط رو دیجیتال وانالوگ کار میکنه

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . مدل تلویزیونتون چیه ؟

  2. زهرا می گوید

   سلام روز بخیر
   بنده یک تلوزیون 43LF510V دارم 2015
   نوشته های فارسی بصورت برعکس نوشته میشه، هم توی زیر نویس و هم تو قسمت نام برنامه های تلوزیون.
   .
   روی تلوزیون هم فقط یه دکمه روشن خاموش داره ، هیچ دکمه ی دیگه نداره.
   واسه وارد شدن به منوی مخفی.
   اصلا میشه با منوی مخفی فارسی اضافه کرد؟
   طرز اتصال به اینترنت هم میگید ؟
   چطوری آپدیت کنم؟آپدیت بشه میشه فارسیش درست بشه؟به نمایندگی زنگ بزنم اونا میتونن فارسیشو درست کنن؟
   خدا قوت 🙂
   ممنونم

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید و حتما می تونند.
    موفق باشید

 155. حسن مزرعه می گوید

  سلام‌چرا شبکه های استانی و ورزش برام‌نمیاد؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . اگر مطمینید که گیرندتون مشکلی نداره و بقیه شبکه ها رو میاره، یک بارکاملا تلویزیون و رسیور رو از برق بکشید و دوباره وصل کنید و کانال یابی کنید ببینید چی میشه .

  2. وحید می گوید

   مشکل فقط میتونه از جهت اشتباه آنتن باشه با تغییر مسیر آنتن هوایی و همچنین کانال یابی مجدد همه کانال های اضافه خواهند شد.

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام . ممنون که اطلاعاتتون را این جا به اشتراک گذاشتید.

 156. حسام کریمی می گوید

  سلام
  من led 42دارای ریسیوره داخلی دارم ال جی هست
  میخوام برا بازکردن شبکه سه کدبیس بدم ولی هرکاری کردم منو نداره یعنی منوی وارد کردن شماره رو نتونستم پیدا کنم
  لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . اگر با این روش ها نتوانستید وارد منو مخفی شوید باید از کنترل مادر استفاده کنید . این کنترل را تعمیرکارها هم دارند . برای تنظیمات رسیور هم باید از نصاب کمک بگیرید .

  2. عبدالله ردایی می گوید

   سلام
   تلویزیون من مدل sk8000PVA 55 هست . در قسمت لیست کانالها نمی تونم کانالها را جابجا کنم مثلا شبکه های یک و دو و سه و. . . را پشت سر هم بچینم . لطفا منو راهنمایی کنید

   1. رضا سعیدی می گوید

    سلام وقت بخیر. باید کانال یابی دستی انجام دهید.در اون صورت کانال های پشت سر هم میایند.

   2. ناشناس می گوید

    سلام وقت بخیر من الجی هوشمند رسیور دار گرفتم وهمونجا فارسیش کردم الان هرکاری میکنم منوی تنظیم شبکه های ماهواره ای نمیاد فقط برا دیجیتال و انالوگ هست.ممنون

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . تلویزیون های وارداتی ال جیاز 2016 به بعد منو فارسی ندارند . شما باید از نمایندگی کمک بگیرید .

   3. مهدي می گوید

    سلام
    تلویزیون من مدل65 sk8000 از بانه هست . در قسمت اتو تيونينگ تا آخرين مرحله ميرم ولي شبكه هاي خارجي رو بالا نمياره. لطفا منو راهنمایی کنید

    1. رضا سعیدی می گوید

     سلام وقت بخیر . لطفا مطلب کانال یابی تلویزیون ال جی رو مشاهده کنید.

  3. ناشناس می گوید

   سلام تلوزیون الجی مدل 43LK5910PLCخریداری کردم ایا میشه منو فارسیش کرد

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر. خیر تلویزیون های ال جی کلا منو فارسی ندارند .

  4. علی انتظاری می گوید

   درود بر شما
   دوست گرامی پس از شناسایی وای فای رمز ورود به DVBSرا میخواهد 4رقمی وبصورت عددی است
   مربوط تلویزیون ال جیUH850و55اینچ

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام دوست گرامی . 4 تا 0 رو امتحان کنید .

 157. حبیب بختیاری زاده می گوید

  سلام. متاسفانه هیچ جوری نمیتونم وارد منوی مخفی بشم.
  تلویزیونم lg uf850000

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام و درود . اگر با این روش ها نتونستید وارد منو مخفی بشید باید کنترل مادر را تهیه کنید . این کنترل را تعمیرکارها هم دارند .

 158. احسان می گوید

  سلام میشع بگید چطوربرنامه آیوروروی تلویزیون ال جی نصب کنم باتشکر

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . شما میتونید از ستور خود تلویزیون برنامه نصب کنید و اگر برنامه دیگری میخواید روی فلش بریزید و بعد امتحان کنید ببینید روی تلویزیون نصب میشه .
   گر نصب نشد شم می تونیدا هر برنامه ای رو روی گوشی نصب کنید و اون رو روی تلویزیون اینه کنید . و برای وصل کردن کوشی به تلویزیون هم روش های زیادی وجود دارد .

 159. ناصر می گوید

  سلام. چند نکته در مورد تلویزیون رسیوردار lg:
  1- دسترسی به منوی مخفی فقط با کنترل سرویس ال‌جی که مخصوص تعمیرکاران ال‌جی است امکان پذیر است.
  2- امکان فارسی کردن منوی تی وی وجود ندارد پس از دستکاری کردن بیمورد پرهیز کنید.
  3- برای راه اندازی کانالهای ماهواره ای، پس از تنظیم دیش و اتصال سیم به تلویزیون،براحتی در منوی کانال یابی سرچ و دریافت می شود.

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . ممنون که تجربیاتتون رو با ما در میان گذاشتید .

 160. Mj می گوید

  سلام یک دستگاه تلویزیون ال جی مدل 49lx761h دارم. ریست فکتوری کردم و همه امکانات حذف شدند. و فقط شد یه تلویزیون ساده.
  منوی مخفی هم با راهکارهای گفته شده فعال نمیشه.
  چطوری میشه امکاناتش را برگردوند؟
  این تلویزیون مخصوص هتلها است و اطلاعات کمی در خصوص این نوع تلویزیون در اینترنت وجود دارد.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  ممنون.

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . دوست عزیز این تلویزیون در کل امکانات زیادی ندارد . اگر با ابن روش ها نتونستید وارد منو مخفی شوید باید کنترل مادر را تهیه کنید (تعمیرکارها هم این کنترل را دارند) .

  2. محمد می گوید

   سلام
   من تلویزیون ۵۵اینچ فور کی دارم الان مدتی هست ارم ال جی موقع روشن کردن ظاهر نمیشه چرا؟

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام و درود . تلویزیون را ریستارت کنید ببینید چی میشه . اگر درست نشد بررسی کنید اپدیتش اگر موجوده اپدیت کنید، موفق باشید .

 161. احمد می گوید

  سلام من ال جی lw57000,47اینچ دارم
  به طور ناخودآگاه کل سیستم کانال ها و منو فارسی پریده ،
  البته از نمایندگی خریدم ومنو فارسی داشت ،هرکاری میکنم ،منو فارسی برنمی گرده و کانال هایافت نمی شود ،
  ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . شما باید از نمایندگی کمک بگیرید . اما فکر نمی کنم منو فارسی رو بشه برگردوند .

 162. سید مهدی می گوید

  سلام ببخشید رمز مادر تلویزیون ال جی مدل 32LJ510U-ZA رو می خواستم. چون رمزی که خودم گذاشته بودم فراموش کردم. ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . روی خود تلویزیون رمز گذاشتید ؟

 163. ZNT می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من می خواستم بدونم موقع استفاده از APP فیلیمو با تلویزیون LG (فقط APP و نه مرورگر) از حجم اینترنت من چند برابر کسر میشه و مصرف ترافیک داخلی محاسبه نمیشه.
  با سایر TV های دیگه این مشکل و ندارم.
  ممنون میشم که راهنماییم بفرمایید.

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . چون فیلیمو ایرانیه مصرف داخلی محسوب میشه . به احتمال زیاد مشکل از تلویزیون نیست . برنامه رو حدف و دوباره نصب کنید .

 164. عزت چگنی می گوید

  سلام خسته نباشید سایت بسیار عالی دارید امیدوارم همیشه برقرار باشید

 165. عزت چگنی می گوید

  جنرال اسمارت مدل 43LB5610 هستش

 166. عزت چگنی می گوید

  سلام منو مخفی جنرال اسمارت ۴۳ میخواستم تشکر

  1. رضا سعیدی می گوید

   ه با عرض سلام و وقت بخیر متاسفانه در رابطه با تلویزیون جنرال اطلاعاتی در دست ما نیست. این محصول و عرضه نمی‌کنیم با عرض پوزش.

 167. ابوالفضل می گوید

  سلام میشه قیمت کنترل مادر ال جی ۴۳ اینج روبگید ممنون میشم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . متاسفانه اطلاع نداریم .

 168. نیما می گوید

  در ضمن تو قسمت broadcast Country هم هیچی از آسیا یا خاور میانه نیس فقط سوئیس و فنلاند و نروژ هست.ولی قبلا یادم میاد افغانستان و… هم بود ولی از وقتی از نمایندگی آوردم دیگه نیس .ممنون میشم کمکم کنید.

  مرسی از سایت جامع و کاملتون هر چی درد و بلای شماست بخور تو سر اون نمایندگی که من رفتم 🙂

  1. عزت چگنی می گوید

   منو مخفی جنرال اسمارت 43LB5610 میخواستم تشکر

   1. رضا سعیدی می گوید

    با سلام و وقت بخیر متاسفانه در این زمینه اطلاعاتی نداریم با عرض پوزش موفق باشید

 169. نیما می گوید

  سلام وقت بخیر من تلویزیون lg 55LH602T خریداری کردم از نمایندگی اومدن وصلش کردن دیجیتال داخلیش هم راه افتاد بعد از یه مدت از کار افتاده هر کاری میکنم با کنترل خودش به منو مخفی نمیره رفتم نمایندگی میگه باید تلویزیون و ببرم اونجا خلاصه با هزار بد بختی وانت گرفتم بردم .2 روز دستشون بود آخر بهم زنگ زدن میگن درست نمیشه برو یه دستگاه دیجیتال بگیر راحت کن خودتو!!!!.اگه میشه راهنماییم کنید .؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . وقتتون بخیر . تلویزیون را به تنظیمات کارخانه برگردونید انشاا… مشکلتون برطرف میشه .
   برای ورود به منو مخفی هم باید از کنترل مادر استفاده کنید. کنترل مادر رو تعمراتی ها دارند و خودتون هم می تونید تهیه کنید .

 170. علی می گوید

  سلام لطفا کمکم کنید. یهtv49اینچ مدل 654 دارم هرکاری میکنم صفحه کلید واسه تایپ بیاد نمیشه راهنمایی کنید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . وقتتون بخیر ، cpu تلویزیون شما ضعیفه و همین باعث میشه که مقداری با تاخیر بالا بیاد شما باید تلویزیون رو به حالت کارخانه برگردونید . به احتمال زیاد مشکلتون مرتفع بشه . موفق باشید .

 171. ابراهیم می گوید

  با سلام و خسته نباشید . من یه دستگاه تلویزین 55 اینچ ال جی مدل 550v اسمارت خریداری کرده ام منتها تو کنترل این تلویزین کلیدی به نام لیست وجود ندارد تا من بتونم کانال های مورد نظر خودم و به راحتی پیدا کنم و فقط از طریق کلید بالا و پایین جستجوگر میتونم پیدا کنم که خیلی سخت هستش و فقط باید بالا و پایین برم تا بتونم اون کانال مورد نظرم و پیدا کنم . ممنون میشم راهنمائیم کنید . با تشکر

