راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس

راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس

راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس

در بیشتر تلویزیون های هوشمند جدید یک منوی مخفی وجود دارد که به کاربر اجازه میدهد تنظیمات اصلی تلویزیون مثل تنظیم میزان روشنایی و نسبت کنتراست و فعال و یا غیر فعال کردن بعضی ویژگی ها را تغییر دهد. برای دسترسی به این منوی مخفی روش های متفاوتی وجود دارد و این روش در هر برند تلویزیونی متفاوت است . ما در این مطلب قصد داریم روش های  ورود به منو مخفی  تلویزیون های فیلیپس را برای شما توضیح دهیم پس تا اخر این مطلب را با ما همراه باشید.

نکته : به احتمال زیاد تنها یکی از این روش ها برای مدل تلویزیون شما مناسب است پس همه روش ها را امتحان کنید تا روش مناسب برای تلویزیونتان پیدا کنید .

این روش های  ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس را بیشتر تعمیرکاران بلد هستند و به کار می برند پس شما باید برای تغییر این تنظیمات دقت کنید و مواردی را که لازم است تغییر دهید تا تنظیمات تلویزیونتان به هم نریزد. البته در بسیاری از موارد می توانید تنها با خاموش و روشن کردن تلویزیون به حالت اولیه برگردید و تنظیماتی که روی تلویزیون انجام داده اید به حالت اولیه خود باز خواهند گشت.

راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس P

فعال سازی منوی مخفی تلویزیون فیلیپس

در این بخش از ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس با انجام روش های زیر می توان به منو مخفی تلویزیون راه یافت.

روش اول

روی ریموت تلویزیون دکمه های 0 + 6 + 2 +5 +9 +6 + {MENU} را پشت سر هم فشار بدید .

روش دوم

 روش دوم راهنمای ورود به منو مخفی  این است که روی ریموت تلویزیون دکمه های 0 + 6 + 2 +5 +9 +6 + {{INFO} را پشت سر هم فشار بدید .

روش سوم

 روش سوم راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون  این است که روی ریموت تلویزیون دکمه های 1 + 2 + 3 +6 +5 + 4 را پشت سر هم فشار بدید .

روش چهارم

 در این حالت از ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس روی ریموت تلویزیون دکمه های 0 + 6 + 2 + 5 + 9 + 6 + {OSD/STATUS/INFO} را پشت سر هم فشار بدید .

روش پنجم

 روش پنجم از راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس این است که روی ریموت تلویزیون دکمه های 0 + 6 + 2 + 5 + 9 + 7 + {Menu/Info/Status} را پشت سر هم فشار بدید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 3.7]

حتما ببینید

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی 425 با 512

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی 425 با 512

برند ال جی شرکت ال‌جی برند شناخته شده‌ و باسابقه‌ی کره‌ای و پیشرو در زمینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *