بهترین کولر گازی در سال 2020-2019

بهترین کولر گازی

هر سال با رسیدن فصل تابستان و گرمای داغ ماه‌های آن بیشتر مردم به فکر یک چیز هستند و آن هم خرید و تهیه یک کولر مناسب برای داخل خانه یا مغازه است. اولین نکته ای که به ذهن می‌رسد خرید بهترین کولر گازی است. در مناطق گرمسیری یا معتدل بدون استفاده از کولر گازی فعالیت‌های روزمره امکان پذیر نیست. اما سوال اینجاست چگونه یک کولر گازی عالی می‌توان تهیه کرد؟ در میان کولر گازی‌های زیادی که در بازار است بهترین کولر گازی کدام است؟ بهترین کولرهای گازی در بازار چه ویژگی‌های دارند؟ و از چه مزایایی برخوردار هستند؟

ما در این مطلب سعی داریم به تمام پرسش‌های بالا پاسخ دهیم. به نحوی که جامع ترین اطلاعات در خصوص بهترین کولر گازی و خصوصیات فوق العاده آن‌ها در اختیارتان بگذاریم. این مطلب را به معرفی بهترین کولرهای گازی اختصاص می‌دهیم و امکانات عالی آن‌ها را بررسی می‌کنیم. امیداوریم با مطالعه این مطلب سلام‌ بابا اطلاعات مفیدی در خصوص کولرهای گازی به کاربران داده باشیم تا با خیال راحت و مطمن بتوانند خرید نمایند و تابستانی خنک برای خود رقم بزنند.

1-کولر گازی جنرال 30000

بهترین کولر گازی

در ابتدای مطلب بهترین کولر گازی، مدل جنرال 30000 را به شما معرفی می‌کنیم. قبل از هر چیز باید به این نکته مهم اشاره کرد که وجود کمپرسور قدرتمند از مواردی است که باید در حین خرید و بررسی کولر گازی مد نظر قرار دهید. کمپرسور روتاری سال هاست نامی آشنا در کولر گازی هاست. وجود این موتور قدرتمند توانایی زیادی به این مدل از کولر گازی داده است.

نکته دومی که توجه به آن مهم است بحث ظرفیت گرمایش و سرمایش کولر گازی است. همانطور اسم عنوان این کولر پیداست ظرفیت آن 3000 است. جریان استارت سرمایش این محصول 12.3 آمپر  و مقدار جریان استارت گرمایشی آن 13.1 می باشد. طراحی این محصول بسیار عالی و زیبا صورت گرفته است به طوری که قابلیت جریان هوا را در کل زاویه های یک اتاق یا فضایی که در آن قرار گرفته را دارد. در قسمت زیر به سایر مشخصات کولر گازی جنرال 30000 اشاره می شود: 

ویژگی ها وضعیت
رتبه انرژی B
گاز خنک کننده R22
پنل قابل شستشو

 

سرعت فن 3 سرعته
فیلتر یون بوزدایی بادوام
قابلیت AIR FLOW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2-کولر گازی جنرال T3 32000

بهترین کولر گازی

دومین محصول پر فروش که جزو مطلب بهترین کولر گازی قرار می‌گیرد،کولرگازی جنرال T3 32000 نوع لبخندی است. این محصول به دلیل داشتن کمپروسور روتاری قدرتمند جزو بهترین کولرهای گازی برای مناطق گرمسیر به حساب می‌آید. شما می توانید به راحتی خانه یا مکانی که کولر در آن قرار گرفته را خنگ نگهدارید زیرا ظرفیت این کولر 32000 است. به زبان ساده ظرفیت سرمایش  و گرمایش کوار گازی جنرال T3 32000 همانطور از عنوان آن مشخص است 32000 می‌باشد. این مقدار ظرفیت و وجود فن قوی آن به شما امکان می‌دهد که در فصول سرد یا گرم سال از آن به خوبی استفاده به عمل آورید.

به هنگام خرید کولر گازی ممکن است با دو عنوان T1 و T3 برخورد کرده باشید. منظور از این عناوین میزان تناسب کمپروسور با شرایط دمایی محیط است. به زبان ساده اگر محیطی که در آن زندگی می‌کنید دمای محیط به 43 درجه برسد( معتدل)T1 نشان می‌دهد که کولر گازی مناسب این نوع از شرایط آب و هوایی است. T3 به این معناست که کولر گازی با کمپروسور T3 توانایی در دمایی بالای 43 درجه را دارد.با توجه به این نکات باید گفت که این محصول معرفی شده در مناطق معتدل و گرمسیری نیاز کاربران را به خوبی تامین می‌کند.

وجود این خصوصیات و نکات مهمی که در قسمت زیر به آن اشاره می‌شود این محصول را جزو محبوب ترین کولرهای گازی موجود در بازار قرار داده است.

ویژگی ها وضعیت
رتبه انرژی A
گاز خنک کننده R410a
سرعت فن 

3 سرعته 

قابلیت AIR FLOW
شروع به کار مجدد
جریان هوای چندگانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-کولر گازی 24000 گری اس فور ماتیک

بهترین کولر گازی
کولر گازی 24000 گری اس فور ماتیک

مدل سومی که در این مطلب سلام‌ بابا به آن اشاره می‌شود،کولر گازی 24000 گری اس فور ماتیک است. اما چرا این محصول جزو بهترین کولر گازی در سال 2020-2019 قرار می‌گیرد؟ کافی است به مشخصات عالی این محصول نگاهی داشته باشیم. این محصول به لطف موتور روتاری T1 و میزان مصرف انرژی پایین آن گزینه مناسب برای خرید در هر خانه ای است. این محصول هم در فصول سرد و سخت سال و هم در روز های گرم کارایی خوبی از خود می‌تواند نشان دهد زیرا ظرفیت سرمایش 22000 و ظرفیت گرمایش آن 22178 می‌باشد.

بر خلاف دو محصول قبل این کولر گازی اینورتر ندارد. ولی میتوان به خصوصیات چشمگیر دیگر این محصول اشاره داشت که شما را متقاعد کند به عنوان محصولی محبوب در خانه از آن یاد کنید از جمله می توان به پره های ضد زنگ و و ضد فرسایش آن اشاره داشت که هوای خنک را در هر حالتی پخش می‌نمایند. به سایر ویژگی‌های عالی کولر گازی 24000 گری اس فور ماتیک در جدول زیر اشاره ای می نماییم.

ویژگی ها وضعیت
رتبه انرژی A
گاز خنک کننده R410
میزان جریان‌دهی هوا

9.9 آمپر 

سیستم تولید سرمایش سریع
لوله و کابل
تنظیم خودکار جریان هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4- کولر گازی 48000 گری ایستاده

بهترین کولر گازی

اما چهارمین محصولی که جزو معرفی بهترین‌های ما قرار می‌گیرد،کولر گازی 48000 گری ایستاده است. انتخاب و خرید این محصول نه تنها شما را پشیمان نمی‌کند بلکه تا سال ها می توان از مزایای به خوبی یاد کرد. حال چه مزیت و ویژگی دارد؟ بهتر است ابتدا از نوع کمپرسول آن حرف بزنیم. کمپروسور اسکرول به کار گرفته شده در آن به دلیل میزان صدای کم، مصرف انرژی پایین و طول عمر زیاد توانایی چشمگیری به این محصول بخشیده است. این محصول گزینه ای مناسب برای در سالن ها و مکان های عمومی است.

کولر گازی 48000 گری ایستاده کاملا مناسب هم در دمای گرم و در دمای سرد است. ظرفیت این محصول 48000 می باشد و به راحتی می‌تواند در روزهای گرم تابستان محیطی خنک را برای شما فراهم کند. از دیگر خصوصیات جالب این محصول زمان بندی هفتگی یا Weekly Time  است. با این توضیح که عملکرد زمان بندی هفتگی قادر است روزانه چهار دوره روشن / خاموش را برای هر واحد انجام دهد، تا بتواند به طور کامل اتوماتیک عمل کند. در قسمت زیر به سایر امکانات ویژه این مدل اشاره می‌شود.

ویژگی ها وضعیت
رتبه انرژی B
گاز خنک کننده R410a
سطح صدا

53

فیلتر ضد باکتری
شروع به کار مجدد
تنظیم خودکار جریان هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5- کولر گازی 24000 ال جی اینورتر

بهترین کولر گازی

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر از دیگر محصولات پر فروش در بازار به حساب می‌آید. دلیل بهترین بودن این محصول را باید در نوع موتور و امکانات عالی و میزان مصرف انرژی کم آن است. کمپرسور اینورتر دوگانه کارایی این کولر گازی را در ایجاد هوای مناسب بالابرده است. این محصول گزینه‌ای مناسب برای شب های سرد و روزهای گرم است زیرا ظرفیت گرمایش آن 24500 و ظرفیت خنک کنندگی آن به 20800 می‌رسد.  در کل این مدل از کولز گازی ال جی می‌تواند خریدی مناسب برای مکان هایی با فضای تا حداکثر 100 متر باشد.

ال جی سال هاست که از طریق فناوری هوشمند Smart ThinQ به کاربران خود خدمات زیادی را ارائه داده است استفاده از این فناوری در کولر گازی به شما امکان می‌دهد که بتوانید کنترل عملکرد کولر را در دست بگیرید. از دیگر ویژگی‌های این محصول به میزان صدای پایین آن و همچنین تولید هوای پاک و سالم با فیلتر ضد باکتری نام برد. بنابراین این کولر خرید مناسبی برای شهرهایی است که گرد و غبار و مواد آلاینده زیاد در آن وجود دارد و همچنین گزینه ای مناسب برای بیشتر افرادی است که آلرژی دارند. کولر گازی 24000 ال جی اینورتر مجهز به پرهای چهار حالته است  به راحتی می‌تواند هوای خنک را در تمام فضای یک اتاق پخش نماید. ما این محصول را به دلیل قابلیت‌های ویژه ی آن  برای مناطقی معتدل و گرمسیری پیشنهاد می‌دهیم. در جدول زیر  برخی دیگر از مزایای این محصول نام برده شده است.

ویژگی ها وضعیت
رتبه انرژی A
گاز خنک کننده R410
سطح صدا

44

سیستم تولید سرمایش سریع
شروع به کار مجدد
تنظیم خودکار جریان هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6- کولر گازی ال جی معمولی 26000

بهترین کولر گازی

محصول دیگری که می‌خواهیم  به برررسی آن در این بخش از مطلب بهترین کولر گازی پردازیم،کولر گازی ال جی معمولی 26000 می‌باشد. این مدل به لطف کمپرسور روتاری آن جزو پروفروشترین محصولات نیز قرار می‌گیرد. زیرا نه تنها میزان تولید صدای آن پایین است بلکه میزان مصرف انرژی آن هم کم است. به غیر از این دو  مورد تولید هوای سالم و سریع از دیگر فاکتورهای مهم کولر گازی ال جی معمولی 26000 است. این مدل معرفی شده برای فصول سرد و گرم به خوبی می‌تواند نیاز خریداران را تامین کند. ظرفیت سرمایش و گرمایش آن به 25500 می رسد که در کنار وجود سرعت فن عالی به راحتی ‌ می‌تواند اتاق یا مکان استفاده از کولر را گرم یا خنک نماید. حال بهتر است نگاهی به سایر امکانات کولر گازی ال جی معمولی 26000 داشته باشیم.

ویژگی ها وضعیت
رتبه انرژی A
گاز خنک کننده R22
سطح صدا

44

سیستم تولید سرمایش سریع
شروع به کار مجدد
تنظیم خودکار جریان هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتیجه گیری

ما در این مطلب سلام‌ بابا مشخصات بهترین کولرهای گازی در سال 2020-2019 را توضیح دادیم. امیدواریم مهمترین نکات این مطلب به شما  در خرید مطمن یک کولر گازی عالی و درجه یک کمک نماید. اگر سوال یا نظری در رابطه با این محصولات و راهنمایی بیشتر جهت خرید و تهیه کولر گازی دارید در بخش نظرات همراه شما خواهیم بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.