همه آنچه که باید در مورد کولرگازی اجنرال در سال 2020 بدانید

آیـــا کولرگازی های اجنرال ارزش خریدن دارند؟!

کولر گازی اجنرال OGeneral

استفاده از سیستم های تهویه مطبوع هوا در محیط های مختلف بیشتر از گذشته در رواج می باشد. بیشتر مردم هنوز فکر می کنند که کولر های گازی فقط برای خنک کنندگی محیط کاربرد دارد اما می توان با خرید کولر گازی علاوه بر عملکرد سرمایشی از عملکرد گرمایشی آن نیز به خوبی بهره برد. به طوری که در فضای مورد استفاده مثل یک دفتر کار به جز خنک کردن هوا ؛ محیط را کاملاً گرم می کند و به سیستم های گرمایشی دیگری احتیاجی نیست. از ویژگی های مهمی که کولر گازی ها در بین لوازم خانگی دارند مدل های متفاوت کولر گازی های موجود در بازار است که علاوه بر اینکه در هر اقلیم آب وهوایی کاربرد دارد؛ قابل استفاده در محیط های مختلف می باشد. ما در این مطلب شما را به طور کامل با کولر گازی اجنرال OGeneral آشنا می کنیم. 

درباره شرکت OGeneral

شرکت اجنرال OGeneral ژاپن زیر مجموعه شرکت فوجیتسو است که در صنعت تهویه مطبوع فعال بوده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان کولر گازی می باشد. شرکت اُجنرال در سال ۱۹۳۶ فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود این شرکت در سال ۱۹۶۵ نخستین فعالیت خود بر روی سیستم های تهویه مطبوع پنجره ای را آغاز کرد و به یکی از شرکت های موفق در صنعت تأسیسات تهویه مطبوع تبدیل شد. درسال ۱۹۸۰ کمپانی Fujitsu General بخشی از کار تولید سیستم های تهویه مطبوع خود را به کارخانه تاسیس شده در تایلند منتقل نمود.

کولر گازی اُجنرال

قیمت کولر گازی اجنرال

من در جدول زیر قیمت کولر گازی اجنرال OGeneral رو قرار دادم که امیدوارم مفید باشه براتون و بتونید به راحتی و با توجه به مقدار بودجه تون یک مدل کولر گازی خوب رو انتخاب و خرید کنید.

مدل  توان  قیمت(ریال)
OGENERAL 12000 11500000
OGENERAL 18000 220000000
OGENERAL  24000  240000000
OGENERAL 30000  320000000

کولر گازی اجنرال OGeneral با دارا بودن سابقه بالا و کیفیت عالی طرفداران زیادی در هند، خاورمیانه و ایران دارد. یکی از مهمترین ویژگی کولر گازی های اجنرال استفاده از گاز R410 می باشد. در همه ی ظرفیت های ذکر شده در جدول بالا از کمپرسور پیستونی T3 استفاده شده است. چنانچه به هر دلیلی مایل به نصب و استفاده از کولر گازی اسپلیت دیواری نیستید می توانید از کولر گازی مدل سقفی یا پنجره ای  اٌجنرال استفاده کنید. 

مزایای کولر گازی اُجنرال 

  • شروع به کار مجدد با حفظ تنظیمات قبلی به صورت خودکار 
  • ظرفیت بالای گرمایشی و سرمایشی و پرتاب باد قدرتمند
  • مقاومت قطعات در برابر زنگ زدگی و طول عمر بیشتر 
  • عملکرد بی صدا و لرزش کم موتور  
  • پنل قابل شستشو  

معایب کولر گازی اُجنرال 

  • پر مصرف بودن (فاقد تکنولوژی اینورتر
  • قیمت نسبتاً بالا
  • طراحی ساده (ظاهر گیرایی ندارد)
play-sharp-fill

کولر گازی 30000 اُجنرال

برند کولر گازی  اُجنرال 
ظرفیت سرمایشی و گرمایشی   30000 BTU
نوع کولر گازی  اسپلیت دو تیکه 
نوع کمپرسور  پیستونی 
گاز مبدل  R410 
مناسب برای متراژ  100 تا 120 متر 
کشور سازنده  ژاپن مونتاژ تایلند 

کولر گازی 30000 اُجنرال با عملکرد سرمایشی و گرمایشی و موتور قدرمند؛ محیط های بزرگ و اماکن عمومی تا متراژ حدوداً 120 متر را به خوبی خنک یا گرم می کند. این نوع کولر گازی با کمپرسور پیستونی و دوام بالا در شرایط آب و هوایی مختلف از جمله اقلیم گرم و خشک به خوبی کار می کند. همچنین گاز مورد استفاده در کولر گازی 30000 اُجنرال R410 می باشد که نسبت به گاز R22 بسیار سازگارتر با محیط زیست است و آلاینده و آلودگی کمتری تولید می کند.   

کولر گازی 24000 اُجنرال   

 برند کولر گازی  اٌجنرال
ظرفیت سرمایشی و گرمایشی  24000 BTU
نوع کولر گازی  اسپلیت دو تیکه 
نوع کمپرسور  پیستونی 
گاز مبدل R410
مناسب برای متراژ 70 تا 90 متر
کشور سازنده ژاپن مونتاژ تایلند

کولر گازی 24000 اُجنرال با دو عملکرد سرمایشی و گرمایشی در مدت زمان کوتاهی محیط مورد نظر را گرم یا خنک می کند و برای استفاده در فضاهایی تا متراژ حدوداً 90 متر مناسب است. کولر گازی اُجنرال با ظرفیت 24000 مناسب استفاده در مناطق  با آب و هوای حاره ای می باشد؛ برای مطلع شدن از اینکه در مناطق جغرافیایی مختلف از چه نوع کولر گازی هایی استفاده می شود به این مطلب مراجعه کنید. گاز مورد استفاده در این مدل R410 است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند.  

کولر گازی 18000 اُجنرال 

 برند کولر گازی  اُجنرال 
ظرفیت سرمایشی و گرمایشی  18000 BTU
نوع کولر گازی  اسپلیت دو تیکه 
نوع کمپرسور  پیستونی 
گاز مبدل R410 
مناسب برای متراژ  25 تا 40 متر 
کشور سازنده ژاپن مونتاژ تایلند 

کولر گازی 18000 اُجنرال دارای دو  عملکرد سرمایشی و گرمایشی، گاز R410 و کمپرسور پیستونی می باشد. این مدل کولر گازی با ظرفیت 18000 برای استفاده در یک اتاق نشیمن یا سالن کار حدوداً 40 متری مناسب است و فضا را به خوبی گرم یا خنک می کند.

کولر گازی 12000 اُجنرال 

 برند کولر گازی  اُجنرال 
ظرفیت سرمایشی و گرمایشی   12000 BTU
نوع کولر گازی  اسپلیت دو تیکه 
نوع کمپرسور  پیستونی 
گاز مبدل R410 
مناسب برای متراژ  10 تا 20 متر 
کشور سازنده ژاپن مونتاژ تایلند 

کولر گازی 12000 اُجنرال با دو عملکرد سرمایشی و گرمایشی خود کوچکترین ظرفیت را دارد و برای استفاده در یک اتاق 12 متری یا پذیرایی 20 متری کاملاً مناسب می باشد. این نوع کولر گازی از نظر اندازه دو تیکه (پنل و موتور) دارای اندازه کوچکتری نسبت به ظرفیت های بالاتر می باشد که به راحتی در فضای مورد استفاده جا می گیرد و محیط زیادی را اشغال نمی کند. 

کولر گازی پنجره ای اُجنرال

برند کولر گازی اٌجنرال 
نوع کولر گازی  پنجره ای
نوع کمپرسور  روتاری 
گاز مبدل  R410 
کشور سازنده  ژاپن

کولر گازی اجنرال مدل پنجره ای به صورت یک تیکه و قابل حمل است و همچنین نصب و راه اندازی این مدل آسان و راحت می باشد. کولر گازی های پنجره ای فقط دارای عملکرد سرمایشی هستند و برخلاف مدل های اسپلیت دیواری اُجنرال از کمپرسور روتاری در این مدل استفاده شده است.  این نوع کولر گازی دارای گاز R410 و رده انرژی B و مصرف انرژی بالاتری نسبت به مدل های دیواری با ظرفیت مشابه می باشد. در کولر گازی های مدل پنجره ای باید از برق 220 ولت و تک فاز اسفاده کرد. این مدل فاقد تکنولوژی اینورتر و ریموت کنترل کننده می باشد.

جمع بندی 

به دلیل کیفیت بالا و دارا بودن ویژگی های قابل توجه کولر گازی اجنرال OGeneral طرفداران زیادی دارد. اگر بخواهید به صورت شخصی یک کولر گازی را در اتاق کار خود یا منزل داشته باشید می توانید از کولر گازی 12000 اُجنرال استفاده نمایید. همچنین در صورتی که فضای مورد نظر شما دارای متراژ بالا مانند یک سالن یا کارگاه تا حدود 120 متر می باشد کولر گازی 30000 اُجنرال بسیار برای شما کارآمد خواهد بود. از ویژگی کولر گازی های اجنرال این است که در صورتی امکان استفاده یا فضای کافی برای مدل های اسپلیت (دوتیکه) دیواری را ندارید کولر گازی های پنجره ای که هم فضای کمتری را اشغال می کنند و هم نصب و راه اندازی راحت تری دارد و قابل حمل اند انتخاب خوبی برای شما می باشد.                                                                                                                                           

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.