فناوری AI DD ماشین لباس شویی ال‌جی

فناوری AI DD ماشین لباس شویی ال‌جی‌‍

فناوری AI DD ماشین لباس شویی ال‌ جی: در گذشته ماشین های لباسشویی فقط یک وظیفه را بر عهده داشتند. آن هم شستن لباس ها بود.اما بیایید به این فکر کنیم که ماشین لباسشویی داشته باشیم که علاوه بر شستن عالی لباس ها،کیفیت لباس ها را بهم نزند. همچنین عمر مفید یک لباس را برای استفاده نمودن بهینه نماید. در این مطلب شما را با فناوری AI DD ماشین لباس شویی ال‌جی آشنا می نماییم. اگر می خواهید که با نحوه کارایی و قابلیت آن و تاثیراتی که در شستن لباس و افزایش کیفیت آنها دارد اگاهی پیدا کنید تا پایان مطلب با ما باشید.

کارایی فناوری AI DD ال‌جی

فناوری AI DD ال‌ جی از داده‌های حجیم و زیاد (بیست هزار اطلاعات) مربوط به استفاده از واشر استفاده می‌کند. تنظیمات را بر اساس حجم و ظرافت پوشاک در هر بار فرآیند لباسشویی انجام می‌دهد تا بهینه ترین چرخه شستشو یا لباس شستن را فراهم کند. این فناوری  باعث می‌شود هر بار لباس تمیز شود.همچنین از تأثیرات فناوری AI DD ال‌ جی این است که  18 درصد خرابی لباس و از دست دادن کیفیتش کم می‌شود. که خود باعث می‌شود که عمر هر لباس را طولانی‌تر کند.

فناوری AI DD ماشین لباس شویی ال‌جی

لباسشویی AI DD  ال‌ جی در طول 20 سال پیشرفت خود بر اساس موتور Direct Drive پیشران LG ساخته‌شده است، که هم کارایی و هم بازدهی زیادی داشته است. این ماشین لباسشویی ال‌ جی نه تنها حجم و وزن هر بار لباسشویی بی‌نظیر را تشخیص می‌دهد .بلکه از هوش مصنوعی و سنسورهای پیشرفته نیز برای شناسایی انواع پارچه در هر بار شستشو استفاده می‌کند.

ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از فناوری یادگیری عمیق، این اطلاعات را با بیش از 20 هزار نقطه داده مربوط به استفاده از واشر مقایسه می‌کند تا برنامه تنظیم بهینه چرخه شستشو را برای بهترین نتایج، افزایش میزان تمییز کردن لباس‌ها و تمدید عمر لباس تا 15 درصد انجام دهد.

شناسایی ترکیبات لباس ها

 باهوش‌ترین ماشین لباسشویی ال‌جی قادر به شناسایی ترکیبات لباس‌ها مانند پیراهن و شلوار است و چرخه شستشو را برنامه‌ریزی می‌کند تا از حرکات، دما و زمان‌های سفارشی برای شستشوی مطلوب استفاده کند. درگذشته باید بر اساس حدس و گمان خود مواد شوینده در لباس‌شویی می‌ریختید اما امروزه با استفاده از ویژگی جدید  ezDispense ال‌جی با اضافه کردن خودکار مقدار دقیق مواد شوینده و نرم‌ کننده پارچه‌ای برای هر بار عملیات شستن و هر لحظه که نیاز باشد این مشکل را حل کرده است.

هنگام خشک شدن، ویژگی جدید Smart Pairing LG به‌طور خودکار تنظیم خشک‌ کن بهینه را برای هر بار مستقیماً به خشک‌کن سازگار ال‌ جی ارسال می‌کند تا بهترین نتیجه را داشته باشد.ماشین لباسشویی هوشمند همچنین می‌تواند از طریق برنامه ThinQ ال‌ جی با آمازون الکسا ارتباط برقرار کند تا در صورت کم بودن کار پاک‌کننده لباسشویی، اعلان‌ها و هشدارهایی را ارائه دهد.

پشتیبانی ازبرنامه ها

 ماشین لباسشویی AI DD از برنامه Proactive LG پشتیبانی می‌کند. این برنامه سرویس خدمات مشتری هوشمند است که از هوش مصنوعی پیشرفته برای ایجاد آرامش و افزایش رضایت مشتری، همراه با بهبود عملکرد محصول و ماندگاری بیشتر بهره می‌برد. این سرویس می‌تواند بلافاصله کاربران را نسبت به مشکلات احتمالی قبل از بروزرسانی هشدار دهد. در صورت لزوم تعمیرات را تسریع کند و نکاتی در مورد تعمیر و نگهداری مفید برای حفظ بهترین عملکرد لوازم ال‌ جی ارائه دهد.

با فناوری‌های نوین شستشو و سرویس خدمات به مشتری مبتنی، ما یقین داریم ماشین لباسشویی AI DD ال‌ جی  از همه انتظارات مصرف‌کننده فراتر رود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]
دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.