سیستم عامل فایرفاکس تلویزیون پاناسونیک

بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک

بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک

بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک  شما یک راه اسان برای حل مشکلات نرم افزاری تلویزیونتون و اضافه کردن قابلیت های جدید برای اون است . بروزرسانی سیستم عامل ها بعد از اینکه تلویزیون ها ثبت شده و در میان مردم از اون استفاده میشه ، برای حل مشکلات کشف شده اون ها و همچنین اضافه کردن قابلیت ها استفاده میشه ( قبول کردن یا خوانده شدن انواع بیشتری از فایل ها و دستگاه های متصل به تلویزیون ) منتشر میشن و ممکنه برای یک مدل خاص هیچ وقت یک بروزرسانی منتشر نشه . به هر حال اگه یک بروزرسانی سیستم عامل در دسترس باشه ، نصب اون 20 دقیقه بیشتر طول نمی کشد و انجام این عملیات به یک کارت SD تازه فرمت شده هم نیاز دارد.

سیستم عامل فایرفاکس تلویزیون پاناسونیک

  • برای باز کردن صفحه اصلی  پاناسونیک  روی اینجا کلیک کنین 

حالا مدل تلویزیون پاناسونیک خودتون رو در کادر جستجو در گوشه بالای سمت راست صفحه وب وارد کنین و سپس دکمه ENTER (وارد کنید ) رو فشار بدین و پس از اون یک صفحه وب ، با یک لیست از نتایج جستجوی مربوط به درخواست شما ظاهر میشه .

  • روی دکمه Get support ، در پایین و سمت راست مدل خاص تلویزیون پاناسونیک خودتون کلیک کنین و حالا یک صفحه اطلاعات برای تلویزیون پاناسونیک خاص شما ظاهر میشه .
  • حالا گزینه Driver Downloads رو در زیر تلویزیونتون اگه وجود داره انتخاب کنین و اگه این صفحه در بخش اطلاعات تلویزیون شما وجود نداشته باشه احتمال داره که بروزرسانی سیستم عامل برای مدل تلویزیون شما وجود نداشته باشه .
  • حالا روی گزینه Download که در زیر جزئیات سیستم عامل که در فایل ذخیره شده در کامپیوترتون هست ، کلیک کنین .
  • حالا یک کارت SD (یک فلش) تازه فرمت شده به کارت خوان SD روی کامپیوترتون وصل کنین و اگه کامپیوترتون کارت خوان SD نداره از طریق یک پورت USB اون رو به کامپیوتر وصل کنین .
  • بعد از اون فایل سیستم عامل به روز رو روی کارت SD در کامپیوتر دریافت یا DOWNLOAD کنین . توجه داشته باشین که فایل سیستم عامل باید تنها فایل ذخیره شده بر روی کارت SD شما باشه و هیچ فایل دیگری نباید روی اون ذخیره باشه .
  • اکنون تلویزیونتون رو روشن کنین و سپس کارت SD رو از کامپیوترتون جدا کنین و کارت رو در کارت خوان SD موجود در تلویزیون قرار بدین . سپس یک کادر محاوره ای SD DOWNLOAD روی صفحه نمایش تلویزیون  شما ظاهر میشه که به شما اطلاع میده که تلویزیون شما در حال خواندن اطلاعات بر روی کارت SD است.
  • سپس وقتی که تلویزیون اطلاعات داخل SD کارت رو شناسایی می کنه و تشخیص میده که یک فایل به روز از سیستم عامل تلویزیون شما است برای دریافت اون توسط تلویزیون دکمه OK رو روی کنترل از راه دور فشار بدین .

  • سپس دکمه YES رو فشار بدین و دوباره دکمه OK رو برای تایید شروع دریافت فایل سیستم عامل از کارت SD بر روی تلویزیون انتخاب کنین . پس از اون در یک کادر محاوره ای در SD کارت ، پیام دانلود DOWNLOAD ظاهر میشه که اون به شما اطلاع میده که سیستم شما در حال ارتقاء است و سپس یک نوار پیشرفت برای نمایش وضعیت ارتقاء نشان داده میشه .

  • پس از اینکه بروزرسانی به 100 درصد رسید می تونین کارت SD رو از تلویزیون پاناسونیک جدا کنید و سپس دکمه POWER رو برای تایید ، پایین نگه دارین و یا تا زمانی که تلویزیون راه اندازی مجدد میشه اون رو نگه دارین . زمانی که نیرو به تلویزیون شما برمی گرده یک پیام روی صفحه ظاهر میشه که به شما میگه تلویزیونتون اماده سازی شده است و این پیام باید برای زمانی بیشتر از پنج دقیقه نمایش داده بشه که اون پس از اتمام فرایند بروزرسانی و نصب سیستم عامل حذف میشه . حالا تلویزیون شما باید یک بار دیگه Restart (راه اندازی مجدد) بشه و پس از اون تلویزیون شما می تونه عملیات عادی خودش رو از سر بگیره و شما می تونید با اون به طور عادی کار کنین .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

حتما ببینید

اندروید تی وی

اندروید تی وی چیست ؟

اندروید تی وی  اندروید تی وی قادر به انجام چه کارهایی می باشد؟ آیا واقعاً ارزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *