کنترل جادویی تلویزیون ال جی چه قابلیت هایی دارد؟

کنترل جادویی تلویزیون

احتمالاً شما هم واژه کنترل جادویی برای تلویزیون را شنیده و به این فکر کرده اید چرا جادویی؟ اما در واقع این کنترل‌ها چه ویژگی‌هایی دارند که موجب چنین تفاوتی با کنترل های معمولی تلویزیون می شود؟ ما در این مطلب از سلام‌ بابا سعی می کنیم ضمن توضیح کاربردها و قابلیت های کنترل های جادویی تلویزیون، همه سؤالات شما را در این زمینه جواب دهیم؛ پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

ویدیوی زیر در مورد قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون های ال جی است پس حتماً نگاهی به آن بیندازید

کنترل جادویی ال جی

کنترل جادویی تلویزیون ال جی، وسیله ای است که شما برای کنترل سرگرمی‌های خود به آن نیاز دارید؛ به سادگی اسکرول یا کلیک کنید و یا با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد تشخیص صدای تلویزیون ال جی (Voice Mate)، کانال‌ها را عوض کرده و یا برنامه هایی را برای مشاهده جستجو کنید. حالا شما با این کنترل می‌توانید زمان کمتری را صرف جستجو کرده و بیشتر به لذت بردن از سرگرمی‌های خود بپردازید.

کنترل جادویی ال جی

منظور از کنترل جادویی تلویزیون یا همان Magic motion، کنترل‌های موسی هستند که از طریق وایرلس به تلویزیون متصل می‌شوند. این کنترل‌ها به دلیل داشتن ارتباط رادیویی مستمر، اطلاعات را به تلویزیون ارسال می‌کنند که به همین علت باتری‌های آن نسبت به کنترل های عادی زودتر از موعد تمام می شوند. بهترین راه برای استفاده از این کنترل‌ها، خریدن باتری‌های قابل شارژ بوده که بعد از هر بار اتمام شارژ باتری، بتوانید نسبت به شارژ مجدد آن اقدام کنید. نکته جالب ماجرا اینجاست که در صورت تمام شدن باتری، از تلویزیون هشدار اتمام باتری به شما داده می شود.

انواع کنترل جادویی تلویزیون ال جی

[bs-quote quote=”در حین خرید ریموت کنترل جادویی این نکته را مد نظر داشته باشید که کنترل های جادویی مدل های 2019 به پایین، در اتصال به تلویزیون های هوشمند 2020 مشکل دارند پس اگر مدل تلویزیون شما 2020 می باشد باید از کنترل جادویی های ساخت سال 2020 استفاده کنید” style=”style-7″ align=”center” color=”#84d64a”][/bs-quote]

استفاده از کنترل جادویی

کنترل جادویی تلویزیون ال‌جی راهی ساده برای کنترل تلویزیون اسمارت شماست. Magic Remote یا به اصطلاح فارسی کنترل جادویی، تجربه کاربری راحت، مدرن و پیشرفته‌‎ای را برای کاربر فراهم می‌کند تا در کمترین زمان بتواند بیشترین میزان استفاده را از تلویزیون خود بهره مند شود. اکنون شما می‌توانید از 4  حالت گنجانده شده در این کنترل های جادویی لذت ببرید که شامل اسکرول(غلتک)، موسینگ، جهت نما و جستجوی صوتی می باشد

 • یک اصل ساده که کنترل جادویی ال جی برای تلویزیون اسمارت شما به ارمغان می‌آورد این است که می توانید با حرکت قسمت جلویی همانند موس کامپیوتر در سرتاسر صفحه نمایش هر قسمتی را که مد نظر دارید به آسانی و در ظرف چند ثانیه انتخاب کنید. این شیوه انتخاب محتوا بسیار ساده و مفید است و مطمئناً از آن لذت خواهید برد.
 • از سوی دیگر شما می‌توانید با استفاده از چرخ اسکرول در طول صفحه اصلی (HOME)، راهنمای سرگرمی‌ها و یا صفحات وب بالا و پایین رفته و به راحتی این صفحات را مرور کنید و یا در برنامه‌ها نسبت به بزرگنمایی و یا کوچک نمایی اقدام کنید.
 • با استفاده از ویژگی صوتی منحصر به فرد کنترل جادویی تلویزیون (Voice Mate)، شما به سادگی می‌توانید با دادن فرمان صوتی به ریموت کنترل نسبت به عوض کردن کانال و باز کردن برنامه ها اقدام کرده و یا صفحات وب را مرور کنید. در برخی  مدل ها ویژگی صوتی کنترل جادویی ال جی برای اپلیکیشن‌هایی که به وارد کردن متن نیاز دارند مانند جستجو اینترنتی و یا اپلیکیشن‌های مبتنی بر متن مانند رسانه‌های اجتماعی نیز بسیار مفید خواهد بود و به میزان قابل توجهی در زمان شما صرفه جویی می کند.

کنترل جادویی

برنامه کاربردی LG TV Remote

برنامه کاربردی کنترل جادویی تلویزیون ال جی می‌تواند گوشی هوشمند شما را به یک ابزار کمکی و دم دست تبدیل کند. شما می‌توانید با اشاره‌گر کنترل ، در فهرست کانال‌ها جست و جو کرده و سرگرمی مور علاقه خود را با دستان خود انتخاب و کنترل  کنید

از شر کنترل‌های متعدد برای دستگاه‌های مختلف راحت شوید! magic remote تلویزیون های ال جی شما می‌تواند دستگاه Blu-ray ،HTiB، گیرنده دیجیتال و سیستم صوتی شما را به راحتی کنترل کند بنابراین دیگر مجبور نخواهید بود که به دنبال کنترل هر کدام از این دستگاه‌ها بگردید تااز آ«ها استفاده کنید. با قابلیت کنترل جهانی یا Universal Control در کنترل جادویی تلویزیون ال جی عملاً شما نیازی به ریموت دیگری نخواهید داشت که شاید برای بعضی این قابلیت بسیار کاربردی و در عین حال جذاب باشد.

جفت سازی کنترل از راه دور جادویی

برای استفاده از ریموت جادویی باید در ابتدای کار آن را به LG webOS TV متصل کنید که برای این کار طبق روال زیر پیش بروید.

قبل از استفاده، کنترل جادویی را به صورت زیر وصل کنید :

1- تلویزیون را روشن کنید. پس از 20 ثانیه، کنترل را به سمت تلویزیون گرفته و سپس دکمه (OK) را فشار دهید.(در بعضی مدل ها باید دو دکمه Back+Home به طور همزمان فشرده شود تا کنترل متصل شود)
2- کنترل از راه دور به طور خودکار ثبت می‌شود و پیام کامل شدن جفت سازی در تلویزیون نمایش داده می‌شود.
3- اگر نتوانستید کنترل از راه دور جادویی را ثبت کنید، تلویزیون را خاموش کرده و دوباره امتحان کنید.
4- ثبت مجدد کنترل از راه دور جادویی
5- دکمه EXIT را به مدت 5 ثانیه در تلویزیون فشار دهید.
6- ثبت کنترل از راه دور ثبت شده قبلی لغو شده و دوباره ثبت می‌شود.

[bs-quote quote=”اگــــر قابلیت اسکرول و موسینگ کنترل جادویی شما از کار افتاده ولی بقیه دکمه ها کار می کنند یعنی اتصال بین تلویزیون و ریموت شما قطع شده و باید دوباره فرایند اتصال را انجام دهید” style=”style-7″ align=”center” color=”#dd2323″][/bs-quote]

برای تنظیم کردن سرعت ، شکل و اندازه شماره گر کنترل جادویی مراحل زیر را انجام دهید :

1 – بر روی کنترل جادویی تلویزیون، دکمه Smart Home را بزنید تا صفحه اصلی تلویزیون هوشمند شما باز شود.
2 – بر روی صفحه اصلی گزینه تنظیمات ” Settings ” را انتخاب کنید.
3 – سپس OPTION > Pointer را انتخاب کنید تا پنجره تنظیمات اشاره گر باز شود.
4 – تنظیماتی را که می خواهید اعمال نمایید :

 • سرعت (SPEED) : سرعت حرکت اشاره گر را تنظیم می‌کند.
 • شکل (SHAPE) : شکل اشاره گر را تغییر می دهد.
 • اندازه (SIZE) : اندازه اشاره گر را تنظیم می‌کند.
 • تراز (Alignment) : عملکرد هم ترازی اشاره‌گر را فعال یا غیرفعال می‌کند.

کنترل ال جی

نکته هایی برای استفاده از ویژگی صوتی کنترل جادویی ال جی

 • برای استفاده از عملکرد صوتی کنترل جادویی تلویزیون در تلویزیون ال جی باید به اینترنت متصل باشید.
 • هنگامی که با کنترل جادویی تلویزیون صحبت می‌کنید باید فاصله‌ای به اندازه 10 سانتی متر بین صورت خود و ریموت کنترل داشته باشید.
 • اگر زیاد آهسته و یا زیاد سریع صحبت کنید عملیات صوتی ناموفق خواهد بود.
 • میزان موفقیت استفاده از تشخیص صدا magic remote ال جی ممکن است بسته به میزان صداهای پیرامون، حجم صدا، تلفظ، زیر و بمی صدا و یا سرعت گفتن کلمات متفاوت باشد. جهت تغییر زبان عملکرد سرچ صوتی، تنظیمات زیر را دنبال کنید

Smart Home > Settings > OPTION > Language > Voice Recognition Language

کار نکردن کنترل جادویی ال جی

کار نکردن کنترل جادویی ال جی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد؛ از طرفی اتصال رادیویی موجب مصرف بالای انرژی در این نوع کنترل ها است پس قبل از هر چیزی از شارژ بودن باتری های آن اطمینان حاصل کنید. اگر دکمه های موجود بر روی تلویزیون کار می کنند اما قابلیت موسینگ و اسکرول آن از کار افتاده به احتمال زیاد اتصال بین ریموت و تلویزیون قطع شده پس با فشردن دکمه های HOME و BACK به طور همزمان و به مدت 10 ثانیه، می توانید مجدد ریموت را به تلویزیون متصل کنید که با این کار چراغ LED آن شروع به چشمک زدن می کند.

قیمت کنترل جادویی ال جی

[bs-quote quote=”به شما توصیه می کنیم یک ریموت عادی ال جی نیز در کنار کنترل جادویی تهیه کنید و کارهای روزمره خود را با آن انجام دهید تا از خرابی زودرس کنترل جادویی جلوگیری شود” style=”style-7″ align=”center” color=”#dd9933″][/bs-quote]

تعمیر کنترل جادویی ال جی

اگر مشکل با این کار رفع نشد وارد فاز جدیدی یعنی باز کردن ریموت می شویم هر چند توصیه می کنیم که این کار توسط یک سرویس کار انجام شود ولی خوب تا حدی میشه این کار در خانه هم انجام بشه.

 • با خارج کردن باتری و باز کردن پیچ های کنترل، دو قطعه را به وسیله یک ابزار نوک تیز همانند چاقو به آرامی از هم باز کنید
 • به وسیله یک پد الکل یا گوش پاک کن آغشته به الکل یا استون، مدار ریموت را به آرامی تمیز کنید؛ البته قبل از این کار گرد و غبار موجود بر روی ریموت را به وسیله سشوار بزدایید.
 • در مرحله آخر می توانید به وسیله فویل آلومینیومی یا چسب رسانا نسبت به بازسازی قسمت ذغالی یا رسانا پشت دکمه ها اقدام کنید؛ فویل آلومینیومی را هم اندازه قسمت پشتی دکمه ها برش داده و به وسیله چسب بچسبانید(برش قطعات به صورت بزرگتر از فضای دکمه موجب اختلال در عملکرد دکمه ها خواهد شد.)

چنــانچه در مورد کنترل های جادویی خود سؤالی دارید می توانید از طریق قسمت نظرات نسبت به مطرح کردن آن با کارشناسان ما اقدام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 3.5]
دیگران خوانده اند:
108 نظرات
 1. Ali می گوید

  سلام تلویزیون الجی اسمارت ۵۵ اینچ مدل 55uj7700 برای dec2019 است آیا برای این مدل کنترل جادویی هست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. اسماعیل می گوید

  سلام من تلویزیون ال جی مدل 2020 خریدم 49 اینچ… مدل دقیقش webos tv un71006LB
  میخوام بدونم چجوری میتونم فیلم و برنامه ها را ضبط کنم روی فلش؟ با کدام دکمه
  میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   میتونید با کلیک روی لینک زیر از مطلب مربوطه کمک بگیرید.
   https://www.salambaba.blog/34184/video-recording-tutorials-on-lg-tv/

 3. esi می گوید

  باسلام
  کنترل تی وی من مدلAN_MR650 خراب شده اصلا کار نمیکنه،وقتی باطری میندازم داخلش یه قطعه (ای سی SMD) داره خیلی داغ میشه؛روی برد ته کنترل نصب شده دارای (۵ پایه شمارهVG7BA) ؛این قطعه رو از کجا میتونم تهیه کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه اطلاع دقیق از این مورد ندارم؛ اما به نظرم خرید یک ریموت جدید بی‌دردسرتر خواهد بود

  2. علیرضا حیدری می گوید

   سلام
   من یه اندروید باکس Q+ دارم از کانادا خریدم
   یه کنترل جادویی تلوزیون الجی مدل ۲۰۱۴ هم دارم
   میخواستم ببینم میتونم کنترل جادوییمو به اندرویدباکس متصل کنم؟

   1. سردبیر می گوید

    سلام و درود
    تا جایی که اطلاع دارم خیر

 4. طاها می گوید

  سلام وقت بخیر مدل تلویزیون sj800v
  پیغام bluetooth service needs to be initialized میده
  تلویزیونم ریست کردم حل نشد
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   میتونید تلویزیون رو یکبار ریست کنید دوست عزیز
   اگر به دلیل نمایش ارور هم در عملکرد تلویزیون مثل ریموت مشکلی رخ داده میتونید اتصال ریموت رو از تلویزیون قطع کرده و سپس مجدد وصل کنید البته خارج کردن باتری هم میتونه برای خودش راهکاری باشد.
   پیروز و سربلند باشید

