بهترین مارک جاروبرقی در سال 2020-2019

بهترین مارک جاروبرقی کدام است؟

اگر شما هم این روزها قصد خرید جاروبرقی را دارید و نمی دانید که کدام مارک بهتر است یا بهترین مارک جاروبرقی کدام است ، باید همین‌جا خیالتان را راحت کنم که هنگام خرید جاروبرقی،‌ نباید خیلی در قید و بند مارک و شکل ظاهری ان باشید. چراکه این ها دلایل خوبی برای خوبی و کیفیت جاروبرقی نیستند. برای اینکه بتوانید یک خرید خوب انجام داده و رضایت کاملی از ان داشته باشید ، باید قبل از هر چیز نیازهای خودتان را به خوبی شناسایی کرده و شرایط خانه تان را هم بسنجید تا بتوانید مناسب ترین جارو برقی را انتخاب کنید. ما در این مطلب از سلام‌ بابا ، بهترین مارک های جاروبرقی را معرفی کرده و به شما کمک می کنیم تا ویژگی های یک جاروبرقی خوب را تشخیص داده و با توجه به نیازهایتان یک مدل مناسب را انتخاب کنید پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین مارک جاروبرقی

بهترین مارک جاروبرقی

اگر چه جاروبرقی بخصوص با پیشرفت های اخیر تکنولوژی و برخوردار بودن از قابلیت های روزافزون، کار نظافت خانه را به راحتی انجام می دهد، اما اگر با دقت انتخاب نشود، خودش می تواند خستگی و دردسر بیشتری را ایجاد کند و سر سال باید بفرستینش تعمیرگاه. مهمترین نکاتی که برای خرید جارو برقی باید به ان ها توجه داشته باشید: قدرت جارو برقی، وزن جارو برقی، راحت بودنِ کشیدن، هل دادن و بلند کردن آن، سبک بودن دسته، میزان صدای جاروبرقی، طول سیم، ظرفیت کیسه یا مخزن جارو و همچنین سایر ویژگی هایی است که با شرایط خاص شما و مکانی که نظافت می کنید هماهنگی داشته باشد. این ویژگی ها را در زیر با جزئیات بیشتری توضیح می دهیم.

ویژگی های یک جاروبرقی خوب

قدرت جاروبرقی

قدرت جاروبرقی که با واحد وات روی ان نوشته شده،  توان جاروبرقی در مکش زباله ها را نشان می دهد. یعنی هر چقدر وات جاروبرقی بالاتر باشد، قدرت مکش ان هم بیشتر می شود. در حال حاضر، جاروبرقی هایی با قدرت 1500 تا 2200 وات در بازار وجود دارند. البته شاید برخی از فروشگاه ها، جاروبرقی های 1000 تا 1300 واتی هم داشته باشند که این نوع از جاروها با توجه به قدرت کم و سروصدای زیادشان، دیگر طرفدار چندانی ندارند. خوشبختانه نمونه های جدیدی از جاروبرقی به بازار امده است که یک دکمه جداگانه روی ان ها نصب شده و شما می توانید با بالا و پایین کردن ان ، توان مکش جاروبرقی را بدون اینکه صدای ان کم و زیاد شود ، یعنی از 1300 تا 2200 وات تغییر دهید. با این مزیت می توانید برای تمیز کردن فرش ها و مکان های آلوده تر از قدرت بیشتر و برای نظافت سنگ و سرامیک یا پارکت خانه ، از قدرت کمتری استفاده کنید.

نکته : کسانی که حیوان خانگی دارند که موی ان ها مرتب کف خانه می ریزد حتما باید یک جاروبرقی با قدرت مکندگی بالا بگیرند که برس های خوب و مخصوص جمع کردن مو همراه داشته باشد.

صدای جاروبرقی

صدای جاروبرقی انقدر آزاردهنده است که همسر یا فرزندتان از شما درخواست می کند در نبود ان ها خانه را جارو کنید!. بهترین کار برای پیشگیری از بروز چنین مشکلی گرفتن جاروبرقی هایی با توان بالا و صدای کم است. البته باید بدانید بعضی وقت ها ، جاروبرقی های پرتوان و با نام و نشان معتبر هم سر و صدای زیادی دارند. بنابراین بد نیست هنگام خرید از فروشنده بخواهید جارو را برای شما روشن کند تا ببینید تحمل شنیدن صدایش را دارید یا نه. اگر هم دیگر کار از کار گذشته است و جاروبرقی را خریدید، می توانید برای حفظ آرامش روانی خود، هنگام جارو، گوشتان را با یک پنبه بپوشانید تا کمتر اذیت شوید و یا جاروبرقی را عوض کنید .

بهترین مارک جاروبرقی و ویژگی های جاروبرقی خوب

جنس جاروبرقی

بهتره جنس لوله های جاروبرقی ، فلزی باشند تا در اثر افتادن  یا برخورد با در و دیوار، نشکنند و زود از بین نروند. لوله های پلاستیکی، با سرما و گرما ترک می خورند و همین ترک می تواند منبع تجمع انواع و اقسام ریزگردها و آلودگی های خانه باشد و از طریق تماس پوستی با دستتان باعث ایجاد حساسیت و حتی بیماری در بدن شما شود. هنگام خرید، حواستون به لوله خرطومی جاروبرقی هم باشد. لوله خرطومی باید کاملا نرم و انعطاف پذیر باشد و با هر چرخشی امکان شکستن یا ترک خوردن ان پیش نیاید.

بهترین مارک جاروبرقی

لوازم جانبی جاروبرقی

بعضی از جاروبرقی ها، چند سری مختلف برای نظافت مبل ها، گوشه های خانه، زیر یخچال و گاز، سرامیک و حتی گردگیری پرده ها دارند. بنابراین اگر دوست دارید که با یک تیر، چند نشان بزنید، بهتر است که سراغ این نوع جاروبرقی ها بروید. به علاوه، در برخی از جاروبرقی ها امکان فشرده کردن زباله ها هم وجود دارد.

یعنی خود جاروبرقی به صورت خودکار، زباله ها را مانند توپ کوچکی فشرده می کند و هنگام خالی کردن محفظه زباله جاروبرقی، مجبور نمی شوید کلی گرد و خاک را تحمل کنید. همچنین یادتان باشد که حتما جاروبرقی هایی را انتخاب کنید که دسته ان ها قابلیت تنظیم ارتفاع برحسب قد شما را داشته باشند. شما می توانید با فشردن دکمه ای کوچک که روی دسته این جاروبرقی ها قرار دارد ، ارتفاع دسته را با قد خودتان هماهنگ کنید تا هنگام جارو کشیدن، مجبور نباشید بیش از اندازه خم شوید و کمردرد نگیرید.

ویژگی های جاروبرقی خوب- لوازم جانبی جاروبرقی

مصرف انرژی جاروبرقی

اگر شما هم دوستدار محیط زیست و حافظ منابع ملی مانند انرژی برق هستید، هنگام خرید جاروبرق ، به برچسب میزان مصرف انرژی ان دقت کنید و ببینید که فلش مصرف انرژی، روی کدام حرف قرار گرفته است. تمامی برچسب های مصرف انرژی، از حرف A تا G، تقسیم بندی شده و هر چقدر فلش میزان مصرف به حرف A نزدیک تر باشد، یعنی مصرف برق ان کالا کمتر و بازدهیش هم بیشتر است. و هرچقدر که این فلش به سمت حرف G برود ، یعنی با روشن کردن ان کالای برقی، برق بیشتری را مصرف می کنید و بازدهی کمتری را هم از ان دریافت می کنید.

 جارو برقی باید کاملا تمیز باشد و لوله های ان گرفتگی نداشته باشد تا فشار به موتور ان وارد نشود و انرژی بیش از اندازه نیز هدر نرود. برای این منظور، همواره کیسه آشغال جاروبرقی را پیش از پر شدن عوض کنید. هنگام استفاده از جارو، زباله های مرطوب ، ته سیگار روشن ، اشیای بزرگ و تیز، جوراب و کاغذ را از سر راه دور کنید. این اشیاء می توانند به موتور جاروی شما ضربه وارد کنند و توان ان را کاهش دهند و البته مصرف برق را هم زیاد می کنند.

بهترین مارک جاروبرقی- سلام بابا

وزن جاروبرقی

خوشبختانه یا متاسفانه خانم ها بیشترین تماس را با جارو برقی منزل دارند، از این رو وزن و اندازه جارو برقی از جمله ویژگی‌های قابل توجه برای خرید یک جارو برقی محسوب می شود تا بتوان ان را به راحتی حمل کرد و یا حرکت داد. اما اینکه جاروبرقی به صورت عمودی و ایستاده باشد و یا روی زمین کشیده شود ، به نوع سلیقه افراد بستگی دارد. معمولا کار کردن با جاروهای ایستاده آسان تر است و به طور کلی کنترل ان ها ساده تر است. از پاک کن استفاده می کند که به برداشتن کثافت و خاک نفوذ کرده به داخل فرش کمک می کند همچنین برای پاک کردن محیط های بزرگ مناسب تر است. مدل های ایستاده معمولا سنگین تر هستند و مانور دادن با اون ها مشکل است ، بنابراین برای استفاده در محیط های کوچک مناسب نیستند.

بهترین مارک جاروبرقی کدام است؟

کیسه جاروبرقی و مخزن جاروبرقی

جارو برقی های موجود در بازار به دو دسته تقسیم می شوند؛ جارو برقی‌هایی با کیسه دائم و جارو برقی هایی با کیسه های موقت. و جدیدا جاروبرقی های بدون کیسه هم طرفدارای زیادی پیدا کرده اند که هریک معایب و مزایای خاص خودش را دارد. کیسه های دائم جاروبرقی را هرچند مدت باید تخلیه کرد و شست و شو داد که این ممکن است برای برخی خوشایند نباشد در عوض مدت زمان بیشتری می توان از این کیسه های دائم استفاده کرد و در مقابل کیسه های موقت را پس از چند بار استفاده باید عوض کرد که البته خرید مجدد کیسه در طول زمان هزینه بر هم هست. اما نظر تمام متخصصان آسم و آلرژی این است که برای پیشگیری از ورود گرد و خاک به گلویتان و ابتلا به حساسیت های احتمالی تنفسی یا حتی پوستی، از کیسه های جاروبرقی کاغذی یکبار مصرف استفاده کنید و این انتخاب بهتری است.

جاروبرقی های بدون کیسه نیاز به تعویض کیسه یا خرید کیسه جدید ندارند. این جاروها به جای کیسه دارای یک مخزن هستند که شما باید بعد از هر بار جارو زدن این مخزن را خالی کرده و تمیز کنید. خرید این جاروها از یک طرف به صرفه تر است اما از طرفی از لحاظ بهداشتی پیشنهاد نمی شود چرا که ممکن است گردو خاک از پشت ان به بیرون درز کند.

 • جاروبرقی های کیسه دار دوام بیشتری نسبت به جاروبرقی های بدن کیسه دارند.
 • جاروبرقی های کیسه دار از نظر بهداشتی بهتر هستند.
 • جاروبرقی های کیسه دار برای افرادی که الرژی دارند بهتر است چرا که هیج گردو غباری از ان بیرون نمی اید.
ویژگی های یک جاروبرقی خوب- کیسه جاروبرقی

سیم جاروبرقی

معمولا اندازه سیم جاروبرقی ها بین 1.5 تا 2 متر است اما اگر خانه شما بزرگ است و حوصله ندارید مدام دوشاخه جاروبرقی را جابه جا کنید، می توانید کمی بیشتر در بازار بگردید و جاروهایی با طول سیم 3 متر و حتی بیشتر هم پیدا کنید. اگر سیم جاروبرقی تان کوتاه است می توانید یک سیم سیار 2 یا 3 متری هم بخرید تا با اتصال سیم جاروبرقی به آن، بتوانید تمام اتاق های خانه را با یک بار فرو کردن دوشاخه در پریز، جارو بکشید. البته هنگام جارو کشیدن باید حواستان باشد که سیم بلند ان به دسته مبل ها یا زیر دست و پای فرزند کوچکتان گیر نکند و شما را به دردسر نیاندازد!

ویژگی های جاروبرقی خوب- طول سیم جاروبرقی

بهترین مارک های جاروبرقی به ترتیب اولویت کدام اند؟

رتبه 1 : جاروبرقی Bosch

بوش یک برند المانی بر پایه فناوری و از بزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است. جاروبرقی های بوش در مدل های متنوع تولید می شوند و از ویژگی های بارز ان ها می توان به وزن کم، مکش بالا و صدای کم اشاره کرد و در کل کیفیت و کارایی بالایی دارند.

جاروبرقی بوش مدل BGL8SLIM1
جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR
جارو برقی بوش مدل BSGL5318
جارو برقی بوش مدل BGL8PRO4

مشاهده قیمت جاروبرقی های بوش

رتبه 2 : جاروبرقی FAKIR

فکر هم مثل بوش یک برند یا کیفیت المانی و تولید کنننده لوازم خانگی است که جاروبرقی های بسیار با کیفیتی تولید می کند که طراحی زیبایی هم دارند. از ویژگی های مهم جاروبرقی های فکر میتوان به موتور قدرتمند، مصرف انرژی بسیار پایین و لوازم جانبی متعدد اشاره کرد. طول عمر جاروبرقی های فکر نسبت به برندهای دیگر خیلی بیشتر است.

جارروبرقی فکر مدل PRESTIGE TS 2400
جارروبرقی فکر مدل PRESTIGE 2000 OKO
جارروبرقی فکر مدل TREND TS 2000
جارروبرقی فکر مدل PRESTIGE TS 2000

مشاهده قیمت جاروبرقی های فکر

رتبه 3 : جاروبرقی Kenwood

کنوود یکی برند ژاپنی تولید کننده لوازم خانگی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است که جایگاه قابل قبولی در بازار دارد. جاروبرقی های این شرکت با وجود موتور پرقدرت، عملکرد خوبی دارند. از ویژگی های اصلی جاروبرقی های کنوود می توان به طراحی زیبا و متنوع و صدای نسبتا کم اشاره کرد. 

رتبه 4 : جاروبرقی Lg

ال جی نیز یک شرکت کره ای و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است که محصولات متنوعی را تولید می کند و در بازار ایران هم طرفداران زیادی دارد. در جاروبرقی های ال جی از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده شده و دوام بالا و قیمت مناسبی هم دارند.

جاروبرقی ال جی مدل VC3318
جاروبرقی ال جی مدل VC3320NNT
جاروبرقی ال جی مدل VC38342

مشاهده قیمت جاروبرقی های ال جی

رتبه 5 : جاروبرقی Samsung

سامسونگ یک شرکت چند ملیتی واقع در کره جنوبی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است که محصولاتی مقرون به صرفه و با کیفیت تولید می کند. جاروبرقی های سامسونگ دارای کیفیت مناسب و مصرف انرژی پایینی هستند و در مدل های متفاوت با قیمت های مختلف عرضه می شوند.

جاروبرقی سامسونگ مدل SC4190
جارو برقی سامسونگ مدل C8870

مشاهده قیمت جاروبرقی های سامسونگ

رتبه 6 : جاروبرقی Philips

فیلیپس یک شرکت هلندی و تولید کننده لوازم الکترونیکی است که همیشه به کیفیت عالی مشهور بوده است. فیلیپس یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است که دارای کیفیت عالی ، طراحی بسیار زیبا و وزن کم هستند که قیمت ان ها نسبتا بالا است اما به همان اندازه هم با کیفیت تر از دیگر مدل ها هستند.

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170
جارو برقی فیلیپس مدل FC9174
جاروبرقی فیلیپس مدل FC9176

مشاهده قیمت جاروبرقی های فیلیپس

رتبه 7 : جاروبرقی Hitachi

هیتاچی نیز یک برند ژاپنی و تولید کننده لوازم خانگی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است. جاروبرقی های این شرکت در طراحی های جذاب، رنگ های مختلف و با کیفیت خوب تولید می شوند. جاروبرقی های هیتاچی بیشتر با مدل های سطلی و نیمه صنعتی شناخته شده اند.

رتبه 8 : جاروبرقی Panasonic

پاناسونیک هم یک شرکت ژاپنی و از تولید کننده های قدیمی لوازم خانگی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است که همه ان را می شناسند. جاروبرقی های پاناسونیک دارای موتور قدرمند و کیفیت ساخت بالا هستند.

مشاهده قیمت جاروبرقی های پاناسونیک

رتبه 9 : جاروبرقی Delongi

دلونگی نیز یک شرکت قدیمی ایتالیایی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است. جاروبرقی های دلونگی دارای کیفیت بالا با تکنولوژی های پیشرفته هستند.

رتبه 10 : جاروبرقی Daewoo

دوو یک برند کره ای است که جاروبرقی های ان کیفیت خوبی دارند.

رتبه 11 : جاروبرقی Beko

بکو یک شرکت ترکیه ای و تولید کننده لوازم الکتریکی و یکی از بهترین مارک های جاروبرقی است که جاروبرقی های ان دارای طراحی بسیار زیبا و موتور قدرتمند هستند.

چیکار کنیم که جارو برقی بیشتر عمر کند؟

 1. اگر مجبور هستید بیشتر از یک مرتبه در طول هفته از جارو برقی استفاده کنید بهتر است در هر نوبت بیش از 30 دقیقه به صورت مداوم از جارو استفاده نکنید چونکه باعث می شود تا فشار مضاعفی به موتور جارو برقی وارد شود.
 2. برای صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور جارو برقی بر اثر نوسانات جریان برق، بهتر است در ساعات اوج مصرف یعنی حدود 8 تا 11 شب از جارو برقی استفاده نکنید. نکته مهم دیگر اینکه بهترین روش برای افزایش طول عمر جارو برقی این است که کیسه و فیلتر ان را به طور منظم تمیز کنید.
 3. کیسه یا مخزن جاروبرقی را به طور مرتب و زود به زود خالی و تمیز کنید.
 4. اطمینان حاصل کنید که بهد از تمیز کردن، کیسه جاروبرقی یا مخزن ان به درستی در جای خود قرار گرفته باشد.
 5. فیلتر های جاروبرقی و اجزا و بدنه ان را مرتب تمیز کنید.
 6. از کابل جاروبرقی با احتیاط استفاده کنید.
 7. از جارو کردن سطح مرطوب با جاروهای معمولی خودداری کنید.
 8. جاروبرقی را نزدیک شوفاژ و بخاری قرار ندهید.
 9. هیچ وقت جاروبرقی را با شدت به دنبال خود نکشید و اگر سیم جاروبرقی کوتاه است ان را به زور به این طرف و ان طرف نکشید.
 10. با دکمه های جاروبرقی با ملایمت رفتار کنید.
 11. اجسام تیز و برنده مثل تکه های بزرگ شیشه شکسه را با جاروبرقی تمیز نکنید.
 12. اگر جاروبرقی شما صدایش تغیر کرده یا قدرت مکش ان کم شده به ان بی توجه نباشید و حتما ان را بررسی کرده و به تعمیرکار نشان دهید.

ما در این مطلب بهترین مارک جاروبرقی ، بهترین مارک ها معرفی کرده و ویژگی های یک جاروبرقی خوب را شرح دادیم که امیدواریم توانسته باشیم به شما در انتخاب جاروبرقی مناسب کمک کنیم. اگر در این باره سوال یا نظری دارید در قسمت نظرات مطرح کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 18 میانگین: 3.8]
دیگران خوانده اند:
87 نظرات
 1. مژگان می گوید

  سلام بنظر شما جاروبرقی سام بهتره یا دوو؟؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه هیچ کدوم رو بررسی نکردیم لذا ترجیح میدم در این مورد اظهار نظر نکنیم.
   پیروز و سربلند باشید

 2. saara می گوید

  سایت خیلی خوبی دارید
  امیدوارم موفق باشید

  1. سردبیر می گوید

   سپاس از اظهار نظر شما دوست عزیز

 3. نیکا می گوید

  سلام خسته نباشید نظر شما در مورد جاروبرقی سان لند چیه

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه تاکنون محصولات این برند رو از نزدیک مشاهده و بررسی نکرده ایم دوست عزیز

 4. نعیمه می گوید

  جارو برقی تکنو ۲۴۰۰ وات چطوره لطفا راهنمایی کنید میخوام‌بخرم فروشنده پیشنهاد داده خودم هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه چون برند این جاروبرقی رو تا حالا بررسی نکردیم نمی تونیم اطلاع دقیقی در اختیار شما بگذاریم.
   ولی اگر از نظر مالی محدودیت خاصی ندارید برندهای بهتر در بازار موجود می باشد.
   پیروز و سربلند باشید.

 5. نازی می گوید

  سلام چون از خریدش گذشته میگن تعویض نمیکنن، تو سایت خودتون تعویض با جاروبرقی جدید انجام نمیدین… خیلی ناراحتم از این مسأله

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   با تشکر از نظر شما
   خیر، سایت ما خرید و فروش رو به صورت مستقیم انجام نمی دهد.

 6. نازی می گوید

  با سلام
  من جاروبرقی فیلیپس مدل FC8295
  رو برای جهیزیه خریداری کردم,. الان پشیمون شدم چون مدلهای بهتری هم هست، اینو نگه دارم یا تعویض کنم؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   به علت صدای زیاد، مصرف بالا و قدرت مکش 350 وات توصیه می کنم تعویض کنید این مدل جاروبرقی فیلیپس رو تعویض کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین انتخاب دقیق تر جاروبرقی می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:
   راهنمای خرید جاروبرقی در سال 2020-2019
   بهترین جاروبرقی فیلیپس، هیتاچی، بوش، پاناسونیک، ال جی، سامسونگ و فکر

 7. رضا می گوید

  سلام ببخشید جاروبرقی های سطلی پاکتین هم خوبن؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه اطلاعات دقیقی در مورد برند مذکور موجود نمی باشد.

 8. مهدي می گوید

  سلام وقت بخير با تشكر از سايت و مطالب خوبتون
  لطفا راهنمايي بفرماييد

  قيمت برام مهم نيست و تا ٧ ميليون ميتونم هزينه كنم / بين حارو برقي ١- آاِگ AEG ٢- بوش ٣- فيليپس animal care زرشكي / كدوم يكي از اينهارو پيشنهاد ميدين من خودم با توجه به امكانات زيبايي صداي موتور و مكش به انتخاب AEG رسيدم .
  فيليپس كمي قديمي شده بنظرم ولي خوب نظر شما اگه استفاده كردين از هر سه برام مهم هست .

  آيا آ ا گ vx9 جنس اصلي هست ؟؟!
  كدوم برند بهتر است و كمپرسور داره و جارو كردن باهاش راحته چون حيوان خانگي هم دارم برام مهمه مو و پسم هم خوب جمع كنه . ممنون ميشم پاسخ بدين

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنند
   موفق باشید

 9. محمود می گوید

  سلام
  بین مدل های سامسونگ 2510 ، 2530 ، 255، 4570(ویتنام و مالزی) و
  الجی 5320 ویتنام و
  پاناسونیک 1900 مالزی
  کدام را پیشنهاد می نمایید؟
  سپاس

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 10. بهار می گوید

  سلام نظرتون راجب جاروبرقی زیروات ۲۴۰۰ وات چیه طراحی ایتالیا هست اما قطعات آن از ترکیه هست

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   جنس خوبی است و کیفیت خوبی هم دارد
   موفق باشید

 11. حدیثه می گوید

  ببخشیدا اما کنوود اصلا جاروبرقی نداره. اینا که تو بازاره همه متفرقه است.
  من از نمایندگی کنوود پرسیدم

 12. نسیم می گوید

  سلام من جارو برقی عالی میخوام قیمتشم مهم نیس چی بگیرم؟ مثلا بوش گارانتی دار میتونم اعتماد کنم اصله؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بله دستگاه خوبیه اما میتونید فیلیپس رو هم درنظر بگیرید
   موفق باشید

 13. مهدی می گوید

  سلام خسته نباشید من حدود 5میلیون واسه جارو برقی میخوام هزینه کنم چه برندی و مشخصاتی بخرم؟
  یه سوال دیگه بوش بهتره یا سامسونگ؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   جاروبرقی فیلیپس مدل 9174 خیلی عالی و درجه یک هست
   موفق باشید

  2. رهام می گوید

   سلام دوستان لطفا یه جاروبرقی خوب درحد ۳ تومن ولی کیفیت ومکش خوب باشه عیال وارم.نمیدونم چ کنم.زود خراب نشه.قیافشم خوب باشه.وزنش سبک باشه .صداش کم باشه.جاروبرقی خودم الکترومکس ک ده سال برام کار کرد.امروزخراب شد…فک کنم باید سفارش بدم برام بدوزن😀ممنون اگه منو راهنمایی کنید🙏

   1. ارمان می گوید

    درود برشما
    لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنند
    موفق باشید

 14. منصور می گوید

  سلام۹۱۷۰ فیلیپس نوع تقلبی هم داره که شبیه به اصلی باشه یا در دو نوع با کیفیت و مثلا چینی باشه ؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بله دربازار وجود دارد متاسفانه
   موفق باشید

 15. صبا می گوید

  سلام جاروبرقی من آإگ الکترولوکس هست.خیلی عالیه خیلی ازش راضی ام.فقط شوهرم باهاش اب کشیده فیوز برقمون پرید.توی جاروبرقی هم اب شده.نمیدونم حالا سوخته یا نه.منتظرم خشک بشه بزنم برق.الان قیمت آإگ چند هست؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   حتما به سرویس کار مراجعه نمایید.
   برای لیست قیمت لطفا با فروشنده های ما در لینک زیر درتماس باشید:
   https://www.salambaba.blog/
   موفق باشید

 16. رضا خراسانیان می گوید

  لطفا درباره جارو های داخلی هم مطلبی بذارین مثل سپاهان جارو یا تیوا ، من به شخصه ترجیح میدم جنس ایرانی بخرم ، چون هم تولید کننده دلگرم تره هم قیمتش مناسبتره . متاسفانه مردم ما خیلی با تولید کننده ها بد تا می‌کنن این انصاف نیست ، اکثر لوازم خونه من ایرانیه و خیلیم راضیم

 17. مسعود می گوید

  سلام ببخشیددرموردجاروبرقی Amelنظرتون چیه خوبه یان؟؟؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر برای این مدل جاروبرقی متاسفانه اطلاعاتی در دسترس نیست

 18. عسل می گوید

  سلام جاروبرقي هايلوكس خوب يان

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . متاسفانه این برند رو نداریم و اطلاعاتی هم در موردش نداریم .

 19. ناشناس می گوید

  منتظرتون در مورد جاروبرقی ز نور یا بشیل چی هس؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . لطفا سوالتون رو واضح بفرمایید

  2. Z می گوید

   سلام میخواستم بدونم بین جاروبرقی فیلیپس و بوش در محدوده ی۲۰۰۰ تا۲۲۰۰ وات کدوم مارک بهتره؟واین هم برامون مهمه ک کیسه اش یکبار مصرف نباشه و اصل باشه.
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. رضا سعیدی می گوید

    سلام وقت بخیر. برند بوش واقعا کیفیت فوق‌العاده ای داره.
    و خوب متقابلاً مارک فیلیپس هم مدلهای فوق العاده داره.
    هر دو از نوع جاروبرقی های کیسه دار دارند.
    برای مشاوره و انتخاب محصول مناسب لطفاً با بخش فروش تماس بگیرید.

 20. زهرا می گوید

  سلام کسی جارو برقی آیسن داره ؟
  مکشس چجوریه
  وصداش

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . دوست عزیز ما این برند رو نداریم و متاسفانه اطلاعاتی هم در موردش نداریم .

 21. بنی می گوید

  با سلام ، با توجه به بررسی قیمت جارو برقی Karcher آلمان به خصوص مدل VC6 Premium متوجه شدم که حتی از لحاظ قیمتی از بسیاری از مدل های برندهای بیان شده توسط شما گرانتر هست که این گرانتر بودن نمیتونه بی دلیل باشه، پس چرا محصولات ساخت این کارخانه یا شرکت رو توی لیستتون نیاوردید
  لازم به ذکر هست که بنده محصولات Karcher مثل کارواش یا بخار شور رو در طی این چند سال خرید و استفاده کردم و واقعا یک سر و گردن در مقایسه با تجربیات قبلی با بعضا برندهای دیگه عالی تر بوده.
  ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید چون قصد خرید Karcher VC6 Premium رو دارم و نیاز به مشاوره با شما
  با تشکر

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست عزیز . این برند عالیه . ما این برند رو نداریم اما برندهاب دیگر المانی مثل فکر موجوده. اما در کل به شما پیشنهاد می کنیم هر برندی رو می گیرید از مدل های وارداتی خرید کنید نه مدل های منتاژ ایران . اگر به مشاوره بیشتر نیاز دارید با بخش فروش تماس بگیرید https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us موفق باشید .

   1. مهدوئ می گوید

    سلام یعنی ما جاروبرقی ایرانی نداریم. راهنمایی کنید لطفا فقط قصد خرید کالا و ایرانی را دارم.

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . متاسفانه ما کالای ایرانی نداریم و اطلاعاتی هم در موردشون نداریم .

 22. جمالی می گوید

  سلام
  نظرتون راجع به جاروبرقی دالتون چیه؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . این برند هم خوبه .

 23. ناشناس می گوید

  سلام خانم تيموري هستم جاروبرقي وسايل ديگه گاستروبك المان راگرفتم فوق العاده است

 24. لیلی هستم می گوید

  سلام جارو نانیوا برقی چطور

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . ما این برند رو نداریم و متاسفانه اطلاعاتی هم در موردش نداریم .

 25. Hadis می گوید

  سلام ببخشید جاروبرقی من مارشاله تازه خریدم چطوره؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . ما این برند رو نداریم و متاسفانه اطلاعاتی هم در موردش نداریم .

 26. کیانا می گوید

  سلام ببخشید بین جارو برقی بوش مدلBGL8PRO5IR و مدل BGL72294 بوش کدام را بخرم بهتره ؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . مدل BGL8PRO5IR عالیه و خیلی بهتر است .

   1. ناشناس می گوید

    سلام جاروبرقی شارپ چطوره دامونتی بهتره یا سارپ؟؟

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . شارپ بهتره .

 27. ayla می گوید

  درود بر شما
  فرق بین فیلیپس ۹۱۷۰ و ۹۱۷۴ چیه

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . این دو مدل تفاوت زیادی ندارند . ۹۱۷۰ دارای قدرت 2200 و مدل ۹۱۷۴ دارای قدرت 2300 است .

   1. ناشناس می گوید

    عباس هستم جاروبرقي ٢٢٠٠گاستروبك المان گرفتم خيلي عاليه

   2. مهدوئ می گوید

    سلام یعنی ما جاروبرقی ایرانی نداریم پارس خزر و بقیه برنده ای ایرانی مونتاژی اند یا مرغوب نیستند.

