موتور EcoSilence Drive چیست و چه مزیت هایی دارد؟

موتور EcoSilenceDrive

به احتمال زیاد به هنگام خرید لوازم خانگی، برایتان سوال بوده که موتور EcoSilenceDrive چیست و چه مزیت هایی دارد. به عبارتی این موتور در مقایسه با موتورهای معمولی چه تفاوت هایی دارد. چرا باید وسایلی را که به همچنین موتورهایی مجهز می باشد خرید. در این مطلب قصد داریم وسایلی را که دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد را برایتان معرفی کنیم. همچنین مزیت های آن را نسبت به سایر موتور ها شرح دهیم.

موتور EcoSilenceDrive چیست و چگونه کار می کند؟

با تشکر از شرکت بوش که برخی از لوازم خانگی هایش همچون لباسشویی و ظرفشویی را به این موتور مجهز کرده است. موتور EcoSilence Drive بدون برس طراحی شده است به همین دلیل اصطکاک در آن وجود ندارد. کاهش لرزش و مصرف انرژی پایین از مزیت های این موتور می باشد. EcoSilenceDrive به لطف یک آهنربای دائمی و یک برد الکترونیکی یا درایور پیشرفته بار را به حرکت در می آورد. این موتور قادر است بدون اتلاف انرژی زیاد عملکردی بسیار آرام و بی صدا را ارائه دهد. در ماشین لباسشویی و ظرفشویی های بوش تمامی مزیت های گفته شده موجود می باشد.

موتور EcoSilenceDrive در ظرفشویی های بوش

موتور EcoSilenceDrive در ماشین ظرفشویی های بوش

ظرفشویی های بوش که به موتور EcoSilence Drive مجهز می باشد آرامش و سکوت را با خود به همراه دارند. میزان نویز صدا در ظرفشویی های بوش به 40 تا 45 دسی بل می رسد. از طرفی دیگر به دلیل نبود برس و اصطکاک پایین در آن طول عمر دستگاه بالا می رود. همچنین میزان انرژی پایین از مزیت های این موتور می باشد.

موتور EcoSilenceDrive در لباسشویی های بوش

موتور EcoSilenceDrive در ماشین لباسشویی های بوش

یکی دیگر از لوازم خانگی شرکت بوش که به موتور EcoSilence Drive مجهز می باشد لباسشویی می باشد. لباسشویی های بوش که به همچین موتوری مجهز می باشد حتی در هنگام خواب نیز صدای بسیار پایینی از خود تولید می کند. این موتور در لباسشویی های بوش بسیار آرام، قدرتمند و بادوام می باشد.

مزیت های موتور EcoSilenceDrive:

  • مصرف انرژی پایین: مصرف انرژی پایین در این موتور سبب شده از هزینه های گزاف جلوگیری شود.
  • صرفه جویی در وقت: به دلیل رندمان بالا عملرد دستگاه در سریع ترین زمان ممکن به پایان می رسد.
  • عملکردی آرام و بی صدا: حذف برس در این موتور از لرزش و سر و صدای پایینی برخوردار می باشد.
  • بادوام و پایدار: به دلیل لرزش و اصطکاک پایین نسبت به موتور های معمولی با دوام تر و پایدار تر است.

منبع: bosch-home.com

دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.