تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون چیست ؟

تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون

احتمالا شما هم S-Force Front Surround را شنیده اید. این قابلیت یکی از ویژگی های صوتی موجود در تلویزیون های سونی است که در کیفیت صدای این تلویزیون تاثیر زیادی در کیفیت صدای این تلویزیون ها دارد. ما در این مطلب از سلام‌ بابا، تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون را به تفصیل برای شما شرح می دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون

s-force front surround و Force Front Surround 3D

سونی لقب بلندگوهای سینمایی یا همان S-Force Front Surround به بلندگوهای تلویزیون سونی داده است  و این باعث می‌شود تا مغز کاربر از صدایی کاملاً فراگیر به چالش کشیده شود. و موجب می‌شود تا به قلب صدای برنامه‌ها کاملاً نفوذ کنید. به عبارتی این بلندگوها باعث می‌شود تا حجم صدا را کنترل کند. و یک طیف موج صوتی کاملاً با کیفیت را ارائه می دهد. که در نهایت با این خصوصیات می‌توان گفت که با تولید صدای سه بعدی با محیطی سینمایی و سرشار از صدا مواجه می شوید.

تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون

تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون ، تنها با استفاده از دو بلندگو تلویزیون، قادر به شبیه سازی تمام عرض و عمق کامل 5 کاناله سیستم های صدای فراگیر مثل سینماخانگی است. و کلید ان، یک تکنیک پردازش پیشرفته دیجیتالی است که به شما امکان می دهد صدای گسترده تر و عمیق تر از آنچه که معمولا امکان پذیر است را داشته باشید و صدا را کاملا سه بعدی و مثل سیستم های پنج کاناله به گوش شما می رساند. این تکنولوژی امروزه در گوشی های هوشمند هم مورد استفاده قرار می گیرد. 

تکنولوژی S-Force Front Surround در تلویزیون

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.