 28. ناشناس می گوید

  سلام،من جاروبرقی مدل تفال فرانسه دارم مکشش عالیه 2200 و وقتی روشنش می کنیم صدای خیلی کمی داره وقتی تو یه اتاق دیگه باشی اصلا صداشو نمیفهمم ولی سایت شما هیچ اشاره ای بهش نکرده

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . چشم این مدل ها را معرفی خواهیم کرد .

 29. ناشناس می گوید

  سلام. خسته نباشید
  جاروبرقی بیزانس به نظر شما کیفیتش چجوریه؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . متاسفانه ما این مدل رو نداریم و اطلاعاتی هم در موردش نداریم . برای انتخاب جاروبرقی مناسب به مطلب پایین مراجعه کنید https://www.salambaba.blog/6579/ .

   1. چایچی می گوید

    سلام من جارو برقی تفال فرانسه رو گرفتم میخواستم ببینم نظرتون چیه خودم که خیلی راضی ام ولی برای جهیزیمه زیاد ازش استفاده نکردم

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . برند تفال هم عالیه .

    2. سمیه می گوید

     سلام جاروبرقی گاسونیک مدل ۳۵۰۰ چطوره ؟ کسی استفاده کرده؟

    3. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . این مدل خوبیه اما اگر بتونوید بیشتر هزینه کنید مدل های قوی تری از بوش فیلیپس هم عالیه .

  2. ناشناس می گوید

   سلام جاروبرقی شارپ چطوره مدل ۲۰۰۰۰واتش لطفا راهنمایی کنید؟؟

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . جاروبرقی شارپ خوبه . مدل های فیلیپس هم عالی هستند .

    1. زهرا می گوید

     سلام وقت بخير من تصميم گرفتم بوش بخرم بهترين مدلش چي هست لطفأ راهنمايم كنيد

    2. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . جارو برقی بوش مدل BSGL5PRO5 عالیه https://www.salaambaba.com/SBP-3326/bosch .

 30. ناشناس می گوید

  جارو برقی با چشم الکترونیک چطوره؟ کمر درد دارم وجارو کشیدن اذیتم میکنه.میشه راهنمایی کنید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . بله مدل های رباتیک برای شما انتخاب خوبی است .

 31. همایونی می گوید

  سللم بین جاروبرقی پاناسونیک vcp2560 و جاروبرقی سامسونگ queen-18 کدوم بهتره ؟
  کلا جاروبرقی زیر دوتومن چ جاروبرقی خوبه

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام . در حد 2 تومن مدل ۹۱۷۰ فیلیپس عالیه و در برند پاناسونیک نیز مدل ۷۱۳ خیلی خوبه .

   1. ناشناس می گوید

    سلام جاروبرقی فیلیپس کیسه ش دائمی یا یک بار مصرفه
    ؟

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . دائمیه ولی میتونید از یک بار مصرف هم استفاده کنید .

 32. ناشناس می گوید

  ما بوش گرفتیم بزرگ ترین عیبش سنگینی زیاد دسته هست که آدمو خییییلی خسته می کنه و واقعا بقیه مزایاش را هم از چشم آدم میندازا

 33. ناشناس می گوید

  سلام برند جاروبرقی من فوماهست خیلی عالیه یکی از اقوام مارک ال جی گرفت اصلا کیفیت مکش خوبی نداشت

  1. خانی می گوید

   سلام من جارو برقی دلمنتو ایتالیا انتخاب کردم خودم هم موندم نمیدونم خوبه یا نه میشه راهنمایی کنید ممنون

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام . جاروبرقی دلمونتی هم خوبیه .چقدر میخواید هزینه کنید ؟

 34. ناصری می گوید

  سلام خسته نباشید من دوتا جارو برقی انتخاب کردم ال جی مدل ۳۸۷۹HTSسریb7و
  حاروبرقی فیلیپس مدل ۹۱۷۰ از این دوتا نمیتونم تصمیم بگیرم به نظر شما کدوم بهتره

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام. جاروبرقی ۹۱۷۰ فیلیپس عالیه و کیفیت بهتری داره .

  2. ناشناس می گوید

   سلام . جارو برقی فیلیپس بهتره یا بوش ؟؟

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . این دو یرند هر دو عالی هستند . ما جاروبرقی های فیلیپس رو پیشنهاد می کنیم ، مدل FC9170 و FC9174 عالی هستند .

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.