چگونه تلویزیون را تست کنیم ؟
چگونه تلویزیون را تست کنیم ؟

چگونه تلویزیون را تست کنیم ؟

چگونه تلویزیون را تست کنیم؟

دراین مطلب قصد داریم در وبلاگ فروشگاه اینترنتی سلام‌ بابا به اموزش نحوه تست تلویزیون موضوعی که سوال اغلب مشتریان ما برای خرید است، بپردازیم و روش هایی برای تست تلویزیون رو خدمت شما آموزش خواهیم داد که شما با انجام این کارها و استفاده از فایل هایی که برای دانلود قرار داده‌ایم به آسانی می توانید از صحت سالم بودن تلویزیونتان اطمینان پیدا کنید پس تا اخر این مطلب با ما همراه باشید. البته اگر در مورد اصل بودن تلویزیون خود شک دارید توصیه می‌کنم اینجا کلیک کنید.

1 : سالم بودن بسته بندی تلویزیون

نکته اولی که شما باید به ان توجه داشته باشید سالم بودن بسته بندی دستگاه تلویزیون شما است.تلویزیون به خاطر حساسیت بالایی که در برابر ضربه هایی که از قبل به ان وارد شده است دارد بسته بندی تلویزیون شما باید کاملا سالم و بدون ضربه خوردگی از کناره های کارتن باشد پس حتما قبل از تحویل گرفتن کالا به بسته بندی ان توجه داشه باشید.

2 : حمل و نقل کالا

نکته ی دومی که باید به ان شاره شود حمل کالا است و شما در هر شرایطی که باشید باید تلویزیون را با ارامش کامل و به اهستگی حمل کنید. هر گونه ضربه یا افتادن هنگام حمل ممکن است برای تلویزیون شما مشکل ایجاد کند.

3 : خارج کردن تلویزیون از کارتن

نکته شماره سه که باید به ان شاره کنیم شیوه خارج کردن تلویزیون از داخل کارتن است. برای تلویزیون های سایز بزرگ و حتی برای بعضی از تلویزیون های سایز کوچک ، شرکت های تولید کننده برای محافظت بیشتر , بسته بندی های تلویزیون را طوری طراحی می کنند که به جای خارج کردن تلویزیون از کارتن با باز کردن بندها و یا قلاب هایی که در کنارهای تلویزیون  جاسازی شده است کارتن را از تلویزیون جدا کرده و سپس اقدام به حمل تلویزیون کنید. لطفا برای درک بهتر موضوع قبل از انجام هر کاری دفترچه راهنمای تلویزیون را پیدا کنید و ان را مطالعه و سپس اقدام به خارج کردن دستگاه از داخل کارتن نمائید.

ویدویوی مربوطه را حتما مشاهده بفرمایید. این ویدیو شیوه ی خارج کردن تلویزیون از داخل کارتن را به شما نمایش میدهد و تقریبا شیوه ی خارج کردن همه مارک های دیگر تلویزیون نیز به همین صورت است.فیلم اول باز کردن تلویزیون های سایز بزرگ و دارای قید و فیلم دوم تلویزیون های سایز کوچک 55 به پایین و تلویزیون های حساس و باریک oled و qled سامسونگ.

>>مرحله بعدی در تست تلویزیون نصب پایه ان است. لطفا هنگام نصب پایه نکات ایمنی را کامل رعایت کنید و طبق اموزش های دفترچه عمل کنید. هر گونه اشتباه امکان دارد برای تلویزیون شما مشکل ایجاد کند.

4 : نصب پایه

حالا نوبت میرسه به نصب پایه تلویزیون برای اماده سازی تلویزیون برای تست : همه تلویزیون هایی که در فروشگاه سلام‌ بابا عرضه میشوند دارای دفترچه راهنما هستند اغلب زبان فارسی و انگلیسی. تمام موارد و راهنمایی ها برای نصب پایه به صورت تصویری در دفترچه راهنما گنجانده شده است و شما با داشتن کمی تمرکز و دقت به راحتی میتوانید پایه تلویزیون را نصب نمائید.

5 : اتصال تلویزیون به برق

بعد از اماده سازی و نصب پایه تلویزیون حالا نوبت به وصل کردن کابل برق و روشن کردن تلویزیون  میرسه. اغلب تلویزیون هایی که در سلام‌ بابا عرضه میشوند طبق اخرین استاندارد های جهانی ساخته می شوند. دارای کابل اتصال ارث دار هستند و شما باید تبدیل 2 به 3 برای اتصال تلویزیون به پریز برق تهیه کنید.

6 : اماده کردن کنترل

بعد از اتصال تلویزیون به برق حالا نوبت به اماده سازی کنترل و روشن کردن تلویزیون است.( امیدوارم که به سلامتی از تلویزیونتون استفاده کنید).

بعد از روشن کردن تلویزیون مواردی که باید به بررسی ان ها بپردازید رو خدمتتون عرض خواهیم کرد و امیدواریم که بتوانیم کمکی هر چند کوچک به شما برای اینکه یک خرید بی نقض داشته باشید کرده باشیم.

7: موارد قابل بررسی

1: ورودی ها و اتصالات

2 : تست تصویر

3 : تست صدا

4 : تست گیرنده دیجیتالی

5:تست پیکسل تلویزیون

موارد مورد نیاز : فلاش مموری – کابل اچ دی ام آی – دستگاه پخش کننده که ورودی اچ دی ام آی داشته باشه –

قبل از هر چیزی باید خدمتتان عرض کنیم که همه تلویزیون های که از سایت سلام‌ بابا برای مشتری فرستاده میشوند برای این موارد توسط همکاران ما مورد تست کامل و بررسی قرار داده میشوند.

1: تست ورودی USB تلویزیون

برای تست ورود های USB کافی است فلاش مموری که از قبل اماده کرده اید رو بر روی همه ورودی های USB امتحان کنید. بعد از اتصال به هر کدام از ورودی ها اعلامیه ای به شما خواهد داد که دستگاه حافظه وصل شده است. به این صورت شما میتوانید مطمئن شوید که مشکلی ندارند .

برای تست ورودی های HDMI  شما نیاز به کابل HDMI و دستگاه پخش کننده ای دارید که ورودی این پورت را داشته باشد. با اتصال هم زمان کابل و دستگاه پخش کننده  به تلویزیون و فشار دادن دکمه تعین سرویس (عکس بالا مشخص شده است) پخش کننده ورودی مربوطه را انتخاب کنید و به این صورت از سالم بودن ورودی اطمینان خاصل نمائید .

2 : تست کیفیت تصویر تلویزیون

ویدیو و تصاویری که گذاشته ایم رو دانلود کنید و به فلاش مموری که تهیه کرده اید منتقل کنید و ان ها را در تلویزیون اجرا کنید.

تصویر HDتصویر FULL-HD – تصویر 4K1تصویر 4K2

فیلم FULL-HD

 فیلم 4k

3 : تست صدای تلویزیون

برای تست صدای تلویزیون اهنگ های زیر را دانلود و به فلاش منتقل کنید و هنگام تست تلویزیون اجرا کنید. هر اهنگ و موزیکی که اجرا بفرمائید کیفیت صدای تلویزیون شما رو مشخص میکنه. بیشتر تلویزیون ها دارای 2 بلند گو هستند که در کناره های راست و چپ تلویزیون (موقعیت پشت تلویزیون یا زیر تلویزیون در حالت ایستاده) میتوانید مورد بررسی قرار دهید که بلندگو های هر دو طرف سالم باشند.

اهنگ پیشنهادی برای تست صدا را دانلود کنید.

 

4:تست گیرنده  دیجیتال تلویزیون 

تست دیگری تلویزیون که شما نیاز است انجام بدهید تست گیرنده دیجیتالی است که شما با نصب انتن هوایی به تلویزیون می توانید از طریق منو مربوطه اقدام به کانال یابی کنید. در صورتی که به هر گونه مشکلی در کانال یابی برخوردید به احتمال زیاد کشور سرویس دهنده و یا کشور پخش کننده در تنظیمات اشتباه می باشد.

تست پیکسل سوخته تلویزیون

5: تست پیکسل تلویزیون 

 تست پیکسل سوخته: این مورد با توجه به حساسیت مشتری میتواند تعین کننده باشد در خرید و یا دریافت تلویزیونی که پیکسل سوخته دارد ( با توجه به تجربه های که ما در چند سال اخیر در فروش تلویزیون به دست اورده ایم ایراد حساب نمشه مگر زمانی دو یا چند پیکسل سوخته در کنار هم سوخته باشند که در تصویر عادی قابل مشاهده باشد حتی در این حالت هم شرکتهای سازنده خدماتی ندارند و شما میتوانید یک ضمانت از فروشگاه عرضه کننده محصول برای خیال راحتی خود یک برای این موضوع دریافت کنید.

 شرکتهای سازنده بزرگ سامسونگ سونی و ال جی هیچ ضمانت تعویضی برای پیکسل سوخته به مشتریان ارائه نمی‌دهند برای تست پیکس سوخته تلویزیون  میتوانید این تصویر را دانلود کنید و در تلویزیون به نمایش در آورید.

 

نکته : شما میتوانید با شرکتی که تلویزیون رو ازش خریداری کرده اید برای راهنمایی تماس بگیرید شرکتهای مختلف شرایط خاصی دارند برای این مورد ( برای مثال فروشگاه سلام بابا در صورتی که مشتری به دلیل پیسکل سوخته کالای را مرجوع کند هزینه حمل رفت و برگشت کالا برعهده مشتری خواهد بود)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 43 میانگین: 3.2]

حتما ببینید

مقایسه تلویزیون سامسونگ S95C با S95B

مقایسه تلویزیون سامسونگ S95C با S95B

عرضه مدل‌های جدید تلویزیون به بازار، نیاز به مقایسه این تلویزیون‌ها با مدل‌های قدیمی‌تر را …

99 نظر

 1. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • ارمان نویدی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 2. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 3. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 4. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 5. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 6. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 7. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 8. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 9. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 10. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 11. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 12. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 13. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 14. عرشیا فرجام

  سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 15. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 16. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 17. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 18. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 19. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 20. محمد امين سعادتمند بحري

  سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 21. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 22. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 23. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

   • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

    • سانیا زارعی

     سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 24. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 25. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 26. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 27. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 28. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 29. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 30. دنیای صنعت برق

  سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 31. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 32. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 33. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

   • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

    • سانیا زارعی

     سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

   • سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

    • سانیا زارعی

     سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 34. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 35. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 36. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 37. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 38. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 39. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 40. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

  • سانیا زارعی

   سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 41. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 42. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 43. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 44. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

 45. سلام وقت بخیر . فقط مدل های اروپایی رسیور دارند و در حال تنها مدل موجود در ایران 55XD9305 است . شما میتونید امکانات این تلویزیون را داخل سایت بررسی کنید https://www.salambaabaa.com/SBP-2435/ موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *