ambient mode چیست؟

Ambient Mode

سامسونگ قابلیت های جدید را در محصولات سال 2018 گنجانده است که از میان ان ها میتوان به حالت Ambient Mode اشاره کرد که به دستگاه این قابلیت را می دهد که پس از خاموش شدن با رنگ دیوار پس زمینه خود یک دست شود. و ما در این مطلب قصد داریم در مورد (ambient mode چیست ) این قابلیت جالب بیشتر برای شما توضیح دهیم؛ پس تا اخر این مطلب را با ما همراه باشید.

ambient mode

 

قابلیت Ambient Mode چیست؟

قابلیت Ambient Mode به تطبیق تصویر پس زمینه تلویزیون سامسونگ با رنگ و طرح دیوار پشت تلویزیون اجازه میدهد . این قابلیت زمانی قابل استفاده است که تلویزیون روی دیوار نصب شده باشد . قابلیت Ambient Mode است که به کمک دستیار هوشمند بیکسبی اطلاعات مفیدی را در طی روز برای کاربر به نمایش می گذارد. این قابلیت اطلاعاتی از قبیل اخبار، گزارشات ترافیک، وضعیت آب و هوا و … را برای کاربر نمایش می دهد.

ambient mode

به لطف حاشیه‌ های نازک تلویزیون های جدید سامسونگ، بعد از یکپارچه شدن تلویزیون با دیوار پشت اون، نمایشگر به نوعی نامرئی خواهد شد .در این صورت پنل نمایشگر همانند شیشه ای شفاف به نظر می رسد که تعدادی اطلاعات شامل مواردی که در بالا به اون ها اشاره کردیم روی اون نمایش داده می شود .

قابلیت Ambient Mode در تلویزیون های QLED جدید و همچنین برخی از  led های جدید سامسونگ در دسترس خواهد بود.

ambient mode

 

چگونگی استفاده از قابلیت Ambient Mode

برای فعال کردن این قابلیت کافی است که کاربر، اپلیکیشن SmartThings سامسونگ را باز کند. سپس باید از دیوار پشت تلویزیون عکس بگیرد. این ویژگی با کمک فرایند همخوان سازی درخشندگی و رنگ، طرح و رنگ دیوار را روی تلویزیون نمایش می‌ دهد.

تکمیل کننده حالت Ambient Mode یک کابل نسبتا نامرئی است که به طور همزمان می تواند انتقال دهنده جریان برق و داده های صوتی و تصویری باشد. به لطف این کابل باریک و چندکاره (که تقریبا تا 15 متر طول دارد) می توانید تلویزیون ۴K خود را طوری روی دیوار یا هر مکان دیگری نصب کنید که مشکلی برای دکوراسیون شما ایجاد نکند .

آشنایی با قابلیت Gallery Mode

در این بخش از مطلب قصد داریم شما را با قابلیت Gallery Mode تلویزیون ال جی آشنا نماییم. این قابلیت کارکرد مشابه با قابلیت Ambient Mode دارد. منتها در تلویزیون ال جی از آن استفاده به عمل می آید.

ambient mode

نحوه کارایی Gallery Mode

شرکت ال‌ جی در این فکر بوده است که هر زمان که از تلویزیون استفاده نشود، کاربران بتوانند از مناظر و تصاویر زیبا لذت ببرند. به همین منظور از قابلیت Gallery Mode در تلویزیون‌های خود استفاده به عمل‌آورده است.

 LG با استفاده از این قابلیت یک کتابخانه تصویری ایجاد کرده است که در سرورهای LG ذخیره می‌شود. این کافی است که کاربر حالت گالری را در تلویزیون فعال کند. همچنین می‌توانید در تنظیمات Screen این حالت را بیابید. در تلویزیون‌هایی که دارای کنترل صدا هستند، نه‌تنها می‌توانید حالت گالری را فعال کنید بلکه می‌توانید نوع تصاویر نمایش داده شده را نیز انتخاب کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید به تلویزیون خود دستور دهید تا کوه‌ها، دریا یا جنگل را نشان دهید. برای نمایشی پررنگ تر، تصاویر در یک قاب مجازی درج می‌شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]
دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.