پرفروش ترین تلویزیون های ال جی 2022

پرفروش ترین تلویزیون ال جی

هر ساله تعدادی از تلویزیون‌های عرضه شده به بازار با توجه به کیفیت، امکانات و قیمت‌شان نسبت به بقیه مدل‌ها طرافداران بیشتری پیدا می‌کنند و به تبع، فروش بیشتری هم خواهند داشت. ما در این مطلب از سلام‌ بابا، پرفروش ترین تلویزیون های ال جی را به شما معرفی می‌کنیم تا انتخاب بهتر و سریع‌تری داشته باشید. و در آخر هم همه تلویزیون‌های ال جی موجود در بازار را برای شما لیست کردیم تا اگر مدل دیگری مدنظرتان بود بتوانید به راحتی انتخاب کنید. پس اگر قصد خرید تلویزیون جدید را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

در ابتدا به اختصار تعدادی از حروفی را که در تلویزیون های ال جی به کار می رود توضیح دادیم که امیدواریم برای شما مفید باشد. به عنوان مثال :

تشریح مدل تلویزیون های ال جی

1- سایز تلویزیون است که در این مثال سایز 55 اینچ است.

2- نشانگر کیفیت تلویزیون است که اگر U باشد یعنی کیفیت آن Ultra HD یا (4K) است و اگر L باشد یعنی کیفیت آن فول‌اچ‌دی (1080P) است که در این مثال کیفیت تلویزیون 4K است.

3- نشانگر سال ساخت تلویزیون می‌باشد : F و X یعنی ساخت 2015 است. W و H یعنی در سال 2016 ساخته شده است. J یعنی ساخت سال 2017 ، حرف K یعنی ساخت سال 2018 ، حرف M به معنی ساخت سال 2019 و حرف N نیز به معنی ساخت سال 2020 می‌باشد.

4- نشانگر سری ساخت تلویزیون است. هر چه سری تلویزیون بالاتر باشد امکانات تلویزیون هم بالاتر است، برای مثال تلویزیون‌های سری 5، تلویزیون‌هایی کاملاً معمولی هستند. اما تلویزیون‌های سری 8، تلویزیون‌های هوشمند با امکانات کامل هستند. در مثال بالا یعنی سری 8 است.

5- نشانگر چیز خاصی نیست و فقط مدل تلویزیون را نشان می‌دهد.

6- نشانگر گیرنده است. مدل‌هایی که V (در برخی مدل‌ها هم D و U هم هستند) دارند دارای گیرنده‌ی DVB-S هستند و T هم یعنی تلویزیون دارای گیرنده‌ی دیجیتال است که در مدل بالا تلویزیون دارای گیرنده DVB-S است.

لیست به ترتیب از پرفروش ترین ها به کم فروش ترین‌ ها است

تلویزیون ال جی C2

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 40 وات 120 هرتز
OLED / پنل WRGB 3×USB
 سیستم عامل WebOS  4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

C2 مدل به روز رسانی شده تلویزیون C1 در سال 2021 است که در 2022 برای اولین بار رونمایی شد. این تلویزیون با تغییرات بسیار فراوانی نسبت به سال 2021 دوباره به یکی از پرچم‌داران شرکت ال جی در همان سال تبدیل شده است. ال جی در این تلویزیون از سایزهای بسیار مطلوب و بسیار متفاوتی نسبت به سال گذشته استفاده کرده و ابعاد آن نیز دستخوش تغیراتی بوده و این یکی از تغیرات اساسی در آن است. یکی از مهم‌ترین تغیرات در این تلویزیون نسبت به مدل قبلی شرکت ال جی استفاده از پنل WRGB بوده ، در این نوع پنل‌ها هم زاویه دید یه شکل بسیار عالی ارتقا یافته است و هم با استفاده از فناوری اولد نسبت کنتراست نیز در بالاترین سطح قرار دارد. ال جی در این محصول از بالاترین سطح تکنولوژِی در ساخت تلویزیون استفاده کرده، این فناوری‌های شامل جدیدترین تکنولوژِی‌ها برای ارائه بهتر تصاویر کنسول‌های بازی است. 

HDMI2.1 از تکنولوژِی‌های فوق‌العاده‌ای است که امکان ارسال تصاویر 120 هرتز را به راحتی برای کاربر فراهم می‌کند و کیفیت بی‌نظیری را با جزئیات بسیار بالایی برای کاربر به نمایش می‌گذارد. همچنین این تلویزیون از محصولاتی است که می‌تواند به عنوان یک مانیتور برای کامپیوتر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد. گذشته از این با وجود قابلیت‌هایی هم چون نرخ‌نوسازی متغیر در هنگام پخش هر صحنه‌ای شما بالاترین حد از کیفیت تصویر را بیننده هستید. همچنین ال جی در C2 از توان صوتی مطلوبی با قدرت 40 وات صدا پشتیبانی کرده که در نوع خودش بی‌نظیر است. همچنین درگاه‌ها و رابط‌های متنوعی نیز مانند مدل گذشته آن یعنی C1 در C2 نیز وجود دارد و ارتباط و اتصال تلویزیون را با سایر دستگاه‌ها راحت‌تر کرده است. 

تلویزیون ال جی QNED80

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 40 وات 120 هرتز
QNED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل WebOS  4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

تلویزیون QNED80 از تلویزیون‌های بسیار عالی شرکت ال جی بوده که در سال 2022 ارائه شده است. ال جی در این تلویزیون کیفیت تصویر 4K را در عالی‌ترین سطح بر روی آن به کار گرفته که می‌تواند با استفاده از فناوری‌های موجود تصاویر بی‌نظیری را از این کیفیت تصویر ارائه دهد. یکی از تکنولوژی‌های موئثر در ارائه کیفیت تصاویر در این تلویزیون Edge LED است که نور پس زمینه تلویزیون را بر روی صفحه آن ساطع می‌کند. اما نور پس زمینه در این تلویزیون نیز با استفاده از فناوری HDR10 Pro به بهترین شکل کنترل می‌شود به صورتی که مطابق با میزان نور محیط تلویزیون را سازگار می‌کند و روشنایی آن را در بهترین حالت موجود به صورت کاملا هوشمند قرار می‌دهد. ال جی برای این تلویزیون از درگاه های ارتباطی بسیاری پشتیبانی کرده است که یکی از آن ها HDMI2.1 بوده که با استفاده از طریق اتصال تلویزیون از آن شما بالاترین نرخ نوسازی موجود یعنی 120 هرتز را تجربه می‌کنید که با استفاده از آن شما می‌توانید جزئی‌ترین قسمت های یک فیلم یا یک گیم پلی را هم در بالاترین حد تجربه کنید. این قابیلت تمام صحنه‌های سریع را که جزئیات در آن‌ها کمتر دیده می‌شود را به شکل بسیار مطلوبی نمایش می‌دهد.

همچنین ال جی در این تلویزیون از پردازنده تصویر قدرتمند α7 Gen5 AI Processor 4K بهره گرفته که می‌تواند در راه اندازی برنامه‌های سیستم عامل و تلویزیون بسیار موئثر باشد. این پردازنده در بالابردن کیفیت تصاویر کم کیفیت و ارتقای آن‌ها از نظر کیفیتی نیز می‌تواند عملکرد قابل توجهی ارائه کند، و آن‌ها را با جزئیات بیشتری به شما نمایش دهد. این عملکرد می‌تواند برای تصاویر قدیمی بسیار عالی باشد و آن‌ها را با کیفیت بسیار بالاتری برای شما نمایش دهد.

 تلویزیون ال جی NANO86 2021

تلویزیون ال جی NANO86-2021

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 40 وات 120 هرتز
LED / پنل IPS 3×USB
 سیستم عامل webOS 4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی/کره

NANO86 از تلویزیون‌هایی است که در دو سال 2020 و 2021 ارائه شده است که نسخه جدید آن دارای امکانات و قابلیت‌های بیشتر نسبت به نسخه قبلی است. ال جی در این تلویزیون از کیفیت تصویر بالای 4K پشتیبانی کرده که می‌تواند تصاویر را با جزئیات بالایی نمایش دهد و بیننده را مجذوب خودش سازد. همچنین ال جی با استفاده از فناوری نانوسل در این تلویزیون وضوح تصویر را به حداکثر رسانده است و دیدن رنگ‌ها بسیار جذاب‌تر شده اند. چون که نانوسل امکانی را ایجاد می‌کند تا پیکسل‌ها در نمایش و ارائه تصاویر به صورت مستقل عمل کنند. همچنین در این تلویزیون از صدایی با قدرت 40 وات پشتیبانی کرده که یکی از نقات قوت این تلویزیون به حساب می‌آید.

در نظر داشته باشید ال جی در این تلویزیون از پردازنده تصویر α7 Gen4 AI 4K استفاده کرده که عملکرد بسیار سریعی در پردازش تصاویر را از خودش ارائه می‌دهد. این پردازنده همچنین می‌تواند سرعت عملکرد سیستم عامل موجود را به شکل فوق‌العاده‌ای ارتقا دهد تا کاربر از اجرای برنامه‌های مورد نظرش لذت ببرد. گذشته از این‌ها ال جی در این تلویزیون از فناوری‌هایی استفاده کرده که آن را برای اجرای گیم بسیار مناسب کرده است. این قابلیت‌ها شامل VRR و درگاه HDMI2.1 استفاده کرده که باعث از بین رفتن لرزش تصاویر سریع و بالا رفتن وضوح در تصویر شده است.                         

تلویزیون ال جی UQ8000

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

مدل UQ8000 یکی میان‌رده‌های ال جی در سال 2022 بوده که توسط این کمپانی معرفی شده است. این تلویزیون از کیفیت ساخت بسیار مقبولی برخوردار است و دارای امکانات بسیار مطلوب و در خور شأنی بوده که می تواند به خوبی پاسخگو نیاز کاربر باشد. این تلویزیون از بالاترین سطح سیستم عامل‌های webOS برخوردار است که می‌تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. این سیستم عامل به واسطه پردازنده چهار هسته‌ای α5 Gen5 AI 4K نسل پنجمی ال جی که عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد به راحتی برنامه‌ها را پردازش و اجرا کند. همچنین می‌تواند به راحتی لگ موجود در اجرا و تأخیر آن را به حداقل ممکن برساند تا شما از اجرای برنامه‌های سیستم عامل لذت ببرید. گذشته از این ال جی با استفاده از صفحه نمایش LED و قرار دادن پنلی از نوع IPS بر روی آن امکان نمایش گروهی را برای شما بسیار لذت بخش‌تر کرده چون پنل IPS موجود زاویه دید گسترده‌تری بر روی آن بخشیده است.

این در حالی است که نسبت کنتراست در آن تا حدودی ضیف‌تر و ممکن است در محیط‌های تاریک روشنایی تلویزیون نرمال نباشد و تصاویر دلچسپ و آن گونه که می‌خواهید ارائه نشود. کیفیت تصویر نیز در این تلویزیون 4K است و رزولوشن در آن نیز در آن 3840×2160 پیکسل است که چیزی بیشتر از هشت میلیون پیکسل است و این حجم از تراکم یقینا تصاویر را با جزئیات بالایی نشان می‌دهد. صدا نیز از دو کانال صوتی 10 واتی در توان 20 وات صدا ارائه می‌شود.

تلویزیون ال جی UP8000

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل VA 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت مصر

UP8000 از تلویزیون‌های متوسط شرکت بوده، که از امکانات و قابلیت‌های محدودی نسبت به سایر مدل‌های بالا رده برخوردار است. یکی از ویژگی‌های خوب این نمایشگر اجرایی کردن کیفیت تصویر 4K در این تلویزیون به بهترین شکل ممکن است که نرخ نوسازی در تصویر را با سرعت ۶۰ هرتز اجرا می‌کند. گذشته از این ال جی از قدرت صدای نسبتا مطلوبی استفاده کرده، که می‌تواند محیط را به خوبی پوشش دهد، در حالی که در هنگام نزدیک‌ بودن به نمایشگر، با توجه به تکنولوژی‌هایی مانند دالبی دیجیتال پلاس صدا بسیار شفاف و رسا بدون نویز پخش می‌شود.

از ویژگی‌های دیگری که موجب بالا رفتن کیفیت تصویر و دیدن جزئیات بیشتر شده، وجود پردازنده 4 هسته‌ای سری Quad Core 4K است که به خوبی سرعت تصویر را افزایش داده، به گونه‌‌ای که بر روی همه قسمت‌های تلویزیون از جمله سیستم عامل تأثیر می‌گذارد. یعنی در هنگام اجرای برنامه‌ها و بازی‌ها با وجود این پردازنده کمترین کندی و هنگ کردن را در اجرا احساس می‌کنید.

تلویزیون ال جی NANO80 2022

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

NANO80 تلویزیونی بود که در دو سال قبل از 2022 برای اولین بار توسط کمپانی بزرگ ال جی از آن رو نمایی شد. این تلویزیون در سال‌های گذشته نیز ارائه همیشه از میان‌رده‌های خوب این کمپانی بوده است، که هر ساله نمونه‌های جدیدتری با آبدیت‌های بهتری روانه بازار می‌کنند و یقینا کاربر پسندتر از گذشته در بازارهای جهانی معرفی شده است. در NANO80 نسخه 2022 که از تلویزیون‌هایی با صفحه نمایش نانوسل است و نسبت به سال قبل در آن شاهد تغیرات چشم‌‍گیری بوده‌ایم. یکی از تغیرات مهم که ال جی در این تلویزیون ایجاد کرده است تغیر پردازنده در آن بوده و ارتقای پردازنده از Quad Core به α5 Gen5 نسل پنجم است که در نوع خودش می‌تواند برای سیستم عامل webOS در این تلویزیون بی‌نظیر باشد. گذشته از این‌ها در این تلویزیون نسخه سیستم عامل نیز مطابق روز تغیر کرده و دسترسی به برنامه‌ها بسیار راحت شده است جدای از آن حجم رابط کاربری نیز کاهش یافته و همین مورد موجب افزایش سرعت در آن نیز شده است.

گذشته از این‌ها امکانات جدیدی نظیر Local Contrast نیز اضافه شده که موجب می‌شود تا نور پس زمینه و نسبت کنتراست تصویر در بهترین حالت ممکن نمایش داده شود. همچنین در راستای بهتر کردن کیفیت تصویر در این تلویزیون از فناوری Noise Reduction استفاده کرده که می‌تواند نویز موجود در تصویر را به کمترین حد برساند تا شما امکان دیدن تصاویر 4K را در بالاترین حد داشته باشید. گذشته از این‌ها ال جی در این تلویزیون برای نمایش رنگ‌های بیشتر از فناوری Billion Rich Colors استفاده کرده که امکان نمایش بیشتر از یک میلیارد رنگ را برای کاربر فراهم ساخته است.

تلویزیون ال جی NANO82

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

NANO82 تلویزیونی بود که در دو سال قبل از 2022 برای اولین بار توسط کمپانی بزرگ ال جی از آن رو نمایی شد. این تلویزیون در سال‌های گذشته نیز ارائه همیشه از میان‌رده‌های خوب این کمپانی بوده است، که هر ساله نمونه‌های جدیدتری با آبدیت‌های بهتری روانه بازار می‌کنند و یقینا کاربر پسندتر از گذشته در بازارهای جهانی معرفی شده است. در NANO82 نسخه 2022 که از تلویزیون‌هایی با صفحه نمایش نانوسل است و نسبت به سال قبل در آن شاهد تغیرات چشم‌‍گیری بوده‌ایم. یکی از تغیرات مهم که ال جی در این تلویزیون ایجاد کرده است تغیر پردازنده در آن بوده و ارتقای پردازنده از Quad Core به α5 Gen5 نسل پنجم است که در نوع خودش می‌تواند برای سیستم عامل webOS در این تلویزیون بی‌نظیر باشد. گذشته از این‌ها در این تلویزیون نسخه سیستم عامل نیز مطابق روز تغیر کرده و دسترسی به برنامه‌ها بسیار راحت شده است جدای از آن حجم رابط کاربری نیز کاهش یافته و همین مورد موجب افزایش سرعت در آن نیز شده است.

گذشته از این‌ها امکانات جدیدی نظیر Local Contrast نیز اضافه شده که موجب می‌شود تا نور پس زمینه و نسبت کنتراست تصویر در بهترین حالت ممکن نمایش داده شود. همچنین در راستای بهتر کردن کیفیت تصویر در این تلویزیون از فناوری Noise Reduction استفاده کرده که می‌تواند نویز موجود در تصویر را به کمترین حد برساند تا شما امکان دیدن تصاویر 4K را در بالاترین حد داشته باشید. گذشته از این‌ها ال جی در این تلویزیون برای نمایش رنگ‌های بیشتر از فناوری Billion Rich Colors استفاده کرده که امکان نمایش بیشتر از یک میلیارد رنگ را برای کاربر فراهم ساخته است.

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 20 وات 120 هرتز
LED / پنل IPS 3×USB
 سیستم عامل webOS 4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

 تلویزیون ال جی C1 

video
play-sharp-fill
ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 40 وات 120 هرتز
OLED / پنل WRGB 3×USB
 سیستم عامل webOS  4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

تلویزیون ال جی C1 که در سال ۲۰۲۱ تولید شده و با توجه به کیفیت تصویر و امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، به جرئت می‌توان گفت بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ موجود در بازار ایران است. اولد C1 دارای پردازشگر α9 Gen4 بوده که محتواهای مختلف را به خوبی تجزیه و تحلیل می‌کند و در نهایت تصاویری بی‌نظیر را نمایش می‌دهد. علاوه بر این از فرمت‌های استاندارد تصویر Dolby Vision IQ ،HLG و HDR10 Pro پشتیبانی می‌کند که در بهتر شدن کیفیت تصاویر تأثیر به سزایی دارند. تلویزیون C1 به لطف کنتراست برجسته و یکنواختی سطح مشکی کامل، این امکان را برای تماشاگر فراهم می‌کند تا در محیط‌های تاریک نیز برنامه‌های تلویزیونی مختلف را با وضوح فوق‌العاده ببیند. همچنین از زاویه دید گسترده‌ای برخوردار بوده و در صورت قرار گرفتن در زاویه‌های مختلف از کیفیت تصاویر کاسته نمی‌شود.

تلویزیون اولد C1 محتواهای HDR را با بهترین کیفیت به نمایش می‌گذارد و به کمک تکنولوژی AI Picture Pro کیفیت تصاویر را واقعی‌تر و زنده نشان می‌دهد. این تلویزیون مجهز به سیستم صوتی ۲.۲ کاناله با توان ۴۰ وات است که همراه با تکنولوژی‌های AC4 ،Dolby Digital ،Dolby Digital Plus و Dolby Atmos صدایی فراگیر و فوق‌العاده را رائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مدل جدید پیشنهاد می‌کنیم به بررسی تخصصی تلویزیون ال جی C1 مراجعه فرمایید.

تلویزیون ال جی QNED90

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 40 وات 120 هرتز
QNED / پنل IPS 3×USB
 سیستم عامل WebOS  4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

QNED90 تلویزیون دیگر از شرکت ال جی است که در سال 2021 عرضه شد این محصول دارای امکانات بسیار عالی و کیفیت مطلوب و در خور شأن کاربر را دارد گذشته از آن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. ال جی در این تلویزیون از صفحه نمایش QNED استفاده کرده است که با فناوری Direct Full Array Mini LED پشتیبانی می‌شود و شما با استفاده از آن می‌توانید به راحتی جزئیات تصویر را در بالاترین کیفیت با طیف وسیعی از رنگ‌ها بیننده باشید. همچنین در این تلویزیون ال جی از نسخه ششم سیستم عامل WebOS پشتیبانی شده می‌تواند برای کاربر بسیار سرگرم کننده و عالی باشد. ال جی در این تلویزیون از پنل IPS استفاده کرده است که مکملی برای فناوری Direct Full Array Mini LED و در کنار آن هم زاویه دید نسبتا مطلوبی به تلویزیون بشیده و هم نسبت کنتراست به میزان مناسبی بالا است.

گذشته از این‌ها ال جی در این تلویزیون از طراحی فوق‌العاده زیبا استفاده کرده و برای آن قابی باریک با ضخامت 3.1 سانتیمتر استفاده کرده که می‌تواند به راحتی آن را بر روی دیوار نصب نمود. همچنین این تلویزیون دارای درگاه‌های ارتباطی بسیار متنوعی است که می‌تواند اتصال سایر دستگاه‌ها را با آن ساده کند. در میان این درگاه‌ها HDMI 2.1 نیز به خوبی به چشم می‌خورد که می‌توانند سرعت رفرش‌ریت 120 هرتز را در کیفیت تصویر 4K برای کاربر اجرا کند. همچنین قابلیت‌هایی مانند VRR نیز برای اجرای بهتر در بهترین حالت نیز در این تلویزیون وجود دارد که می‌تواند برای گیمرها بسیار کاربردی باشد.

تلویزیون ال جی NANO84

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

NANO84 از تلویزیون‌های محبوب سری نانوسل است که در بازار جایگاه ویژه‌ای را در اختیار دارند. به گونه‌ای که هر سال نسل جدیدی از آن‌ها به بازار عرضه شده و در سال 2022 نیز نمونه دیگری از آن‌ها در مدل NANO84 ارائه شده است. ال جی در این تلویزیون‌ها از صفحه نمایش نانوسل پشتیبانی می‌کند این صفحه نمایش‌ها رنگ‌ها را به شکل کاملا دقیق و بدون افت با جزئیات کاملی نمایش می‌دهند و مانند تلویزیون‌های دیگر در هنگام پخش رنگ‌های ترکیبی به هیچ عنوان آن‌ها را ترکیبی و از هم پاشیده و در هم نمایش نمی‌دهند، و معمولا بیشتر از یک میلیارد رنگ را به خوبی می‌توانند پردازش کنند. همچنین ال جی در این تلویزیون از پردازنده تصویر قدرتمند α5 Gen5 AI پشتیبانی کرده است. این پردازنده می‌تواند با کمک سیستم عامل موجود سرعت اجرایی برنامه‌های موجود در تلویزیون را در سطح بالایی قرار دهد و شما در کسری از ثانیه با استفاده از آن برنامه مورد علاقه خود را به اجرا در آورید. 

همچنین در نظر داشته باشید ال جی برای کیفیت تصویر 4K در این تلویزیون از نرخ نوسازی مطلوب 60 هرتز استفاده کرده است. این میزان برای نمایش خانگی در کیفیت تصویر 4K می تواند قابل قبول باشد. در کنار این‌ها ال جی از برنامه‌ای کاملا هوشمند به نام Mobile Connectivity برای اتصال تلفن همراه و نمایش محتویات آن بر روی تلویزیون استفاده کرده است. این برنامه می‌تواند هم برای تلفن‌هایی با سیستم عامل iOS و هم Android مورد استفاده قرار بگیرد. 

 تلویزیون ال جی NANO75

تلویزیون ال جی NANO75

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت مصر

NANO75 از تلویزیون‌های جدید شرکت ال جی است که در آن از کیفیت تصویر 4K برای نمایش خانگی به شکل مطلوبی استفاده شده، این تلویزیون از سری محصولات NanoCell شرکت ال جی است که در در هنگام اجرای کنسول‌های بازی دارای نرخ نوسازی فوق‌العاده ۱۰.۱ میلی ثانیه است. در نظر داشته باشید در این تلویزیون از نسخه ۶ سیستم عامل webOS استفاده شده که بسیار روان‌تر و کاربردی‌تر از نسخه قدیمی آن است. گذشته از آن در این تلویزیون مانند همه نمایشگرهای نانوسل از پنل IPS استفاده شده که دارای زاویه دید مناسبی بوده اما شاید نسبت کنتراست آن چنگی به دل نزند.

همچنین شرکت کره‌ای ال جی در این تلویزیون با بهره گرفتن از پردازنده تصویر α7 Gen4 AI 4K تصاویر دریافتی را در بالاترین کیفیت با رزولوشن ۳۸۴۰X۲۱۶۰ ییکسل ارائه می‌دهد. همچنین ال جی در این تلویزیون از نسخه جدید سیستم عامل WebOS بهره می‌گیرد این سیستم عامل دارای کارکرد بسیار آسان کارکرد راحتی است و شما می‌توانید به خوبی از آن استفاده کنید. گذشته از این ال جی برای بالا بردن نسبت کنتراست تصویر از قابلیت DR Dynamic Tone Mapping استفاده کرده است.

تلویزیون ال جی CS

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 40 وات 120 هرتز
OLED / پنل WRGB 3×USB
 سیستم عامل WebOS  4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

CS از مجموعه تلویزیون‌های پرجم دار کمپانی بزرگ ال جی است که در سال 2022 به بازارهای جهانی عرضه شد. نمونه دیگر این تلویزیون نیز در سال 2020 به نام مدل CX به بازار عرضه گردید که در مدل جدیدتر یعنی CS شاهد تغیرات بسیار زیادی هستیم. این تغیرات شامل نسخه سیستم عامل و پردازنده می‌شود. در تلویزیون CS ال جی از پردازنده α9 نسل پنج استفاده کرده است این در حالی بوده که در مدل گذشته آن از پردازنده α9 نسل سومی پشتیبانی کرده که در این پردازنده جدید نسل پنجمی α9 سرعت عمل کرد در اجرا تا حدودی افزایش داشته است و دیدن تصاویر سریع مانند بازی‌های ویدیویی و صحنه‌های اکشن در تلویزیون CS با وجود این پردازنده شکل بهتری به خود گرفته‌اند و روان‌تر با جزئیات بیشتری بر روی صفحه می‌آیند. همچنین این پردازنده نیز می‌تواند در اجرای برنامه‌های سیستم عامل آن بسیار موئثر واقع شود و تأخیر در آن را به حداقل ممکن برساند. جدا از این‌ها سیستم عامل نسل جدید آن نیز می‌تواند برنامه‌های وسیع‌تر و بازی‌های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد تا شما اوقات فراغت بسیار لذت بخشی را در کنار آن سپری کنید.

همچنین این تلویزیون از نظر طراحی نیز دارای زیبایی بی‌نظیری است که نظر هر کاربری را هنگام خرید به خودش جلب می‌کند. این تلویزیون دارای استایل بسیار باریکی است که در زیر آن از پایه‌ای بزرگ از جنس استیل مقاوم استفاده شده که ظاهر استثنائی به آن بخشیده و می‌تواند منزل شما را آراسته‌تر از همیشه نمایش دهد. همچنین ال جی در این تلویزیون از تمام ویژگی‌های یک مانیتور در آن استفاده کرده و می‌تواند به عنوان یک مانیتور نیز از آن برای کامپیوتر خانگی خود استفاده کنید. گذشته از این ال جی از تمام قابلیت‌های مخصوص برای پخش کنسول‌های نسل جدید پشتیبانی به عمل آورده؛ این قابلیت‌ها شامل نرخ نوسازی متغیر و و درگاه‌های HDMI2.1 و رفرش‌ریت 120 هرتزی می‌شوند که گیم ویدیو‌ها را در بهترین حالت نشان می‌دهد.

 تلویزیون ال جی NANO90 2021

تلویزیون ال جی NANO90-2021

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 40 وات 120 هرتز
LED / پنل IPS 3×USB
 سیستم عامل webOS 4×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت کره

تلویزیون ال جی NANO90 در بازار دارای دو نسخه ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بوده که مدل جدیدتر آن دارای سیستم عامل به‌روزتر و ظاهر بهتری نسبت به نسخه قبلی است. NANO90 دارای دو پایه در طرفین بوده که می‌‌تواند در برابر تکان‌دادن یا ضربه مقاومت بهتری از خود نشان دهد؛ این تلویزیون نانوسل دارای پنل IPS بوده به همین دلیل از زاویه دید گسترده و تأخیر در ورودی پایین بهره می‌برد که برای منازلی با پذیرایی بزرگ مناسب خواهد بود. پشتیبانی از قابلیت‌های مختلف NANO90 را به یکی از مدل‌هایی مبدل کرده که برای استفاده در زمینه‌های مختلف نظیر تماشای فیلم، گیمینگ و برنامه‌های تلویزیونی مناسب خواهد بود.

پردازشگر نسل چهارمی α7 به کمک الگوریتم‌ها، هوش مصنوعی و کنترل جادویی می‌تواند قابلیت‌های شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد؛ به طور مثال بسته به موقعیت مکانی شما و جایی که ریموت در دستان شما قرار دارد، صدا و تصویر بهینه سازی شده تا کاربر از محتواهای ویدیویی تجربه بهتری را کسب کند. سیستم عامل webOS در این تلویزیون ۲۰۲۱ تا حدی ارتقا یافته و از رابط کاربری راحت‌تری برخوردار است. بدون شک NANO90 یکی از بهترین تلویزیون‌های ال جی بوده که بسته به قیمت آن، از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

تلویزیون ال جی NANO79

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2022
صدا 20 وات 60 هرتز
LED / پنل IPS 2×USB
 سیستم عامل webOS 3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

یکی دیگر از محصولات ال جی در سال 2022 NANO79 است که یک محصول مطلوب با امکانات مقبول به حساب می آید. تلویزیون‌های سری نانوسل به صورت عمده از میان رده های بازار هستند که برای یک بار دیگر نیز در سال 2022 عرضه شدند، این مدل های جدید مدل‌هایی ارتقا یافته در بازارهای جهانی هستند و سال به سال ال جی با پیشرفت‌های بیشتری آن‌ها را روانه بازارهای جهانی می‌کند. اما NANO79 از تلویزیون‌هایی است که نمونه مشابه آن در گذشته نیز در دیده شده بود که اکنون بعد از گذشت دو سال این مدل با پیشرفت‌های چشم گیری دوباره در بازار حضور یافته و یقینا یکی از تلویزیون‌های خوش فروش این کمپانی خواد بود. ال جی در این تلویزیون از صفحه نمایش LED با کیفیت تصویر 4K استفاده کرده است.

گذشته از این ال جی بر روی این تلویزیون صفحه نمایش آن از پنل تصویر IPS بهره گرفته است که هم مقاومت بیشتری و هم این که زاویه دید بهتری به آن می‌بخشد و این می‌تواند برای نمایش‌های گروهی بسیار بهتر باشد. همچنین ال جی برای اتصال این تلویزیون به سایر دستگاه‌ها از از درگاه‌های متعددی پشتیبانی کرده است که شامل درگاه‌های HDMI و خروجی صدای اوپتیکال و درگاه‌های USB می‌شود. گذشته از این ال جی به طراحی در این تلویزیون اهمیت بسیاری داده است و به جرات می‌توان گفت از ظاهری بسیار شیک برخوردار است. ال جی در این تلویزیون از بدنه‌ای باریک و پایه‌ای نیم دایره در وسط استفاده کرده که می‌تواند بر روی انواع سطوح قرار بگیرد.

تلویزیون ال جی A1

تلویزیون ال جی A1

ویژگی های کلیدی
کیفیت 4K  2021
صدا 20 وات 60 هرتز
OLED / پنل WRGB 2×USB
 سیستم عامل webOS  3×HDMI
گیرنده داخلی و خارجی ساخت اندونزی

A1 ال جی از تلویزیون‌های بسیار خوبی است که در سال ۲۰۲۱ تولید و در بازارهای جهانی عرضه شد. شرکت ال جی در این تلویزیون از امکانات و قابلیت‌های مناسب در حد قیمت تعیین شده آن استفاده کرده است. این امکانات شامل پنل بسیار عالی WRGB بوده که هم زاویه دید بسیار مناسبی را در هنگام پخش در اختیار کاربر قرار می‌دهد و هم این که این پنل دارای نسبت کنتراست بسیار بالایی برای محیط‌های بسیار تاریک و محیط‌هایی با تابش نور بالا است. گذشته از این ال جی با استفاده از صفحه‌ی نمایش اولد در این تلویزیون کیفت تصویر را در آن به حد بسیار بالایی رسانده، چون در صفحه‌ی نمایش‌های اولد پیکسل‌ها به صورت مستقل عمل می‌کنند و نور کافی را همیشه در محیط ارائه می‌دهند. 

در کنار همه این‌ها این تلویزیون می‌تواند عمل کرد فوق‌العاده‌ای را در هنگام اجرا و پخش برنامه‌ها نشان دهد چون ال جی در سرعت نرخ‌نوسازی در ۶۰ هرتز را برای این تلویزیون در حد عالی ۱۰.۱ میلی ثانیه ارائه داده است که می‌تواند صحنه‌های خشن و اکشن را در بهترین حالت برای کاربر ارائه دهد. البته در نظر داشته باشد در این تلویزیون ویژگی‌هایی مانند نرخ‌نوسازی متغیر ( VRR ) و HDMI 2.1 وجود ندارد؛ که اگر این قابلیت‌ها در آن وجود داشت می‌توانست نمره این نمایشگر را نسبت به سایر مدل‌های ال جی بسیار بالاتر ببرد. همچنین این تلویزیون دارای استایل بسیار باریک ۴.۸ سانتی‌متر بوده که می‌تواند در سایزهای بزرگتر جذابیت فوق‌العاده‌ای به منزل شما ببخشد.

دیگران خوانده اند:
152 نظرات
 1. مهندس می گوید

  سلام، من ۱۰ سال پیش تلویزیون sl3282 سمارت صنام خریدم و کیفیت تصویرش یکنواخت و بسیار عالی بود مخصوصا فول اچ دیش و اون زمان یادم میگفتن از سامسونگ هم بهتره که خریدم و عالی بود تا اینکه خراب شد پارسال یدونه ۵۰ tcl هوشمند پایه فلزی و یدونه هم ۳۲ اینچ 3000i خریدم در هر دو تصویر کناره ها در رنگ سفید سایه داره و پرسیدم گفتن بک لایت و کلا کیفیت تصویر جالب نیست و با کلی تنظیمات نور و … کلا نورش یا کمه یا زیاده چشم آزار میده سوال من اینه اون تلویزیون سمارت صنام ips بوده؟ اینا vr هستن اینجوری هستن؟ الان بخوایم شبیه اون کیفیت صنام پیدا کنیم تو بازار هست چه مدلی؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   در مورد پنل تلویزیون قبلی‌تون نمیشه اظهار نظر خاصی کرد ولی این سایه‌ها بیشتر در تلویزیون‌های دارای پنل IPS دبده خواهد شد؛ تلویزیون‌های دارای پنل VA از نسبت کنتراست و یکنواختی مشکی بهتری نسبت به پنل‌های IPS برخوردار هستند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی توصیه می‌کنم حتما نیم نگاهی به مطلب مقایسه پنل VA و IPS داشته باشید.

 2. Ali می گوید

  سلام وعرض ادب :یکدستگاه تلویزیون LGمدلUH850V دارم احساس میکنم رنگ آن طبیعی نیست و تاکنون هیچگونه تنظیماتی رو آن انجام ندادم چون تازه چند ماه دارم از آن استفاده میکنم لطفا راهنمایی فرمائید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود فراوان
   میتونید از مطلب زیر استفاده کنید دوست عزیز
   https://www.salambaba.blog/2549/tv-calibration/

 3. amir hosein می گوید

  سلام تلویزیون 55tu8000 برای ps4 مناسب است

  1. Agafardin می گوید

   بله

 4. مرتضی می گوید

  سلام من یک تلویزیون LG سایز 60 می خوام. شما کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   در یک مطلب جداگانه به این موضوع پرداخته‌ایم که لینک آن در پایان تقدیم شما می‌گردد؛ در کل مدل‌های عرضه شده در این سایز کمی محدود بوده ولی سؤال اینجاست که چرا این سایز مدنظر شماست؟ میتونید میزان بودجه‌ای که برای خرید اختصاص دادید بفرمایید تا مدل‌های بیشتری رو به شما معرفی کنم دوست عزیز
   https://www.salambaba.blog/5904/best-60-inch-tvs/

  2. Agafardin می گوید

   سایز ۶۰موجود نیست پنل استاندارد در از سال ۲۰۲۰ در سایزهای ۴۳ و ۵۰و ۵۵و ۵۸ و ۶۵ هس

 5. محمدابراهیم‌حبیبی می گوید

  لطفاً نحوه‌فعال‌شدن‌رسیورداخلی‌ماهواره‌سامسونگ‌مدلTu8300رابفرمایید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   لطفاً در این رابطه با یک نصاب مشورت کنید دوست عزیز

 6. Mohsan می گوید

  سلام من بین تلویزیون ال جی مدل 49um7490
  و 50un7340 موندم می گن که مدل 2019 کره هست و مدل دومی 2020 مصر آیا امکانات تلویزیون خیلی متفاوت هست ؟
  کدوم بهتره و ارزش خریدش بیشتره ؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   در یک مطلب جداگانه به این موضوع پرداخته ایم که جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید به مطلب”مقایسه تلویزیون ال جی um7340 و un7340” مراجعه کنید.
   پیروز وسربلند باشید

 7. مهدی می گوید

  با سلام من تلویزیون الجی مدل un7340 خریدم با اینکه تایمر رو از قسمت تنظیمات خاموش کردم ولی بعد چند ساعت هشدار میاد که بعد 5دقیقه تلویزون خاموش خواهد شد علتش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   خاموش شدن بعد از چند ساعت تلویزیون کاملاً عادی و جز برنامه های پیش فرض تلویزیون الجی هست.
   در حالتی صورت می گیرد که به مدت چند ساعت اصلا کانال تلویزیون رو عوض نکنیم و حتی صدای تلویزیون هم کم یا زیاد نکرده باشیم .
   به صورت پیش فرض برنامه webos تلویزیون رو خاموش می کند.
   ولی در کل سه عامل در این مورد دخیل می باشد:
   تایمر خواب
   حالت های صرفه جویی مثل eco mode و Auto Power
   سیستم عامل نیز گاهی دخیل بوده که با آپدیت ممکن است حل شود.

 8. امیرعلب می گوید

  سلام مدل uf7600lg دیدم میخام بخرم روکارتنش زده ۲۰۱۹ب نظرتون مشکوک نیس

 9. امید می گوید

  یک عدد تلویزیون باکیفیت ۴۹ چه الجی وسامسونگ فرق نداره فقط کیفیت بالا باشه لطفا راهنمایی کنید در رنج قیمت ۱۲۰۰۰۰۰۰ به پایین ممنون از شما

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به دو مطلب زیر مراجعه کنید؛
   بهترین تلویزیون تا ۱۰ میلیون
   بهترین تلویزیون تا ۱۵ میلیون
   پیروز و سربلند باشید.

 10. مازیار می گوید

  سلام من کل بازار رو امروز زیر و رو کردم سامسونگ Q70R ۵۵ اینچی رو پیدا نکردم چون گارانتی نداره فقط از بانه میارن که خطری هم هست. بهترین جایگزین غیز oled براش میدونید چیه؟
  ممنونم

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   این محصولات چون از طریق مبادی غیر رسمی وارد کشور می شوند در حالت عادی فاقد گارانتی های رسمی می باشند.
   ولی هستند فروشگاه هایی که این محصولات را با گارانتی ارائه می دهند.
   اگر به مطلب ” رده بندی تلویزیون ها در سال 2020-2019 ” مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که LED ها بعد از OLED و QLED ها قرار گرفته اند.
   مدل های X9500H ،NANO90 و SM9500 جزو بهترین گزینه ها برای شما هستند.
   پیروز و سربلند باشید.

 11. سينا می گوید

  سلام مى خوام يه تلوزيون ال جى ٤٩ اينچ تا ١٥ ميليون بخرم لطفا كمكم ميكنيد🙏

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر دوست گرامی
   بهترین مدلهای که تا این رنج قیمتی وجود دارند تلویزیون ال جی 49nano80
   و تلویزیون سامسونگ 50tu8000 است.
   هر از نظر کیفیت و امکانات برابر هستند.
   برای خرید میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.
   موفق باشید.

 12. ولیپور می گوید

  با سلام‌. شما از بین دو مدلsk8100وsm8100 مدل sm رو پیشنهاد میدین در حالیکه یکی از تفاوت‌های این دو مدل مشخصه سرعت رفرش تصویر است که در skبرابر ۲۰۰ هرتز و در smبرابر ۱۲۰ هرتز می باشد. به نظر شما این در کیفیت تصویر نمیتونه تاثیر بسزایی داشته باشه. چون من شنیدم مدل sk علاوه بر این به لطف پردازنده هوشمند a7 از کیفیت تصویر بهتری برخوردار است

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر دوست گرامی.
   باتوجه به بررسی های انجام شده تفاوت کیفیتی بین این دو مدل وجود ندارد.
   و با توجه به اینکه مدل اس کا قدیمی است و اگر در بازار موجود باشد احتمالا تعمیری و یا مشکل دار است پیشنهاد میکنم که مدل آس ام خریداری کنید.بزای خرید میتوانید از مشاوره همکاران ماهم کمک بگیرید.
   موفق باشید

 13. Peyman می گوید

  لطفاً یک یا دو مورد از بهترین ۵۵اینچهای منحنی را سامسونگ یا الجی بهم معرفی کنید تا حداکثر بیست و پنج میلیون تومان.سپاسگزارم

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی سلام بابا تماس بگیرید.
   موفق باشید

 14. میثم می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  بین مدل 49UN 7340 و 49UM 7340 کدوم بهتره بخریم
  ممنون

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   اغلب مشخصات هر دو مدل بسیار به هم نزدیک می باشد و تنها تفاوت آنها در سال تولید می باشد و حتی قیمت آنها نیز به هم نزدیک می باشد
   جهت مقایسه مشخصات هر دو محصول می تونید به دو لینک زیر مراجعه کنید و با “اضافه کردن آنها به مقایسه” هر دو محصول رو با هم مقایسه کنید و تفاوتاشون رو با هم بینید.
   https://www.salaambaba.com/SBP-4242/lg
   https://www.salaambaba.com/SBP-3595/lg

 15. علی می گوید

  سلام و خسته نباشید.میخواستم ببینم تلویزیون
  lg 49uf7600 چطور تلوزیونیه؟خوبه؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   این مدل قدیمی هست و مربوط به سال -2015-2016 می باشد و تلویزیون خوبی است
   موفق باشید

 16. علیرضا می گوید

  با سلام خدمت شما
  واقعا بابت سایت بی نظیرتون بهتون تبریک میگم
  ببخشید یه سوال داشتم
  میخواستم بپرسم مدل 55SJ85000GI-TA (LED LG) از همه نظر خوبه؟
  آیا بهتر از این مدل در سری ال ای دی های ال جی وجود داره؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   این مدل مونتاژ ایران هست که مدل واقعیش در ال جی sj850 می باشد و در کل تلویزیون خوبی هست اما اگر بتونید sm8100 یا sm8600 بخرید خیلی بهتر است.
   موفق باشید

 17. امین می گوید

  سلام، من چند وقت پیش تلویزیون الجی sm8100 رو خریدم، وقتی تلویزیون یه مدت روشن بمونه، قسمت پایینی جلوی تلویزیون ( قاب فلزی پایین) داغ میشه، تقریبا کل اون نوار پایین گرما پخش میشه و قسمت وسطش کمی دماش بالاتره، می خواستم بدونم این طبیعیه ؟ ممنون میشم جواب بدین، با تشکر

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   اگر زیادگرم کند خیر طبیعی نیست و باید به سرویس کار معتبر مراجعه نمایید
   موفق باشید

 18. اشکان می گوید

  سلام،ببخشید میشه راهنمایی کنید بهترین تلویزیون رسیور دار ال جی چه مدلی هست؟حدود ۵۶ اینچ اینا میخوام

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 19. امیر می گوید

  واسه کارشناس فروش با چه شماره ای تماس بگیرم
  ؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us
   موفق باشید

 20. امیر می گوید

  سلام
  تلویزیون 65 اینچ LG می خواستم ترجیحا رسیور هم داشته باشه
  پیشنهادتون چیه
  یه سوال دیگه
  تفاوت سری 7 و 8 چیه؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 21. علی می گوید

  سلام ال جی فور کی که فریمش سفید باشه معرفی کنید

 22. سامان می گوید

  سلام ب نظر شما nano80 بهتره یا 8100

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنند
   موفق باشید

 23. فرشاد می گوید

  سلام
  تفاوت ال جی um7340 و uk ۶۴۰۰ چیه؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/products-comparison?compare_product_list=2907%7C3595
   موفق باشید

 24. رضا می گوید

  با سلام. این مدل ال جی با کارتون قرمز ساخت کجاست؟
  49um73

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   کره هستند
   موفق باشید

 25. فرشاد می گوید

  سلام تلوزیون ۴۹اینچ ال جی مدل ۷۳۴۰ بهتره یا ۷۱۰۰؟کدومشون امکانات بیشتری داره؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   مقایسه ی بین دو برند درست نیست اما ru7100 بهتر است
   موفق باشید

 26. بهام می گوید

  سلام سری 8 الجی کدوم مدل میشه ؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   sm8100 و sm8600
   موفق باشید

 27. فرشته رضائی می گوید

  سلام ببخشید قصد خرید تلویزیون ال جی خوب دارم تا حدود ۲۰ تا ۲۵ دارن میشه راهنمایی کنید

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 28. عطا می گوید

  سلام ببخشید اول اینکه ال جی بهتره یا سامسونگ و دوم اینکه ال جی مدل ۵۷۳۰ صفحه نمایشش ips هست؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   نمیشه بین دوبرند یکی را انتخاب کرد اما در کل هردو خوب هستند
   موفق باشید

 29. پورباقر می گوید

  سلام. قیمت um7660 چقدره؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 30. SARA می گوید

  سلام بین دو مدل 7100 و 7340 کدوم بهتره و پیشنهاد میشه؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بستگی داره استفاده شما چی باشه اما در کل ال جی بهتر است
   موفق باشید

 31. بهناز می گوید

  سلام
  تلویزیون الجی مدل ۷۱۰۰ منوی فارسی هم داره ؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   این مدل تلویزیون دارای دوسری است و یه سری مونتاژ مصر هست که فارسی نمیشه
   موفق باشید

 32. بهناز می گوید

  سلام وقت بخیر
  من قصد خرید تلویزیون ۵۵ اینچ رو دارم که رسیور هم داشته باشه
  تا ۱۰ تومان هم میخوام خرید کنم
  پیشنهاد شما کدوم مدل الجی ؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   مدل um7660
   موفق باشید

 33. ابراهیم می گوید

  سلام بین تلویزیون 65SM9500 با65sm9800 کدوم بهتره امکاناتش بیشتره ،وبرای گیم مناسبه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   sm9500 بهترین گزینه هست
   موفق باشید

 34. منفرد می گوید

  سلام ، لطف میکنید بهترین و بروزترین تلویزیون ۴۹ اینچ ال جی یا سامسونگ معرفی بفرمایید، ضمنا از نظر شما ال جی بهتره یا سامسونگ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   ال جی بهتر است و مدل sm8100 و um7660
   موفق باشید

 35. امین رحیمی می گوید

  سلام .من تلویزیون LG6400 UK یا همان فور کی دارم سوالم اینه این تلویزیون رسیور داره یعنی برای وصل شدن به ماهواره فقط به دیش و LMB نیاز هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بله به آن ها نیاز دارد و بعد از اتصال همانند رسیور معمولی به تنظیم کانال بپردازید
   موفق باشید

 36. پیمان مهاجر می گوید

  سلام تفاوت ال جی 65 اینج مدل SM9500 با مدل SM9800 چیه و آیا مدل 9800 موجوده

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   SM9800 موجود نیست و نیامده اما تلویزیون SM9500 فوق العاده است
   موفق باشید

 37. آیدین ترخوانه می گوید

  سلام و وقت بخیر آقای آرمان
  من میخواستم خرید بزنم منتها قبلش باید باهاتون صحبت کنم
  لطفا شماره خودتونو به همراهم بفرستین
  ۰۹۱۴۵۷۶۴۱۴۸
  ۰۹۳۳۱۴۱۵۰۶۰
  آیدین ترخوانه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   برای خرید و راهنمایی تلفنی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us
   موفق باشید

 38. محمد می گوید

  با سلام من قصد خرید ال ای دی ال جی 55اینچ دارم تا نه میلیون تومان هم میخوام هزینه کنم LG 55um71چطوره کیفیتش؟شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنین که هم کیفیت تصویرش خوب باشه و هم بروز باشه با این مبلغی که من میخوام هزینه کنم؟با تشکر

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   همین مدلی را که انتخاب کردید خیلی تلویزیون خوبی است و می توانید همین مدل را مدنظرقرار دهید.
   موفق باشید

 39. آیدین ترخوانه می گوید

  سلام وقت بخیر
  ما میخواستیم تلویزیون ۴۹اینچ بخریم و مدل ۸۱۰۰ رو انتخاب کردیم که خرید بزنیم . منتها الان که مدل ۹۰۰۰ دیدم خیلی بیشتر بدلم نشست ولی مثل اینکه ۴۹ نداره
  میخواستم تفاوتهای مهمه این دو مدلو بگید بهم و اینکه مدل ۸۱۰۰ ایا هوش مصنوعی داره
  مدل ۹۰۰۰ بجز بلندگوی قوی چه حسنای دیگه ای داره
  حتما راهنمایی کنین تا زود تر خرید بزنیم

  1. ارمان نویدی می گوید

   دورد برشما
   می توانید به مطلب مقایسه های ما در لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/forum/compare/
   موفق باشید

 40. مریم می گوید

  سلام خسته نباشید نظرتون در مورد مدل 43Lk5100چیه!؟واینکه میگن نباید از ریسیور خودتلویزیون استفاده کرد درسته !!!من شنیدم به تلویزیون آسیب میزنه !!من تازه خریدم ونگرانم درمورد این موضوع

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   تلویزیون خوبی است اما در مورد سوال دوم باید بگم خیر آسیب نمیزنه اما استفاده از دستگاه جدا کیفیت بالاتری را به شما خواهد داد.
   موفق باشید

 41. محمد می گوید

  درود بر شما
  قصد خرید تلویزیون ال جی 65 اینچ رو دارم. از مدلهای (SM8100/ SM8600/ SM9000/ SM9500 ) کدامیک رو پیشنهاد میکنید؟
  با توجه به اینکه امکانات و کیفیت این چهار مدل خوبه، لطفاً تفاوتشون رو بفرمایید.
  با سپاس بیکران

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   در این بین پیشنهاد ما SM9500 می باشد که از همه لحاظ کیفیت بهتری دارد.
   موفق باشید

 42. فرزانه می گوید

  سلام من تلوزیون ال جی ۴۹ میخوام کدوم مدلش از همه بهتر و با کیفیت تره؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   sm8100
   موفق باشید

 43. KASRA می گوید

  سلام
  تلوزیون 55 اینچ که رسیور داشته باشه و خروجی صوتی 40 وات بهترین موردی که پیشنهاد میکنید چیه و قیمت

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود بر شما
   تلویزیون ال جی sm8600 و sm8100
   موفق باشید

 44. مرتضی شیرانی می گوید

  سلام۶۵ رسیور دار خوب چی بخرم.
  میگن تلوزیون های رسیور دار نمیتوانند کانالها را پست سر هم ردیف کنه این درسته

  1. ارمان نویدی می گوید

   دورود بر شما
   می توانید تلویزیون ال جی SM8100 یا SM9500بخرید که هردو عالیه ولی اگر بتونید SM9500 رو بخرید تا یک عمر زندگی کنید باهاش
   موفق باشید

 45. شهریار می گوید

  با سلام
  میخواستم لطف کنین راهنمایی بفرمایید 55 بین ال جی 7340 و سامسونگ 7100 کدام بهتر هستند

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   تلویزیون سامسونگ RU7100بهتر است البته اگر نصب نرم افزار براتون مهمه ال جی بهتره چون نرمافزارهای بیشتر برای این تلویزیون موجود است
   موفق باشید

 46. Omid می گوید

  سلام برای منزل چه تلویزیونی ۵۰ اینچی تا مبلغ ۸.۵۰۰ پیشنهاد میکنید ک بهتر از سامسونگ مدل ۷۹۰۰ باشه..
  اگه راهنمایی کنید بهم لطف میکنید🙏🙏

  1. ارمان نویدی می گوید

   سلام خدمت شما
   می تونید تلویزیون ال جی um7340 رو مدنظر قرار بدین که قیمتش تقریبا 8/200/000 تومان هست
   تشکر از شما

 47. مجتبی می گوید

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید بین این سه مدل کدوم بهتره ( مدل ۷۳۴۰ و ۷۱۰۰ و ۷۶۶۰ LGکره ای ) 55 اینچی.رسیور داشته باشه 4Kهم باشه امکاناتش هم بهتر باشه.
  ممنون

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود بر شما
   مدل um7660 از هردو بهتر است.
   موفق باشید

 48. مسعود می گوید

  سلام وقت بخير من ٤٩ اينچ بين sk8000 با مدل هاي مثله ٧٣٤٠ و sm8100 كدوم رو پيشنهاد ميكنيد
  كيفيت تصوير برام مهمتره
  ممنون

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. مدل sk8000 که متاسفانه موجود نیست. مدل sm8100 رو خریداری نمایید.

 49. وهاب می گوید

  با سلام
  اگر برای تلوزیون 55 اینج بخواهم 10 میلیون تومان هزینه کنم چه مدل و مارکی پیشنهاد میفرمایید
  سونی یا ال جی یا سامسونگ

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر بهترین مدل که میتوانید بخرید تلویزیون ال جی 55sm8100 است.

 50. مهدی رضایی می گوید

  سلام خسته نباشید
  کلا فرق SM و SK در چیست مثلا الان SM8100 با SK8100 چه فرقی میکنه
  من تو عکسا دیدم پایه هاشون فرق میکنه از لحاظ دیگه چه فرقی میکنه کدومش بهتره

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلاو وقت بخیر تفاوت عمده انها در طراحی ظاهری است از نظر امکانات و کیفیتی تفاوت چشمگیری ندارند.

  2. حمزه رستمی می گوید

   با سلام و خسته نباشید :
   بنده میخوام یه LEDسایز ۵۵ اینچ LG بخرم ولی اصلا سررشته ای در شناخت مدلهای این شرکت ندارم و میخوام تلویزیونی باشه که امکانات اولیه رو داشته باشه و هوشمند و بروز هم باشه و از همه مهمتر قیمتش هستش که از ۶ تا۸ میلیون فقط میتونم هزینه کنم ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    لطفا با مشاورین ما به صورت کاملا رایگان مشورت نمایید و برای این کار به لینک زیر مراجعه نمایید:
    https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us
    موفق باشید

 51. محمد می گوید

  سلام
  بیت تلوزیون الجی 7450 و ال جی 6700 چه فرقی هست و کدوم بهتره بخرم؟ یه مقایسه کلی میگید؟ 65 اینچ میخوام

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. تلویزیون ال جی مدل 7450 از هر نظر بهتر از 6700 است.

 52. خادمی می گوید

  سلام تلویزیون الجی میخواستم امکانات و برنامه ها و کیفیتش و مخصوصا اینترنتش عالی باشه ۵۰ اینچ باشه کدوم مدل و پیشنهاد میدید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . در سایز 50 مدل 50UM7340 ال جی عالیه . این تلویزیون کیفیت و امکانات خوبی داره . شما میتونید امکانات این مدل را داخل سایت بررسی کنید https://www.salaambaba.com/SBP-3644/lg موفق باشید .

  2. علیرضا می گوید

   سلام یه تلویزیون میخوام ماهواره داشته باشه سایز43قیمت بین۵تا۶تومن

   1. رضا سعیدی می گوید

    سلام وقت بخیر . بهترین مدل که میتوان پیشنهاد تلویزیون ال جی 43um7340 است.

 53. زهرا می گوید

  سلام یه تلوزیون میخواستم که ماهواره دار باشه از لخاظ کیفیت عالی باشه و با قیمت مناسب .شما چه تلوزیونی رو پیشنهاد میکنید

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . اگر سایز و حدود قیمت رو بفرمایید بهتر میتونم راهنماییتون کنم .
   مدل UM7340 ال جی دارای رسیور داخلی است و امکانات خوبی دارد . این مدل میتونه انتخاب خوبی برای شما باشد https://www.salambaba.blog/search?controller=search&orderby=quantity&orderway=desc&search_query=UM7340&submit_search=

  2. حسین می گوید

   سلام ال ای دی ۵۵اینچ ال جی ۷۶۶۰ خوب هست قیمت چند

   1. رضا سعیدی می گوید

    سلام وقت بخیر.بله فوق العاده است.برای خرید لطفا با بخش فروش در تماس باشید.

 54. ارین می گوید

  سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم که ال جی مدل sm8100بهتره یاsk8100
  از لحاظ کیفیت، امکاناتو…؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . این دو مدل تفاوت خاصی با هم ندارند . sk8100 تولید 2018 و مدل sm8100 تولید 2019 است . از لحاظ کیفیت و امکانات هم خیلی شبیه هستند . شما هر کدام را انتخاب کنید عالی است .

  2. فرهاد می گوید

   سلام مدل43UM7340 الجی اتصالش به وای وای از طریق کابل lanهست یا با وای فای هم میشه متصل شد؟؟

   1. رضا سعیدی می گوید

    سلام وقت بخیر . تلویزیون ال جی 43um7340 دارای وای فای است. و همچنین قابلیت اتصال lan هم دارد.

 55. جواد می گوید

  سلام روزتان بخیر با مبلغ بین 7 الی 8 میلیون چه مدل 49 اینچ از سونی سامسونگ و ال جی پیشنهاد می کنید؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . در این رنج قیمت ما مدل 49SM8100 ال جی را به شما پیشنهاد می کنیم. این تلویزیون از لحاظ کیفیت و امکانات عالیه و شما میتونید امکانات اون رو داخل سایت بررسی بفرمایید https://www.salaambaba.com/SBP-3616/ موفق باشید .

  2. امین می گوید

   سلام خسته نباشید ایا تلوزیون 7900 سامسونگ بهتره یا 8600 ال جی
   از هر لحاظ کدوم بهتره
   لطفا جواب بدین

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    هردو دریک سطح هستند و اختلاف کمی دارند.
    موفق باشید

 56. ناشناس می گوید

  سلام وقت تون بخیر۸میلیون دارم چه تلویزیونی میتونم بخرم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر . دوست عزیز اگر سایز و امکاناتی که براتون در اولویت هست رو بفرمایید بهتر میتونم راهنماییتون کنم .
   اگر سایز 55 مدنظرتون هست ما مدل 55UM7340 ال جی را به شما پیشنهاد می کنیم >> لینک بررسی محصول https://www.salaambaba.com/SBP-3823/
   و اگر سایز 49 میخواید مدل 49SK8000 ال جی انتخاب خوبی برای شما است >> لینک بررسی محصول https://www.salaambaba.com/SBP-2827/
   موفق باشید .

  2. حسین می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   اگه لطف کنین بنده رو راهنمایی کنین من یه تلویزون 49ال جی فول اچ دی میخوام
   که رسیور نداشته باشه واصلی باشه
   شما کدوم مارکو پیشنهاد میکنین قیمتشم تا 6تومن باشه ممنون از لطفتون
   از گنبد

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . در سایز 49 اینچ ما مدل 49LK5910 را به شما پیشنهاد می کنم که رسیور هم داره https://www.salaambaba.com/SBP-3314/
    تلویزیون های ال جی همه رسیور هم دارند .
    اگر شما میخواید رسیور نداشته باشه مدل 49RU7100 سامسونگ هم انتخاب خوبی برای شماست https://www.salaambaba.com/SBP-3557/ موفق باشید .

 57. بهرام طولابی می گوید

  سلام.درمورد تلویزیون ال جی که یه سری تنظیمات باصدای شخص صورت میگره میشه توضیح بدید مرس

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . احتمالا منظور شما دستیار صوتی است .
   با کنترل از راه دور می توانید با بلوتوث به تلویزیون متصل شوید تا میکروفون را با قابلیت کنترل صوتی Google Assistant تلویزیون را مورد استفاده قرار دهید. دستیار گوگل می تواند بسیاری از اقدامات در تلویزیون مانند تغییر دادن ورودی ها یا باز کردن برنامه های خاص را انجام دهد اما تنظیمات پیشرفته تر مانند تغییر دادن تنظیمات تصویر را نمیتوان با کنترل صوتی انجام داد.
   در مطلب زیر این دستیار رو کامل شرح دادیم https://www.salambaba.blog/19147/ موفق باشید .

  2. محمدرضا می گوید

   سلام خسته نباشید…مدل SK8000 بهتره یا SM8100? مدل SM8100 چرا با اینکه برای سال 2019 هست قیمت کمتری نسبت به SK8000 داره؟

 58. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من میخوام تلوزیون ۴۳اینج بخرم زیاداطلاع ندارم .چه مارکی ومدلی بخرم لطفا راهنماییم کنید.ممنون میشم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام و درود . در سایز 43 اینچ مدل 43UM7340 ال جی عالیه و قیمتش هم مناسبه . شما میتونید امکانات این مدل را داخل سایت بررسی کنید https://www.salaambaba.com/SBP-3708/ موفق باشید .

 59. جمال می گوید

  سلام تلوزیون 55 اینچ با کیفیت خوب و قیمت مقرون به صرفه رو معرفی میکنید ممنون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . مدل 55UM7340 ال جی امکانات و کیفیت خوبی داره و قیمتش هم مناسبه . شما میتونید با کلیک روی لینک پایین امکانات این مدل رو داخل سایت بررسی کنید https://www.salaambaba.com/SBP-3823/ موفق باشید .

  2. محمدامین گلشن می گوید

   سلام و درود عزیز دل.
   در حال حاضر سامسونگ ۵۵اینچ 4k hdr دارم با مدل ۷۹۸۰ که متاسفانه پنلش شکسته و هزینه پنل تقریبا ۸۵۰۰ تخمین خورده.
   ممنون میشم بفرمایید ایا با این مقدار هزینه یا کمی افزایش در رنج ۱۰ میلیون تومان میتونم انتخاب بهتری داشته باشم برای خرید تلویزیون جدید یا بهتره هزینه کنم و تلویزیون خودم رو تعمیر کنم.
   اگر خرید جدید انجام بدم ممنون میشم چند عامل رو مد نظر داشته باشید.
   تخت باشه و منحنی نباشه.
   ترجیحا خروجی صدای بیش از ۲۰ وات داشته باشه.
   قابلیت اسمارت داشته باشه.
   در کل به جای امکاناتی کم استفاده مثل بروزر یا رسیور داخلی و از این قبیل ترجیح میدم کیفیت تصویر بالا داشته باشم.
   پیشاپیش قدر دان راهنمایی شما بزرگوار هستم.
   یا حق.

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . ما پیشنهاد می کنیم که تلویزیون جدید تهیه کنید تا تلویزیون قدیمی را تعمیر کنید. توان صدای بیشتر تلویزیون ها 20 وات هستند. تلویزیون های OLED ال جی 40 وات هستند که قیمتشون خیلی بالاتر است .
    در کل تلویزیون های 55 اینچ قیمتشون بالاست . در این رنج قیمت ما مدل 55SM8100 ال جی را به شما پیشنهاد می کنیم https://www.salaambaba.com/SBP-3602/ ، موفق باشید .

    1. سعید می گوید

     با سلام و وقت بخیر
     من میخواستم تلوزیون الجی مدل 55SM9000 را تهیه کنم. فقط نمی‌دونم این تلیویزیون رسیور داخلی دارد یا نه. ممنون از راهنمایی شما.

    2. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقتتون بخیر . بله این تلویزیون رسیور داخلی هم دارد .

 60. Arya می گوید

  سلام. ببخشید مدل sm8100 ال جی 49 اینچ رسیورش فقط کانالهای ایران رو میگیره یا خارجی رو هم میگیره؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام و درود . کانال های خارجی رو هم می گیرد .

  2. M می گوید

   سلام..بین تلویزیون7660و sj85000وsk79000 کدوم بهتره از نظر کیفیت ؟

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر. مدل sj85000 وجود نداره در واقع SJ850V است که قدیمی است و در بازار موجود نیست. اگر منظورتون از 7660 مدل UM7660 ال جی است باید بگم که کیفیت و امکانات خوبی داره و انتخاب مناسبی برای خرید است، شما میتونید امکاناتش رو داخل سایت بررسی کنید https://www.salaambaba.com/SBP-3578/lg . اما مدل SK7900 از لحاظ کیفیت کمی سرتر است .

 61. حسین کشاورز می گوید

  سلام
  ببخشید من گیم نت دارم..تلویزیون ال جی 43 اینج 4k با کیفیت خیلی بالا میخوام..شما کدوم مدلو پیشنهاد میکنید؟ کیفیت برام خیلی مهمه

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام دوست گرامی . در سایز 43 اینچ مدل RU7100 سامسونگ بهترین انتخاب برای شما است. امکانات این تلویزیون را داخل سایت می توانید بررسی کنید https://www.salaambaba.com/SBP-3202/ .

   1. علی می گوید

    سلام وقت بخیر
    من تلویزیون سایز ۵۵ میخوام که۴k باشه و رسیور داخلی و خارجی داشته باشه قیمتش هم مناسب باشه چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

    1. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . دوست عزیز اگر رنج قیمت رو بفرمایید بهتر میتونم راهنماییتون کنم .
     در سایز 55 اینچ مدل 55UM7340 ال جی امکاناتی که شما فرمودید رو داره و در کل کیفیت و امکانات خوبی داره و قیمتش هم مناسبه . شما میتونید این مدل رو داخل سایت بررسی کنید https://www.salaambaba.com/SBP-3823/ موفق باشید .

    2. سمیه می گوید

     سلام میخواستم یک تلویزیون بهم معرفی کنید که ۵۵ اینچ رسیور داخلی و خارجی داشته باشه
     واینکه مدل ۸۱۰۰ با ۸۶۰۰ ال جی چه تفاوتی داره

    3. سانیا زارعی می گوید

     سلام وقت بخیر . این دو مدل تفاوت خاصی با هم ندارند فقط مدل ۸۶۰۰ از لحاظ کیفیت کمی سرتر است . در سایز 55 اینچ ما مدل 55SM8600 را به شما معرفی می کنیم این تلویزیون ار لحاظ کیفیت و امکانات عالیه .

 62. ناشناس می گوید

  سلام من یه تلویزیون میخوام که ماهواره داشته باشه در ضمن لطفا بگید که قابلیت نمایش چه کانالهایی را دارد

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقتتون بخیر. رسیور داخلی تلویزیون همه کانال ها را می گیرد . بیشتر تلویزیون های ال جی رسیور دارند . اگر بفرمایید چه سایزی و در چه رنج قیمتی باشه ما بهتر می توانیم به شما کمک کنیم .
   ما مدل SM8100 ال جی را به شما پیشنهاد می کنیم که رسیور داخلی دارد https://www.salaambaba.com/SBP-3616/ موفق باشید .

  2. محمدرضا می گوید

   سلام SK8000 پیشرفته هست یا SM8100?

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر. این دو مدل تفاوت خاصی با هم ندارند . و از لحاظ کفیت و امکانات شبیه به هم هستند . ما مدل SM8100 را به شما پیشنهاد می کنیم .
    قیمت مدل SM8100 بیشتر است . برای اطلاع از قیمت روز با بخش فروش تماس بگیرید https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us .

    1. ناصر طاهرزاده می گوید

     سلام
     تلویزیون ال جی ۷۳۴۰ کیفیتش واقعا خوبه؟؟؟؟؟ و ماهواره هم داره؟
     و اینکه بین ۸۱۰۰ و ۷۳۴۰ که تفاوت قیمتش زیاده واقعا نسبت به تفاوت قیمتش می ارزه ۸۱۰۰؟ یا زیاد تفاوت ندارن؟
     ۴۹ اینچ میخام

    2. رضا سعیدی می گوید

     درود بر شما تفاوت که قطعاً وجود دارد اولین تفاوت اصلی تلویزیون در نظر بگیریم شرکت طراحی و شکل ظاهری آن هاست کاملاً متفاوت است. ولی خوب از نظر کیفیت تصویر تفاوت زیاد با چشم دیده نمیشه مطمئناً sm81000 از هر نظر بالاتر از ۷۳۴۰ است. موفق باشید

  3. سعید می گوید

   سلام و خسته نباشید لطفا یه مدل ۴۹ اینچ ال جی مدل ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ که تصویر و صدا و امکانات عالی باشه جهت خرید معرفی بفرمایید. رنج ۵ الی ۱۰ میلیون. با تشکر

   1. ارمان نویدی می گوید

    درود برشما
    ال جی um7660 و um7100
    سامسونگ ru7100
    موفق باشید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.