 5. ایناز می گوید

  با سلام میخاستم بپرسم برای تلویزیون های الجی ۲۰۲۰ باید کنترل جادویی مدل mr20 بخریم یا mr19???ممنون میشم جواب بیدن mr 19 ب ۲۰۲۰میخوره؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   اگر تلویزیون شما مدل 2020 بوده باید کنترل جادویی تولید سال 2020 رو خریداری کنید چون مدل‌های پیشین با تلویزیون کانکت نمی‌شوند.
   مدل تلویزیون‌تون چیه جسارتاً؟

   1. ایناز می گوید

    Un7340

   2. ایناز می گوید

    از کجا تشخیص بدم ک کنترل مال ۲۰۲۰ هست؟روش تشخیص چجوریه؟

    1. سردبیر می گوید

     سلام و درود
     به mr19 یا mr20‌ ذکر شده روی آن دقت کنید دوست عزیز
     همانطور که از اعداد پیداست mr19‌ تولید سال ۲۰۱۹ و mr20 تولید سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

 6. Abdolsalam می گوید

  سلام من ال جی نانو ۸۰ خریدم وختی روشن می کنم مارک ال جی نمایان نمی شود چجوری درستش کنم ممنون

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   یکبار تلویزیون رو به حالت کارخانه برگردانید؛ نمایش داده می‌شود.

 7. ساناز می گوید

  با سلام من ی تی وی ال جی مدل 86vnaسال 2020 خریدم. ولی ویس فارسی نداره مهندس اگر میشه من راهنمایی کنید . با سپاس ساناز

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   اگر منظورتون کنترل صوتی با زبان فارسی هستش باید خدمتتون عرض کنم که دستیارهای صوتی webOS 6.0 شامل alexa و google assistant هستش که در حال حاضر هیچ کدوم زیان فارسی رو پشتیبانی نمی‌کنند دوست عزیز

 8. محمد می گوید

  سلام
  باعرض ادب واحترام
  لطفا نحوه دسترسی به منو مخفی در تلویزیون 47LB63200GI
  که کنترل جادویی داره رو بفرمایید. البته سه تا روشی که در اینترنت گفته شده جواب نداد.

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   از اپلیکیشن های شبیه ساز ریموت در گوشی استفاده کنید.

 9. mahdi می گوید

  سلام خسته نباشید
  ما یه تلویزیون ال جی مدل 49um7490 خریدیم هنگامی که تلویزیون رو باز کردیم فقط ریموت کنترل جادویی داخل کارتن بود و کنترل ساده توش نبود اما عکس اقلام همراه تلویزیون روی دفترچه های عکس دو تا کنترل رو کشیده به همراه باتریش که هیچ کدوم نیست کارخونه کلا نداشته یا بعداً برداشتن ؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   منظور از ریموت های داخل دفترچه این است که تلویزیون ال جی مدل um7490 از هر دو نوع ریموت پشتیبانی می کند دوست عزیز و داخل جعبه فقط کنترل جادویی باید وجود داشته باشد.
   پیروز و سربلند باشید

 10. جلیل سلیقه می گوید

  با سلام
  تلویزیون c6v خریده ام اخیرا آندروید باکس جی پلاس تهیه کرده ام متاسفانه کنترل جادویی جهت این باکس تعریف نمیشود واصلا تلویزیون و ریموت حتی به عنوانother box هم ازاین سخت افزار حمایت نمیکند تلویزیون روی افزقای جنوبی تنظیم شده است لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   زیاد با اندروید باکس جی پلاس آشنایی ندارم دوست عزیز ولی تا جایی که اطلاع دارم بعضی از اپلیکیشن های شبیه ساز ریموت در گوشی های هوشمند از اندروید باکس ها هم پشتیبانی می کنند که می تونید از اونا هم استفاده کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 11. صابر می گوید

  سلام
  من تلویزیون الجی مدل un7100 گرفتم ۵۵ اینچ، ولی کنترل مجیک همراهش نیست. چون هوشمنده و با نرم افرار گوشی اشاره گر موس تلویزیون رو میارم. آیا واقعا کنترل مجیک نداره این مدل ها؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   مدل UN7100 چون جزو سری 2020 محسوب می شود دارای کنترل جادویی می باشد؛ حالا نمیدونم به چه دلیلی کنترل همراه تلویزیون شما نبوده است.
   ولی اگر قصد خرید کنترل جادویی داشتید باید دقت کنید ریموت از مدل های 2020 پشتیبانی کند چون مثلاً کنترل های هوشمند2019 با تلویزیون های 2020 ست نمی شوند.
   پیروز و سربلند باشید

 12. سامان می گوید

  سلام تلویزیون ال جی اسمارت 43 اینج دارم
  مدتی مجیک کنترل از کار افتاد یه کنترل ساده گرفتم الان یه کنترل نو دستم رسیده مچ نمیشه کلا گزینه pointer option از بخش accessibility حذف شده اصلا توی منو نیست لطفا راهنمایی کنید

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   مدل دقیق تلویزیون خودتونو نفرمودید؛ ولی نکته ای که باید اشاره کرد این است که تلویزیون های 2020 با کنترل جادویی های 2019 و قبل تر متصل نمی شوند.تنظیمات رو یکبار به حالت کارخانه بازگردانید. البته ممکن است در تنظیمات منو مخفی تغییراتی ایجاد کرده باشید که این مشکل بروز کرده است

 13. اسماعیل می گوید

  سلام خسته نباشدگید.من یه الجی ۵۵ اسمارت یو اچ دی خریدم
  فقط یه دونه کنترل جادویی داره
  مگه نباید دوتا کنترل داشته باشه؟؟؟
  فروشنده گفت مدلای ۲۰۲۰ یه دونه بیشترنداره
  ممنون

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   مدل دقیق رو نفرمودید ولی مدل های 2020 یا دارای کنترل عادی هستن یا کنترل جادویی
   یعنی برخلاف سال های قبل تلویزیون ها دارای دو ریموت نیستند.

 14. محمد می گوید

  سلام
  من به تازگی ال جی نانو ۸۰گرفتم
  میخواستم ببینم کنترل معمولی توی بازار موجود هست اگه هست چه مدلی باید بگم و اینکه قیمتش حدود چند هستش

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   بله می تونید از طریق لینک زیر جهت آشنایی یا خرید ریموت اقدام کنید دوست عزیز
   خرید کنترل جدید ال جی

 15. فرهاد می گوید

  سلام. راهی هست که عملکرد دکمه های روی کنترل جادویی رو تغییر داد مثلا من دکمه نتفیلیکس رو نمیخوام داشته باشم. میخوام وقتی روی اون دکمه میزنم یوتیوب باز شه. راهی هست؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   متأسفانه امکان تغییر دکمه های دسترسی سریع روی ریموت وجود ندارد ولی می تونید بخش دسترسی سریع به یوتیوب رو در منو برنامه های اصلی در تلویزیون تعبیه کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 16. علی باقری می گوید

  سلام
  کنتر هوشمند ما برای تعویض باتری هشدار میداد من گفتم تا فردا واسش میگیرم ولی فردا که باتری نو انداختم روش دیدم دیگه کار نمیکنه
  بتظرتون امکان تعمیرش هست؟؟
  توی شهرکرد از این کنترل ها نیست اطلاع ندارید قیمتش چنده؟؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود
   در صورتی که چراغ روی ریموت روشن می شود برای اتصال به تلویزیون دکمه back و home را به مدت 5 ثانیه با هم فشار دهید تا ریموت شما به تلویزیون متصل شود.
   به دلیل قیمت بالا تعمیر آن بهتر می باشد ولی به هر حال جهت اطلاع از قیمت می توانید در اینجا کلیک کنید.
   پیروز و سربلند باشید

 17. Mohammad می گوید

  سلام من وقتی می‌خوام فرمان صوتی رو روی کنترل اجرا کنم خطا میده و میگه به سرور وصل نمیشه. تلویزیون به اینترنت هم وصله لطفاً بگید چکار کنم. مدل تلویزیون هم LG 65SM9000 هست.

  1. سردبیر می گوید

   سلام و عرض ادب
   موقعیت مکانی تلویزیون خود را تغییر داده و ساعت و تاریخ را مجدد تنظیم کنید

 18. پیمان می گوید

  سلام وقت بخیر
  من تلوزیون Tu7000 دارم که کنترلش معمولیه میتونم کنترل جادویی واسش بخرم ؟متصل میشه بهش؟
  ممنون

  1. سردبیر می گوید

   سلام و درود فراوان
   خیر متأسفانه انجام این کار ممکن نیست؛
   برای مدل هایی که از کنترل هوشمند پشتیبانی می کنند از ریموت های عادی استفاده کنید ولی عکس این کار ممکن نیست.

 19. حسین عبدی می گوید

  سلام وقتتون بخیر بنده برای کنترل باتری شارژی گرفتم استفاده کردم و زمانی که شارژ باتری تمام میشد مجدداً شارژش میکردم ولیکن تازگی کنترل با باتری ها کار نمیکرد و باتری های مختلفی رو امتحان کردم و خریدم که استفاده کنم ولیکن فقط چراغ پاور کنترل چشمک میزد و کنترل هیچگونه عملکردی نداشته آیا کنترل بنده خراب شده و باید نو آن را تهیه کنم یا اینکه قابل تعمیراست؟آیا این عمل باعث قطع شده آن با تلویزیون شده ؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   شاید نیاز به رجیستر شدن دوباره ریموت باشد ولی جهت اطمینان ریموت خود را با تلویزیون های دیگر تست کنید تا از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
   دکمه BACK و HOME را با هم به مدت 10 ثانیه فشار دهید سپس روی دکمه اسکرول کلیک کنید.