  1. سانیا زارعی می گوید

   مدل دقیق تلویزیونتون lj550 ال جی است ؟
   اگر این مدله در لینک پایین می تونید تنظیماتش رو ببینید
   https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/lj5500/settings

 172. شهریار می گوید

  درود .. من خارج از ایران هستم .. میخواستم بدونم میشه شبکه های صدا سیما رو به طریقی روی تلوزیونم نصب کنم؟ توی یکی از جواب ها دیدم گفتید میشه روی فلش ریخت و سپس نصب کرد اگر امکان داره توضیح بدید مدل تلوزیونم هست65sk8100pla

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر دوست گرامی خیر همچین چیزی امکان پذیر نیست.شبکه ها داخلی با گیرنده دیجیتال تنها در ایران قابل دسنرس هستنتد.در خارج از کشور تنها با گیرنده dvb-s قابل دریافت هستند.

 173. ناتیلا می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  برای تغییر Regionتلویزیون ال جی چه روشی رو پیشنهاد میدید و آیا با این تغییر برنامه هایی شبیه Filimo & Namava به LG Content Store اضافه میشه؟
  لطفا کد Service Country برای ایران رو محبت کنید
  با تشکر

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . خیر با تغیر منطقه امکان نصب این برنامه ها وجود ندارد . تلویزیون های اصلی و وارداتی محدودیت هایی در داخل ایران دارند . و نمیشه این برنامه ها را روی تلویزیون های اصلی نصب کرد .

 174. مجتبی می گوید

  سلام میشه تلویزیون ال جی رو به شبکه های خارجی وصل کرد لطفا راهنمایی کنید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . منظورتون چیه دقیقا؟ شبکه های ماهواره ای منظورتونه یا نتفلیکسو یوتوب ؟

 175. ناشناس می گوید

  سلام لطفا راهنمایی کنید درمدل43Lf631v کنترل تلویزیون ماوسی مباشد وهمچنین روی پنل تلویزیون یک کلید وجود دار که به شکل ماوس عمل مکند چکونه متوانم وارد منو مخفی شوم با روشهای بالا امتحان کردم نشد

 176. قاسم می گوید

  سلام تلویزیونمن 43LF631vرسیور دار هستش ولی ولی منوی تنظیمات رسیور ندار لطفا راهنمایی کنید

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. باید از منو مخفی تنظیماتش رو انجام دهید.و ماهواره را فعال کنید.برای مدل های 2015 به این شکل بود.

   1. قاسم می گوید

    سلام چگونه واردمنوی مخفی شوم باهر سه روش امتحان کردم نشد کنترل تلویزیون ماوسی مباشد وهمچنین روی پنل یک کلید وجود داردکه با فشاردادن به اطرف کلیدها کار میکنندمدل تلویزیون 43Lf631vمی باشد

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام دوست عزیز . اگر با این روش ها نتونستید وارد منو مخفی بشید باید از کنترل مادر استفاده کنید .

 177. سامان می گوید

  سلام خواستم بدونم تلوزیون ال جی مدل 42pj550 2010 رو میشه دیجیتال کرد؟
  و اینکه نحوه نمایش منو مخفیش چجوریه؟
  ممنون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . خیر نمیشه . اگر با این روش ها نتونستید وارد بشید احتمالا منو مخفی نداره .

 178. الی می گوید

  سلام. تلویزیون ما ۴۹ اینچ ال جی هستش. مدل um7300
  میشه لطفا راهنمایی کنید که چجوری کانال های ماهواره در تلویزیون حرکت کند و حذف شود

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست گرامی . شما باید از نصاب کمک بگیرید .

 179. فرید می گوید

  سلام یک تلویزیون ال جی وبوس دارم که ماهواره دار هست و منو فارسی داره اما هر کاری می کنم ماهواره راه اندازی نمیشه باید چیکار کنم

  1. فرید می گوید

   سلام تلویزیون ال جی ال اف ۶۳۱ وی جزوه تلویزیون های وبوس دارم اما گزینه ستلایت ظاهر نمیشه و در ضمن لوکیشن غیر از ایران نداره چه کار کنم

  2. سانیا زارعی می گوید

   سلام . شما باید از نصاب ماهواره کمک بگیرید .

