قابلیت Multiroom Link در تلویزیون های سامسونگ

قابلیت Multiroom Link

در گذشته، اگر می خواستید یک سیستم سینمای خانگی داشته باشید که کل خانه را تحت پوشش قرار دهد می بایست برای همه بلندگوها به رشته سیم های دقیق و پیچیده  نیاز داشتید که تمام راه برگشت را به واحد پایه وصل کنند. و احتمالاً مجبور بودید پول زیادی برای پرداختن به یک تکنسین صوتی بپردازید تا آن را تنظیم کند.

اما در حال حاضر سامسونگ قابلیتی مهم را به کاربران خود معرفی کرده است که برای اتصال راحت سیستم های صوتی به تلویزیون است. با استفاده از قابلیت Multiroom Link، به راحتی می توانید سیستم صوتی را طوری تنظیم کنید که در هر مکانی که می خواهید اجرا شود. با این قابلیت کافی است اهنگ را پلی کنید و در هر جا که بخواهید به موسیقی گوش دهید، کافی است بلندگوهای چند وجهی و سایر دستگاه‌های سازگار را اضافه کنید. در این مطلب با مشخصات این قابلیت آشنا خواهید شد پس اگر میخواهید از نحوه راه اندازی آن مطلع شوید تا پایان با ما همراه باشید.

قابلیت Multiroom Link

 کارایی Multiroom Link

Multiroom Link به شما امکان می دهد یک سیستم صوتی کامل و یکپارچه ایجاد کنید که در کل خانه شما اجرا شود.  Audiophiles ممکن است در قدم اول آن را تشخیص دهد.

اما لازم نیست که شما متخصص باشید تا از قابلیت آن لذت ببرید. زیرا شما می توانید کل سیستم را با یک برنامه در تلفن هوشمند خود اجرا کنید. شما می توانید بدون در نظر گرفتن  اینکه سیستم صوتی در کجا قرار گرفته است  موسیقی مورد علاقه خود را از اتاقی به اتاق دیگر پخش کنید.

با استفاده از قابلیت Multiroom Link دیگر نیازی به داشتن استریو بزرگ نیست. در واقع، Multiroom Link با طیف گسترده‌ای از دستگاه هایی که همه می توانند به صورت بی سیم به ان‌ها متصل شوند، سازگار است. از جمله می توان دیسک‌های Blu ray، Link Mate و یا تلویزیون سامسونگ را مثال زد. گذشته از این امکانات گفته شده حتی می توانید بدون داشتن سیستم سینمای خانگی یک تجربه سینمای خانگی چند کاناله ایجاد کنید.

 به همین منظور تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن بلندگو است! به عنوان مثال، می توانید با قرار دادن ساندبار در جلو و دو M5 یا دو M7 در عقب، سیستم صوتی چهار کاناله ایجاد کنید. اگر از اپلیکیشن استفاده نمایید این کار  آسان تر انجام می‌گیرد. کافی است که دکمه “Surround” را بزنید و بلندگوهایی را که همگام سازی کرده اید در محلی که می خواهید انتخاب کنید. سپس بر روی “Done ” ضربه بزنید، volume آن را روشن کنید و از صدای شگفت انگیز آن لذت ببرید.

برنامه Samsung Multiroom

برنامه Samsung Multiroom با کیفیت صدای باورنکردنی اسپیکرهای Multiroom سامسونگ را با بهترین سرویس‌های موسیقی پخش آنلاین وصل می نماید از جمله Tunein ،Pandora ،Rhapsody ،Amazon،R dio 8Tracks ،iHeart Radio ،Deezer و Napster به دلیل همکاری سامسونگ با Spotify، کاربران Spotify همچنین می توانند با استفاده از ویژگی Spotify Connect در برنامه، از تجربه موسیقی بی سیم در دستگاه های مختلف سامسونگ لذت ببرند. برای استفاده هر چه بهتر هر یک از موارد بالا بهتر است از Samsung Wireless Audio Multiroom استفاده نمایید.

در کل باید گفت برای تجربه دل انگیز با Multiroom Link و استفاده از سرورهای اینترنتی وجود موارد زیر ضروری است:

1- اتصال Wi-Fi

2- Multiroom Link در تلویزیون سامسونگ قابل استفاده است.

3- در دسترس بودن Multiroom Link بسته به منطقه و مدل محصول شما ممکن است متفاوت باشد.

نحوه استفاده از اپلیکیشن Multiroom Link

در این قسمت مراحل فعال کردن اپلیکیشن Multiroom Link

1- بلندگو مورد نظر خود را به سوکت برق وصل کنید.

2- برنامه Samsung Multiroom را در تلفن هوشمند خود باز کنید.

3- NEW SETUP را بزنید.

قابلیت Multiroom Link

4- بلندگو مورد نظر برای اتصال را انتخاب کنید.

قابلیت Multiroom Link

5- دقت کنید که بلندگو به شبکه Wi-Fi شما وصل شده و در محدوده آن باشد، سپس YES را بزنید.

قابلیت Multiroom Link

6- پس از یافتن بلندگوی شما، به طور خودکار به شبکه Wi Fi شما متصل می شود. اگر Wi Fi از رمز عبور محافظت می شود، در صورت درخواست از رمز عبور خود وارد کنید.

7- Connect را بزنید.

قابلیت Multiroom Link

8-برای پایان دادن به بلندگو، بر روی NOضربه بزنید

قابلیت Multiroom Link

نحوه اضافه کردن اسپیکر به Multiroom Link

1- بلندگو مورد نظر خود را به سوکت برق وصل کنید.

2- برنامه Samsung Multiroom را در تلفن هوشمند خود باز کنید.

3- منو را باز کنید همانند تصویر زیر قسمتی که با سه خط افقی در گوشه سمت چپ قرار گرفته است را بزنید.

قابلیت Multiroom Link

4- تب More را بزنید.

قابلیت Multiroom Link

5-سپس Add New Speakerبزنید

قابلیت Multiroom Link

6- اسپیکر خود را انتخاب کنید

قابلیت Multiroom Link

7- بررسی کنید که بلندگو به شبکه Wi-Fi شما وصل شده باشد و سپس YES را بزنید.

قابلیت Multiroom Link

8- هنگامی که بلندگوی شما پیدا شد، می تواند به طور خودکار به اتصال Wi-Fi مورد استفاده سایر بلندگوهایتان متصل شود. حالا برای تأیید YES را بزنید.

اگر در مورد قابلیت Multiroom Link سوال یا نظری دارید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.