 20. شهرام ز می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  تلوزیونم مدل 55uh603v هست
  کنترل جادویی چندمدت کار کرد ولی چندماهی هست از کار افتاده .کارهایی که با دکمه back و ok و … برای رجیستور ریموت انجام دادم نشد و خطای failed to registor میده .چون از منو قسمت network و wifi connectin هم وارد میشم هیچ وای فای و شبکه ای رو هرچی میگرده سرچ نمیکنه .
  چند تا برنامه ورژن جدید هم دانلود کردم و تلوزیون و بروزرسانی کردم ولی باز درست نشد و پیدا نمیکنه . میشه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون✋✋✋

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   جهت ریست شدن و رفع ارور ریموت جادویی تلویزیون ال جی مطابق مراحل زیر پیش بروید:
   اول بررسی کنید که آیا چراغ موجود بر روی ریموت خاموش و روشن می شود یا خیر؟ در صورتی که چراغ روشن نمی شد هر دو باتری را عوض کنید(عوض کردن یک باتری ممکن است موجب ارور باتری شود).
   در صورت وصل نشدن سعی کنید به آسانی می توانید قرض گرفتن یک ریموت جادویی دیگر و یا امتحان کردن ریموت خود بر روی یک تلویزیون دیگر از سلامت هر دو دستگاه خود مطمئن شوید.
   پیروز و سربلند باشید.

 21. فتحی می گوید

  سلام.کنترل جادویی فقط شبکه عوض نمیکنه مشکل ازکجاست؟ممنون

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   دکمه تعویض کانالش فقط اینطوریه یا با اسکرول کردن هم شبکه عوض نمیشه؟!

 22. علب می گوید

  سلام
  آیا برای ال جی مدل 55LJ550V کننرل جادویی وجود داره و چه مدلی؟ممنون

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر
   خیر بزرگوار وجود ندارد.

 23. سولماز می گوید

  سلام ببخشید تلوزیون ما الجی ۵۵ ابنچ اسمارت هستش. ولی کنترلش معمولیه.ایا میشه یه کنترل جادویی بخریم.این کنترل ها روس تلوزیون هایی که کنترلشون معمولی کار میده؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   در صورتی که سیستم عامل تلویزیون شما از این قابلیت پشتیبانی نکند، نمی توانید از کنترل جادویی استفاده کنید.

 24. ناصر می گوید

  کنترل مدل 2016 داریم و بعد از گذاشتن باتری فقط 3 ثانیه کار میکنه و دیگه غیرفعال میشه تا باز باتری رو جاگذاری کنیم اما با همین مشکل رو داره.مشکل از کجاست؟

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   به عنوان تست از یک ریموت دیگر استفاده کنید؛ ولی شاید مشکل از قطعات الکترونیکی ریموت باشد
   تعویض ریموت یا استفاده از اپلیکیشن‌ های شبیه ساز ریموت شاید ساده ترین راه رفع این مشکل باشد

 25. جابر متین پور می گوید

  برای تلویزیون سه بعدی 55uh950v کدوم مدل ریموت ساده رو بخرم؟ ریموت جادویی خستم کرد. ساده کدوم مدل رو دقیقا بخرم؟ l930 یا 502 یا …

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و درود
   برای خرید ریموت بهتره از ریموت ساده ال جی استفاده بشه که جهت آشنایی بهتر می تونید در اینجا کلیـــک کنید.

 26. مهدی می گوید

  سلام
  لطفا یه مدل ۳۲اینچ ال جی معرفی کنید که هم موجود باشه و هم کنترل جادویی داشته باشه.
  ممنون

  1. محمدعلی می گوید

   ســلام و درود
   مدل lm5000 در حال حاضر موجود می باشد اما فاقد کنترل جادویی است
   پیروز و موفق باشید

 27. جواد می گوید

  سلام
  کنترل مدل 2012 رو چطوری می تونم بخرم سپاس

  1. محمدعلی می گوید

   سلام و تشکر
   ریموت های نسل جدید معمولاً از نسخه های قبلی خود نیز پشتیبانی می کنند به طور مثال شما می تونید با کنترل جادویی یک تلویزیون 2020 سایر تلویزیون های مدل پایین رو هم کنترل کنید.
   ولی جهت کسب اطلاعات دقیق تر می تونید از طریق قسمت “تماس با ما” با کارشناسان ما مشورت کنید.

 28. علی می گوید

  سلام
  برد تلوزیون تعویض شد و بعد از آن کنترل جادویی کار نمیکند
  لطفا راهنمایی کنید

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا روی کنترل دکمه های back و home را به مدت 10 ثانیه نگه دارید تا دوباره متصل شوند .
   موفق باشید

 29. علی می گوید

  سلام ، جناب کنترل am-mr3005 دارم به تلویزیون ۵۷۳۰ وصل میشه اما موسش کار نمیکمه

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا دکمه ی back و home را به مدت 10 ثانیه نگه دارید تا کنترل دوباره متصل بشه
   موفق باشید

 30. سعید می گوید

  سلام
  تلوزیون LG 43LM6300 مصری گرفتم توی خیلی از جاها گفته ریموت کنترل جایی داره ولی فقط معمولی روش بود
  میخوام بدونم فروشنده بهم نداده یا واقعا روش نیست؟!!

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   خیر ریموت جادویی نداره
   موفق باشید

 31. مصطفی می گوید

  با سلام. تلویزیون مدل6100 LK از دیروز فرمان صوتی عمل نمیکنه، وقتی دکمه فرمان صوتی فشار میدی چراغش روشن میشه و لی تلویزیون اتفاق خاصی نمیافته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   لطفا روی کنترل دکمه های back و home را به مدت 10 ثانیه همزمان نگه دارید و دوباره کنترل شما کانفیگ میشه
   موفق باشید

 32. كيانا می گوید

  سلام وقت بخير
  كنترلي كه به تلويزيون ال جي مدل oled55EG92000GI بخوره داريد؟

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   خیر متاسفانه
   موفق باشید

 33. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید کنتل جادویی ۲۰۱۶ که تلوزیون من ۲۰۱۳ هست میخوره

  1. ارمان می گوید

   درود برشما
   بله ایرادی ندارد
   موفق باشید

 34. حسین می گوید

  سلام کنترل فابریک ال جی خریدم نمیتونم معرفی کنم به تی وی فقط دکمه صدا و خاموش و روشن کار میکنه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   دکمه ی BACK و HOME را به مدت 5 ثانیه نگه دارید درست میشه
   موفق باشید

 35. اسلامی می گوید

  من این تی وی رو به پیشنهاد کارشناستون خریداری کردم.وقتی تی و ی رو روشن میکنیم .سپس ریسیور رو روشن میکنم یه ثانیه تصویرش میاد بعد صفحه سیاه میشه .بعد باید برای حل مشکل ریسیور رو دو سه بار خاموش و روشن کنم تا تصویر بیاد.ولی اگه از نماوا استفاده کنم بعدش ریسیور رو روشن کنم تصویر قطع نمیشه.میشه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست؟
  سپاس

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   باید به سرویس کار معتبر اگر گارانتی دارد به سرویس کاری که ما معرفی کردیم در ارتباط باشید
   موفق باشید

 36. سامان مروتی می گوید

  سلام کنترل جادویی سری ۲۰۱۶ MR15R مدلANMR650 برای تلویزیونUH603V WEBOS دارید؟؟؟؟؟؟؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   لطفا با فروشنده های ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 37. سعید می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  کنترل جادویی تلویزیون من بعد از چند لحظه کار کردن کلا از کار میفته و دیگه عملکرد موس کار نمیکنه و فقط صدا و کانال عوض میکنه. گاهی اوقات با خارج کردن و جازدن مجدد باتری درست میشه و گاهی اوقات هم تا چند روز خرابه و خودبخود درست میشه. باتری نو و جنس خوب هم گذاشتم که بیفایده بود. مجبور شدم کنترل معمولی بگیرم
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید که مشکل از چیه

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   ایراد از کنترل است و باید نعویض شود اما قبل از تعویض به تعمیرکار کنترل هم مراجعه نمایید.
   موفق باشید

 38. مهرداد می گوید

  سلام من کنترل AN-MR600 ال جی میخام ندارید؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   مامدل mr-19ba را داریم و می توانید برای خرید و قیمت در وب سایت ما salambaba.blog با کارشناسان ما درارتباط باشید.
   موفق باشید

 39. ابوالفضل می گوید

  چه باطری بخریم براش که به صرفه باشه و هی هزینه نکنیم و چند مدت یکبار باطری که کارخانه گذاشته تموم میشه بنا به تجربه شما؟ وایا کنترل معمولی میشه براش تهیه کرد و قيمت معمولی چنده الان که به 2019 بخوره؟ و روی درب کنترل نوشته فقط باطری آلکلاین استفاده شود یعنی مارک دیگه خرابش میکنه یا جواب نمیده!؟؟ شفاف سازی کنی

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   برای استفاده باید از باطری های اورجینال استفاده نمایید مثلا باطری سامسونگ،توشیباو… اما درکل آسیبی نمیزند فقط در دوام باتری تفاوت دارند .باتری الکاین قابل شارژ دوباره است برای همین بهتر و به صرفه تر است که از آن استفاده نمایید.
   کنترل معمولی هم میشه استفاده نمایید و برای قیمت میتوانید در وب سایت سلام بابا به قسمت تماس باما رفته وبایکی از کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
   موفق باشید

 40. طاها خاکباز می گوید

  سلام به حای کنترل ۲۰۱۴ می شود ۲۰۱۶ اش هم استفاده کرد؟!

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بله اشکالی ندارد
   موفق باشید

 41. سیروس می گوید

  سلام دوست عزیز من از کجا میتونم کنترل ال جی مدل ۴۹uf85 اولد مدا۲۰۱۵ هست رو پیدا کنم

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   می توانید به واتس آپ یکی از فروشنده های ما ارتباط برقرار نمایید و قیمت رو بهتون میگن
   جهت ارتباط با فروشنده های ما به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us
   موفق باشید

 42. فرزاد می گوید

  سلام من تلویزیون مدل 47LN61500 هست وکنترلش مدل 2013 تو عکس بالا هست . الان برد کنترلم مشکل پیدا کرده و دیگه تلویزیون نمیشناستش . ریست هم نمیشه . مبخواستم بپرسم مدل 2016 به تلویزیون من میخوره و آیا همه دکمه‌ های کنترل ۲۰۱۶ روی تلویزیون کاربرد داره یا نه ؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   بله کنترل ها به هم میخورد تنها چیزی که باید توجه کنید این است که کنترل تلویزیون اسمارت یکی هستند و کنترل تلویزیون های معمولی هم یکی هست.
   موفق باشید

 43. یونس می گوید

  سلام من یک تلویزیون ۴۹ سامسونگ RU 7100 خریداری کردم ک کنترل جادویی نداره با اینکه هم اسمارت هستش و هم ۴k.میشع راهنماییم کنید در کل کنترل جادویی نداره یا فروشنده ب من نداده.؟

  1. ارمان نویدی می گوید

   درود برشما
   خیرکنترل جادویی نداره و فقط معمولی هست
   موفق باشید

 44. سيد مهدي زواره می گوید

  سلام آيا ريموت كنترل جادويي مدل ٢٠١٤ كه در تصوير هاي بالا نشان داده شده با تلوزيون ال جي 47LA86000 هم منطبق هست؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   با عرض سلام و وقت بخیر بله بزرگوار می‌تونه مطابقت داشته باشه

 45. زهرا می گوید

  سلام میخواستم بدونم 49sm8100 چند تا کنترل داره آیا کنترل جادویی هم داره یا نه؟و این که این مدل تلویزیون رو با ضمانت شرکت ال جی الکترونیک امروز خریداری کردیم ولی فقط در فاکتور قید شده و برگه ای جدا ندادن آیا درست هستش یا نه؟

  1. رضا سعیدی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله کنترل جادویی دارد.در مورد گارانتی نمیشه نظری دارد.

 46. M می گوید

  س می خواستم قیمت کنترل جادویی های ۲۰۱۵ را بدونم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . با بخش فروش تماس بگیرید https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us .

  2. سعید می گوید

   سلام میخواستم بدونم تلوزیون ۷۹۰۰سامسونگ بگیرم یا الجی sm9000یه ماهه تواین دومدل موندم خواهشا یه راهنمایی دقیق بهم بدیدو درضمن کنترل ۲۰۱۴الجی رامیتونم استفاده کنم برای الجی sm9000يانه و چندجا تحقیق کردم میگن الجی بردش زود خراب میشه ممنون میشم نظر کارشناسیتون را بگین

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام و درود . مدل ۷۹۰۰ منتاژه و اصلی نیست. ما به شما پیشنهاد مدل sm9000 ال جی را بگیرید و نگران نباشید مشکلی برای تلویزیون پیش نمی اید .

 47. احمد می گوید

  سلام. من یه کنترل هوشمند مدل 2012 که توی عکس هستش دارم. یه هفته بیشتر استفاده نشده. فابریکی همراه تلویزیونه.

  میفروشمش اگه کسی خواست. 09001279110

  1. سعادت می گوید

   ایا الجی۷۳۴۰ کنترل جادوی دارد

   1. سانیا زارعی می گوید

    سلام وقت بخیر . بله این مدل کنترل جادویی هم دارد .

 48. M می گوید

  سلام
  محافظ کنترل هم برای مدل ۲۰۱۶ دارین؟

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . خیر نداریم .

 49. فرشاد گندمکار می گوید

  سلام
  کنترل فعلی تلوزیون من مدل 2015 هست و خراب شده
  میتونم 2016 استفاده کنم؟

 50. علی می گوید

  سلام من کنترل جادویی ال جی میخام چطوری سفارش بدم

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر. برای اطلاع از موجودی و سفارش با بخش فروش تماس بگیرید https://www.salambaba.blog/page/26-contact-us.

 51. حسن می گوید

  سلام میخواستم قیمت کنترل جادویی مدل ۲۰۱۴ را بدانم
  ممنون

  1. سانیا زارعی می گوید

   سلام وقت بخیر . حدودا 200 تومان است .

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.