 180. میثم می گوید

  سلام مدل تلویزیون من lg43 اینچ مدل lk هست میخواستم ببینم منو فارسی داره یا نه

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . خیر متاسفانه منو فارسی نداره .

   1. ناشناس می گوید

    سلام ایا راهی برای وارد کردن کد بیس در تلویزیون های فورکی وجود دارد .

    1. رضا سعیدی می گوید

     سلام وقت بخیر دوست گرامی . متأسفانه در این مورد اطلاعات در دسترس نیست.

    2. ایوب بوکانی می گوید

     سلام ، رو LGUV761_55 چگونە میتوانم مد هتلینگ رو غیر فعال کنم با توضیحات شما نتونستم ، الان متاسفانه در منوی تنظیمات گزینه نتورک مخفی هستش

    3. رضا سعیدی می گوید

     سلام وقت بخیر. متاسفانه در این مورد اطلاعاتی در دسرس نیست.با عرض پوزش

    4. ناشناس می گوید

     ایا تلوزیون ال 49 الجی رسیور دارد

    5. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . بله رسیور هم دارد .

    6. محمدرضا می گوید

     سلام،میخام ماهواره یاهست رو تو تلویزیون ال جی نصب کنم لطفا ،راهنماییم کنید

    7. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . ار نصاب کمک بگیرید .

  2. رصا می گوید

   سلام هر دفعه تلویزیون را روشن میکنم باید کانال یابی کنم عیب آن چیست تشکر

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . تلویزیون رو ریست فکتوری کنید ببینید چی میشه . اگر درست نشد بگردید ببینید اپدیتی برای تلویزیون شما موجوده ، اگر موجود بود اپدیت کنید .
    اگر باز نشد ممکنه از تداخل تلویزیون با سایر دستگاه های وصل شده بهش باشه.مثل ماهواره، DVD Player و… که شاید اتصالی چیزی داره که تلویزیون هم مشکل دار میکنه.

 181. سعید می گوید

  سلام
  الجی 49 مدل J510Vدارم ماهواره داره رو کارتونش نوشته اسمارت ولی اسمارت نیست الان منوی تنضیماتش فارسی نداره راهی داره که فارسی بشه نمایندگیش گفت باید بردش تعویض بشه که هزینش بالا هست

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . این مدل از سری های پایین ال جی است و اسمارت نیست . در کل تلویزیون های اصلی ال جی منو فارسی ندارند و نمیشه فارسیش کرد . اما اگر تلویزیون شما منتاژ ایرانه در مورد منو فارسی باید از نمایندگی بپرسید .

 182. حسن می گوید

  سلام وقت بخیر
  همه گزینه ها رو دارد بجز دیلیت کانال که هست اما روش که میروید عمل نمیکنید .
  باتشکر وسپاس

 183. Sadegh می گوید

  سلام، وقت بخیر
  ببخشید تلویزیون ال جی مدل 55lg550v منو مخفی داره؟؟

  میشه حافظه داخلیش افزایش داد تا برنامه های بیشتری نصب کرد یا بازی های سنگین؟؟؟
  حافظه داخلیش 250 میگ هست

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . اگر شما از طریق این روش ها نتونستید وارد منو مخفی بشید احتمالا باید کنترل مادر رو تهیه کنید .
   نه حافظه داخلی رو نمیشه تغییر داد .

 184. ابراهیم می گوید

  باسلام تلویزیون من مدلش 32LF510D
  روی دستگاه فقط یه دکمه داره واسه روشن و خاموش. هرکاری کردم نتونستم وارد منوی مخفی بشم لطفا راهنمایی بفرمایید. تصویر تلویزیون مایل به آبی و یه کم تاریک شده و در منوی تنظیمات هم قابل حل نبود

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر. اگر با این روش ها نتونستید وارد منو مخفی بشید باید از کنترل مادر استفاده کنید. تعمیرکارها این کنترل رو دارند .

 185. محمد غفوری می گوید

  سلام بنده تلوزیون ال جی مدل 8000 دارم لطف میکنید نحوه تنظیمات ماهواره با دیش گردان رو آموزش بدید سپاس گذارم ممنون از سایت خوبتون .

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . وقتتون بخیر .ما در این زمینه تخصص نداریم شما باید با نصاب تماس بگیرید .

 186. علیرضاقادری می گوید

  سلام ال ای دی 42الجی دارم تصویرش سروته شده کدمنوسرویسش رومیخوام لطفامدلشLs34000

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . اگر روش هایی که در این پست توضیح دادیم برای شما کار نمیکنه احتمالا باید کنترل مادر رو تهیه کنید .

  2. حسن می گوید

   سلام
   ممنون از راهنمایی شما ولی گذینه ادیت کانال ندارد یعنی بعد از پروگرام وقبل از نت ورک قرار گرفته در تلویزیون ما وجود ندارد یعنی یه گزینه کم دارد آن هم گزینه ادیت کانال
   ممنونم دوباره راهنماییم کنید
   مدل 49lj610v

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام. خوب چه گزینه های دیگری وجود داره ؟

 187. حسن می گوید

  باسلام و خسته نباشید
  تلویزیون49lj610v فارسی میشه ضمنأ چطور میشه کانالهای اضافه را پاک کنم
  لطفاً راهنمایی بفرمایید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . تلویزیون های ال جی کلا منو فارسی ندارند و فارسی هم نمیشه .

 188. حسن می گوید

  باسلام
  سه سوال داشتم اول اینکه Tv49lj610vمنو فارسی میشه دوم آپدیت لازم داره و سوم مهمترین آن اینکه کانالهای اضافه را نمی توانم پاک کنم .
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . تلویزیون های ال جی منو فارسی ندارند و مدل شما رو هم نمیشه فارسی کرد . برای اپدیت هم سایت اصلی رو بررسی کنید که ایا برای مدل شما اپدیت اومده یا نه که اگر موجود باشه به راحتی مویتونید اپدویت کنید .

  2. حسن می گوید

   باسلام و خسته نباشید
   تلویزیون49lj610v چطور میشه کانالهای اضافه را پاک کنم.
   گزینه پاک کردن نداره
   لطفاً راهنمایی بفرمایید

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام . برای حذف کانال های اضافه مطلب پایین رو مطالعه بفرمایید https://www.salambaba.blog/32084/ .

 189. هاشمیان می گوید

  سلام.تمام نظرات رو خوندم و پاسخ بعضی سوالاتمو پیدا کردم.تلویزیون من ساخت ۲۰۱۸ هستش و مدلLJ۵۱۰vو ۴۹ .از وجود گیرندههای داخلی اون مطلعم ولی
  با توجه به دستور العمل شما تلویزیون هیچ واکنشی نشون نداده.چطور ممکنه ساخت ۲۰۱۸ باشه و منوی مخفی نداشته باشه.ممنون میشم جواب بدین

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . تلویزیون LJ510V از محصولات 2017 ال جی است . اگر با روش هایی که در این مطلب گفته شده نتونستید وارد مو مخفی بشید باید از کنترل مادر استفاده بشه که سرویس کارها این کنترل رو دارند البته خودتون هم میتونید تهیه کنید .

 190. علی گلستانی می گوید

  سلام تلویزیون الجی مدل۴۳جی۵۵۰۰۰جی ال میخام ببینم ماهواره داره یان

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . لطفا مدل رو دقیق بفرمایید .

   1. عزت چگنی می گوید

    سلام خسته نباشید سایت بسیار عالی دارید امیدوارم همیشه برقرار باشید

 191. محمود می گوید

  سلام یه تلویزیون ال جی 42 LED دارم چند روزه منوی آنتن فعال نیست و کانال یابی نمیشه آنتن رو هم عوض کردم ولی فایده ای نداره لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه. با تشکر

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . انتن شهاب بگیرید .

 192. Arash می گوید

  سلام من ال ای دی منحنی nu7300سامسونگ گرفتم ۴۹ اینچ منو فارسی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری راه اندازیش کنم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام و وقتتون بخیر شما باید از سرویس کار کمک بگیرید چونکه منو فارسی باید از طریق کنترل مادر درست بشه که سرویس کارها این کنترل رو دارند .

  2. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . شما باید از سرویس کار کمک بگیرید، منو فارسی باید از طریق کنترل مادر درست بشه و این کنترل رو سرویس کارها دارند، موفق باشید .

 193. محمد رضا می گوید

  سلام چجوری میشه تلویزیون43lh548vبه گوشی وصل کرد؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر ، شما می تونید از روش میراکست استفاده کنید https://www.salambaba.blog/21588/

 194. حبیب رنجبر می گوید

  با سلام . تلوزیون ما مدل LG 42LB561 V-ZE هست . اخیرا تب آنتن آن غیر فعال شده است . لطفا راهنمایی کنید.

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. تنظیمات رو دستکاری کرده اید.؟

 195. محمد حسین می گوید

  سلام . دوست عزیز. لطفا جهت راه اندازی شبکه ۳ . وتنظیمات مخفی تلویزیون ال جی مدل sj800 توضیح بدید ممنون

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام دوست عزیز . اگر با این روش هایی که در این مطلب توضیح دادیم نتونستید وارد منو مخفی بشید باید کنترل مادر رو تهیه کنید .

 196. Milad می گوید

  سلام تلويزيون ال جي مدل 47LB5820منو فارسي داشت قبلا ولي از زماني كه به تنظيمات كارخانه برگردانده شد ديگه فارسي از تنظيمات پاك شده لطفا راهنمايي كنيد سپاس🙏🙏

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام . اون برنامه برای تلویزیون نبوده و احتمالا اضافه شده بهش برای همین حذف شده و نمیشه منو رو فارسی کرد .

 197. مهروش می گوید

  سلام و خسته نباشید من الجی مدل 55Lf6300 دارم میخوام فارسیش کنم باید چکار کنم

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام . متاسفانه تلویزیون های ال جی منو فارسی ندارند و قابل تغییر هم نیست .

  2. قاسم می گوید

   تلویزیونهایی که منو فارسی ندارن ؛ زیرنویس فارسی باز نمیکنن ( فرمت srt ) ، آیا راه حلی هست ؟

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    قابلیت خواندن را دارد فقط باید فایل ویدیو و فایل srt باید یک نام داشته باشند و در یک پوشه مشترک باشند.
    موفق باشید

 198. Ali می گوید

  سلام ال جی 32 اینچ 32 LJ520U شبکه سه اچ دی باز نمیشه چطوری بازش کنم و یه ریموت کوچیک داره کارکردش چطوریه و مخصوص چی هس اولین باره با تلویزیون ال جی میگیرم .

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. کنترل کوچک برای بازی های است که داخل تلویزیون موجود هستند. شبکه سه هم متاسفانه مشکل از خود شبکه است. و در بیشتر جاها پخش نمیشه.

 199. Raha می گوید

  سلام خسته نباشید تلوزیون من43Lg547vقبلا کانالای ایرانو میاورده ی دفعه قطع شد دیگه نیومد الان چ باید بکنم

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر دوبارخ کانال یبابی کنید. احتمالادرست بشه .و قبلش از سلامت انتن اطمینان حاصل نمائید.

 200. مرتضی می گوید

  سلام تلویزیون 32الجی مدل j520u مصر که رسیور داره ولی هرچی فلش یا هارد اکسترنال وصل میکنم نمیشناسه ومیزنه usbکانکت نیست..چراغ ال ای دی هارد هم روشن میشه ولی هارد رو نمیشناسه…اگه اطلاعات دارید لطفا راهنمایی کنید

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. هارد که احتمالا ساپورت نکنه. برای فلش هم بفرمائید چند گیگ است تا بررسی انجام بدیم.

 201. ناشناس می گوید

  بله امکان داره پیام بدین 09353457043تلگرام

 202. على می گوید

  با سلام چطور میشه مدت زمان کارکرد ال جی ٥٥اينچ مدل 55UJ634v رو فهميد كه تلويزيون نو هست يا دست دوم و اينكه مدت زمان كاركرد رو ميشه صفر كرد؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر . از دخل منو تنظیمات قسمت general گزینه با نام about را پیدا کنید ساعت کارکرد دستگاه اونجا موجود است.

  2. فریبرز می گوید

   سلام دوست عزیز.ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
   من چند وقت پیش رفتم تو منوی مخفی روی کانتری گروپ کد کشورو تغییر دادم بعد اون دیگه دیجتال تلوزیون کانال پیدا نمیکنه زباناشم پرید،الان که دوباره میرم کدو برگردونم به حالت قبل بر نمیگرده کلن نمیشه تغییرش داد،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    کاربا منو مخفی حتما باید با تکنسین انجام شود ،پس شما باید با سرویس کار معتبر ارتباط برقرار نمایید.
    موفق باشید

 203. صمد می گوید

  Date:Nis 28, 2019 سلام راهی هست کانالی را از رو تلوزیون حذف یا قفل کرد؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بیخر بله تو تلویزیون های ال جی اسمارت این قابلیت و جود داره.

 204. احمد می گوید

  سلام. area code ایران چنده ؟ قسمت area option منوی مخفی. لطفا کد ایران رو بگید که ست کنیم فارسی شه تی وی تو نت هر چقدر گشتم کد ایران رو پیدا نکردم تو سایت های خارجی. اگر ممکنه از یک تی وی الجی که منوش فارسی هست. برین منو مخفی کد رو برامون بذارین

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام دوست عزیز . تلویزیون های ال جی منو فارسی ندارند و فارسی هم نمیشه .

  2. رضا سعیدی می گوید

   لطفا مد تلویزیون رو بفرمائید.

 205. مصطفی می گوید

  با عرض سلام و درود
  لطفاً روش ورود به منوی مخفی تلویزیون LG lb67000 را آموزش بدین . ممنون

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام دوست عزیز . روش های ورود به منو مخفی همین چند مورد است که بیان کردیم . مدل شما منتاژ داخله و باید از نماینگی کمک بگیرید.

 206. amin می گوید

  سلام من یه تلویزیون LG43LH590V_TD گرفتم روی رسیور ماهواره شبکه 3 و ورزش قطع هست لطفاً راهنمایی کنید چطور میتونم کاری کنم نمایش بده؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر . متاسفانه برای این موضو راه کاری ارائ نشده است. متاسفانه مشکل از محدودیتی است که صدا و سیما روی گرنده دیجیتال میزاره

 207. aliakbar می گوید

  سلام بنده یه تلویزیون خریدم سریال نامبر روی بدنه وجود نداره و مدل روش رو زده 49LJ61 آیا این مدل فیک هست یا اصلی ؟
  بعنوان Smart TV LG 49LJ61 و از نوع سیستم عاملش اندروید هست. از گوگل گلی برنامه دانلود و نصب میشه و سیستم میرورینگ هم با Eshare وصل و کار میکنه با گوشی.
  در ضمن منوی فارسی هم داره.
  آیا این مدل فیک هست یا اصلی ؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام دوست عزیز . در تلویزیون های سری 6 الجی در سال 2017 مدل lj610v وجود داره و این مدل اصلیه و سیستم عامل همه تلویزیون های ال جی web os هست و منو فارسی هم ندارند . اینکه شما میفرمایید اندرویده و منو فارسی داره به احتمال زیاد اصلی نیست .

 208. سجاد همتی می گوید

  با سلام و تشکر از گردانندگان این صفحه ،
  وای فای پروتکل تعامل دوطرفه بوده و یکطرفه نیست . پک های ارسالی از مودم اینترنت و مودم تلویزیون مرتباً در حال کنترل شدن بمنظور حصول اطمینان از صحت انتقال داده توسط طرفین می باشند و بنابراین هر دو هم فرستنده و هم گیرنده امواج رادیویی ضعیف می باشند .
  در خصوص اثرات وای فای لینک زیر می تواند مفید باشد :
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0013935118300355

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.